Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Z čeho platila nezaměstnaná Klára Mauerová nájem za rodinný dům Kuřimi? Kolik z vás má doma nainstalované videochůvičky za čtyři a půl litru? Nutil malý Ondřej Aničku k hraní na doktory? Co je to Hnutí Grálu? Proč v Kuřimi najíždějí manželé na své chotě autem a páchají pak sebevraždy pod projíždějícími vlaky? Co na to Jakub Patočka?

Nejoblíbenější seriál letošního jara nově na rybě!


markoun fanda mrtvejch červů 
zajímavé je, že v souvislosti se Škrlovou nikdy nebyl zmiňován - https://cs.wikipedia.org/wiki/Parafilní_infantilismus (v tomto případě to bylo navíc zřejmě ještě provázeno s nějakými sektářskými bludy)
 
markoun fanda mrtvejch červů 
Pozadí té kauzy neodkryje nikdo, žádné tvrdé důkazy neexistují. Do samotného centra se totiž dostat nedá. Jedna novinářka nám navrhovala, abychom se infiltrovali do sekty, kterou Škrla vedl, ale asi by nám to zabralo roky úsilí, a kdo ví, jestli bychom odtud ještě někdy vyšli se zdravým rozumem. Že by za tím byla pornografie, se oficiálně nikdy nepotvrdilo, přesto nás zamrazilo, když jsme mluvili s jednou odbornicí na tuhle oblast kriminality, která si byla stoprocentně jistá, že se tam tyto věci děly. Celá ta „náboženská“ linka mohla být jen chytrá kamufláž od lidí v pozadí, kteří zneužívali členy sekty, kteří věřili, že vyrábějí svatou bytost, a přitom se podíleli na nejšílenějším byznysu, jaký existuje. Ale to jsou jen dohady.
Zdroj: https://brno.idnes.cz/komiks-svata-barbora-kauza-kurim-marek-sindelka-barbora-skrlova-pws-/brno-zpravy.aspx?c=A180310_388462_brno-zpravy_krut
 
markoun fanda mrtvejch červů 
Pane Boku, jak se Barbora dnes má?
Tak, že vlastně ani není v tomto světě. Nevídám ji často, ostatně už mě skoro ani nepoznává. Má v sobě několik vrstev osobností, většinou ve věku od šesti do dvanácti let.

https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/pribeh-barbory-skrlove-sest-chlapcu-uvnitr-hlavy_429741.html
captainn Přátelství?  Ne, děkuji.
eh
running používá množství o velikosti zrna hrachu 
 
Co vlastně dneska dělá Anička?
 
 
majo mám dubovej klobouk a ve vousech roj  mý jméno je Rumcajs a to je Můj boj!
Brno 16. října (ČTK) - Kateřina Mauerová dnes u brněnského krajského soudu řekla, že Barbora Škrlová chlapce Ondru a Jakuba z kuřimské kauzy netýrala. Utrpení svých synovců způsobila prý ona spolu se sestrou a matkou hochů Klárou. Kateřina Maurová se dnes po 11 jednacích dnech vyjádřila podrobněji k celé obžalobě. Řekla, že se výchova chlapců jí i Kláře vymkla "z rukou, do extrémů, které lze těžko chápat". Kateřina Mauerová zdůraznila, že jejich jednání nemělo nic společného s náboženstvím ani sektářstvím. Připustila jen, že s Klárou byly znepokojeny neukázněným chováním chlapců. Zdůraznila, že obě dětské prohřešky Ondry a Jakuba viděly "zveličeně a byly velmi kritické". Kateřina přiznala, že byla se sestrou ovlivněna "panem doktorem". O něm hovořila při zahájení procesu i její sestra Klára. Doktor, který nebyl vypátrán, prý delší čas zasílal e-maily a textové zprávy s instrukcemi, jak chlapce vychovávat. Dával údajně i přesné pokyny, jak s nimi nakládat. Hrubé zacházení mělo za cíl chlapce převychovat. Mauerová zdůraznila, že má Kláru ráda coby sestru a Barboru Škrlovou coby pomyslné dítě, s nímž deset let žila. Promluvit se rozhodla hlavně kvůli tomu, aby hájila Škrlovou. Mauerová se ohradila proti tomu, že Škrlová ženy k týrání naváděla. Sestry Mauerovy jsou se Škrlovou hlavní obžalované v kauze. Případ se týká neobvykle brutálního týrání chlapců Ondry a Jakuba. Obžalováno je z něj šest lidí. Hrozí jim až 12 let vězení.
 
Škrla se procesu v kauze Kuřim nezúčastní, police jej nenašla!
 
Svatý Pejtl však on ten tibet  jednou bude zadarmo
 
http://textem.cz/anicka/
hlášky, seky a hlody... :)
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Honza a Bohuš moc ne, Barbora v kleci vyzpívá všechno, ale má problémy s hloubkama.
 
A umí zpívat?
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Kecá, žila s Honzou Nedvědem.
 
NTV OMG olol ROFL WTF Cože?!
 
Svatý Pejtl
WTF! Co se asi jeste nedozvime.
 
Svatý Pejtl  
 
running uncanny invincible spectacular 
 
FK ~ Kaneda, what do you see?  Epic faggotry, my friend.
DailyMail a jeho "Boy 'skinned and eaten' by his cannibal cult family after being held captive in a cellar" taky ujde.
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Za tohle megaDÍK.