Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteratura

Spravují:

Lucifer,
Shigor,
LibReklamaCo jste zrovna přečetli / nebo zrovna čtete, žádné kilometrové referáty, ale krátká recenze by byla bezva!

Lodovico Mas syndrom stoleti? Je mi to jedno! 
V tramvaji jsem to docetl. Je to takovy Frantisek Behounek trekkies z doby třídétiskárnové...
Reakce na | Vlákno  
ocs sine ira et studio  OCSite
(Mně tam spíš vadí ta nadsvětelná komunikace. Ale... no, couž.)
ocs sine ira et studio  OCSite
Zrovna tohle, nakolik si vzpomínám, rozebírá docela hezky, ne? Ony prostě kapacity nejsou nekonečné, a když bude množit naplno, nebude zbrojit; když bude zbrojit naplno, nebude množit; když bude zbrojit i množit po půlce kapacit, nemá vůbec šanci evakuovat Zemi... a tak pořád dokola — a že se docela dost snaží vyhledat optimální kompromis mezi tím vším.
V situaci kdy vim o "druhych" bych se vrhnul do masivniho mnozeni a zbrojeni, a ne "hrat si s opickami" na cizich planetach. Ze se proti nekomu kdo je schopen za radove par let/desetileti ocesat celou soustavu o kovy a vyhladit cele planety od vseho ziveho postavim s nejakou necelou stovkou (nebo kolik jich to bylo) lodi mk.IV, to je dost trapas.
Reakce na | Vlákno  
ocs sine ira et studio  OCSite
Inu, kvalita postupně trochu klesá, ale i tak to až do třetího dílu za přečtení rozhodně stojí.

S nešťastným rozbitím souhlasím; s tím, že by se všichni Bobové chovali jako blbové spíše nikoli; někteří občas ano (hlavně s těmi Delťany!), ale v průměru bych řekl, že se chovají docela dost racionálně.

Lodovico Mas syndrom stoleti? Je mi to jedno! 
! Zrovna to mam puceny z knihovny...
Dennis E. Taylor - "My jsme legie"

- aneb Bobiverzum 2, nevim - zacina me to docela nudit. Dej je rozbity stylem "par stranek od nahodneho Boba", at uz si rika jak chce. Vseobecne se Bob ve vsech kopiich chova jak blb, kdyz vi co se na nej chysta.

Pro mne vyrazne slabsi nez prvni dil, jasne ze to speje k tretimu kde se popere s "druhymi", ale uz ted je vicemene jasne jak. Kdyby to cele bylo jako jedna kniha, bez zbytecne vaty, nebo aspon s ucelenejsimi pribehy jednotlivych Bobovych kopii, mohlo to byt super. Takhle - spis prumer, nevyuzity potencial