Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteratura

Spravují:

Lucifer,
Shigor,
LibReklamaCo jste zrovna přečetli / nebo zrovna čtete, žádné kilometrové referáty, ale krátká recenze by byla bezva!

neprihlaseny_OC  
(Hodder: souhlas, přesně tak. Algor: čtyřka končí daleko nejostudnějším cliffhangerem z celé dosud vydané série /a vedle něj ještě nejméně jedním podružným/. Ale s tím, že bys hned šla číst pětku, problém není, neb pětka dosud nevyšla :))
(Lovci monster sro: cajk, přiměřeně dlouhé a nenáročné, nikde to nezakopávalo, určitě zkusím dvojku
Podivná záležitost se skákajícím Jackem: dobrý, zpočátku váhavější rozjezd, pak zase bylo čtenáři jasné, zatímco detektiv tápal, ale vlastně nevadilo, akorát nevím, jestli se nemám autorovi za zlé, jak naložil s jistými historickými velikány. Určitě zkusím dvojku
Algor: trochu mě rušilo, kolik je tam dějových linií a jak málokdy se mění, ale velmi cajk, určitě zkusím dv... chci říct jsem pak v dvojce v druhé půlce trochu popřeskakovala a četla jen Algor, že se k zbytku vrátím, no ale akosi cliffhanger, pročež jsem na dnešek spala hodinu a půl. Simvás, končí čtyřka cliffhangerem, nebo se do ní můžu pustit, teda až dohoním to, co jsem povynechávala v trojce?

Celkem: je dobré zase číst, ještě kdyby k tomu byl i jiný než spací čas.)
 
Jasný, no víš jak, tisíc lidí - tisíc chutí, samozřejmě se přesvědčím na vlastní oči :-)
Lucifer petaklic mi hacknul textik  V jednotě je síra!
imho to naopak celkem graduje
Reynoldse znám, Led nikoliv, to bych mohl dát teď, ikdyž prý po 1. třetině to jde kvalitativně pořád dolů až do podivného konce, no uvidíme
 
Lucifer petaklic mi hacknul textik  V jednotě je síra!
Transport ledu precteny, vyborny, cekal bych dle zaveru nejake pokracovani...?
Nebo to neprocházejte, prošla jsem za vás, ještě doporučoval Transport ledu (Reynolds) a zmiňoval Chronolity (bez doporučení)
Projděte si, co zadával ID McCohy v klubu poznej knížku (link v mém stručném textíku a pak seznam v záhlaví, posečkat, páč už je to veliké, a proklik na kdo co zadal, má tam dost novějších sci-fi). Pamatuju si, že velmi doporučoval Ve službách spravedlnosti a ještě tuším Marrow, ale bude toho tam víc.
To nezní moc pozitivně, neboť začínám narážet na podobný problém :\
Lucifer petaklic mi hacknul textik  V jednotě je síra!
Ja ted nejak jevim co bych cetl, nejake pokud mozno hard, ale ne natvrdle sci-fi. Veskera stara klasika nejspis prectena, z novych asi taky co stalo za to. Hodne zklamal cinsky "problem 3 teles", jeste vic pokracovani (neskutecne prehypovana sracka), treti dil uz ani cist neminim... Bobiverzum bylo ctive, uz jsem ho protocil v ctecce 2x... Nevim co relativne novejsiho, idealne s vice dily aby zabavilo na delsi dobu.
 
To už jsem samozřejmě četl, oba díly, to je moc příjemná klasika :-) Někdy si to musím dát znovu.
Lucifer petaklic mi hacknul textik  V jednotě je síra!
Jsem to rikal... ;) Jestli chces rozumne "hard" a necetl jsi, zkus Draci vejce
Spin dolouskán, nebylo to nakonec tak špatné, ta zápletka je originální, hezky to vygradovalo k rozumnému konci. Určitě bych tam rád viděl víc technických a méně psychologických pasáží (na to, že to má být hard scifi), ale ještě se to dalo.
 
To taky není špatný, ale lepší mi to nepřijde.
Souhlas, prvý díl byl nejslabší - jako slabé je to tam, kde řeší vztahy, minulost etc. Jakmile není v dějové linii Owen, je to lepší. A kde je agent Franks... Každému to samozřejmě sednou nemusí.
lucipher ¯\_(ツ)_/¯ 
Jinak aktuálně čtu Krvavé země: Evropa mezi Hitlerem a Stalinem. A je to teda síla, tolik zla a násilí... :(
Musím to vstřebávat pomalu, vždycky pár stránek a stačilo. Mimochodem koupil si to sám od sebe mladej, za svoje kapesné ;)
 
Benedikt We live for The One, we die for The One 
to uz mi teda prisly lepsi krevni pouta od tanyi huff
Reakce na | Vlákno  
Přesně. Od první stránky.
Recenze na legii mi zní dobře, dík za tip, na tohle si šáhnu.
Reakce na | Vlákno