Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Lehké metafyzično

Spravují:

J_H_,
Jan.S.Harold

Může vás zajímatReklama

K mazání vlastních příspěvků - ano, je to velké zlo a omezení práv, hlavně pro ty, kteří rádi po sobě mažou a pak lžou a překrucují. Také se jedná o filtr, který by měl zabránit zbytečným příspěvkům, tedy těm, za kterými si nestojíte. O mazání můžete žádat jednoho z moderátorů. Postup je prostý, pošlete link na příspěvek, který si přejete smazat. Moderátor se potom rozhodne, jakým způsobem se výmaz provede. Mazat se dají příspěvky gramaticky nesprávné, dvakrát postnuté, nefunkční odkazy atd. Děkujeme za pochopení.

Možná že Bůh způsobí, že mezi vámi a těmi, s nimiž jste v nepřátelství, zavládne láska, neboť Bůh je všemohoucí a Bůh je nejvýš odpouštějící a slitovný... (60:7)

Skór otevřenosti to je prosím co?
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  zplynovat městské liberály
Vztah k muslimům samozřejmě ovlivňují i věk, dosažené vzdělání či politické postoje

 
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Nebo na zmazání!
Já bych řekl, že je dobrý na smazání.
Dvacet3 cokoliv co napíšu, je normální hovno 
Ricinový olej je dobrý na smažení.
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Měl bys omezit spotřebu ricinového oleje!
Protože moderátoři jsou laxní.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  zplynovat městské liberály
Proč to tu nemá ban?
captcha Cultural enrichment accepted, brace for 
Tak vasi kamosi uz umeji vyraber ricin ve velkym, jsem slysel. Myslim, ze jsme na hrane velkolepe integrace, co? Vase proziravost je opravdu neskutecna.
 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Pěkný eufemismus.
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Už je to sice pár dní, ale tady nic, tak kdyžtak just for the record:

Odešel možná poslední žijící klasický orientalista.
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  postavit se na stranu tradice
Bývalý předseda pražské muslimské obce Vladimír Sáňka nebude potrestán kvůli případu šíření radikální islámské knihy. Pražský městský soud ho v pátek definitivně zprostil obžaloby. Sáňka vinu dlouhodobě odmítá. Jeho případ souvisí s razií tehdejšího protimafiánského útvaru v pražských muslimských centrech v roce 2014.

Soud Sáňku zprostil obžaloby v roce 2016. Tento rozsudek však odvolací soud zrušil a vrátil případ k dalšímu dokazování. Druhý zprošťující verdikt z letošního února byl dnes potvrzen.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  volit proti imigrantům
Kriminalisté zadrželi muže, který podle nich stojí za dvěma loňskými srážkami vlaků se stromem na Mladoboleslavsku. Jak zjistil server Lidovky.cz, policie ho obvinila z teroristického útoku. Jde o Čecha, který oběma akcemi chtěl údajně podnítit nenávist společnosti vůči muslimům. Pachatel sedí ve vazbě a v případě uznání viny mu hrozí doživotní trest

Scénář se v obou případech opakoval jako přes ‚kopírák‘. Muž nejprve nařízl strom, jenž následně padl na koleje. Poté do něj narazil projíždějící vlak. K první takové nehodě došlo loni počátkem června mezi Mladou Boleslaví a Bakovem nad Jizerou, druhá srážka se odehrála koncem července mezi stanicemi Bezděz a Bělá pod Bezdězem. Na obou místech nalezli kriminalisté arabské vzkazy psané latinkou.

https://www.lidovky.cz/teror-po-cesku-muz-nechal-srazit-vlaky-se-stromy-aby-se-cesi-bali-muslimu-je-ve-vazbe-gmw-/zpravy-domov.aspx?c=A180227_123703_ln_domov_jho
 
Také se ho budu muset příležitostně zeptat, zda jim vrátili peněžní hotovost, kterou jim při prohlídce bytu vzali.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  volit proti imigrantům
Mimochodem, ta URNA pracovně vyhrožující zastřelením žádné oplétačky nemá, kdyby měl někdo obavu.
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  volit proti imigrantům
Soud v úterý podruhé zprostil obžaloby bývalého předsedu pražské muslimské obce Vladimíra Sáňku kvůli šíření radikální islámské knihy. Neprokázalo se, že by tím podporoval hnutí směřující k potlačení práv a svobod, uvedly Novinky.cz. Rozsudek není pravomocný. Případ se týká vydání knihy s názvem Základy tauhídu - Islámský koncept boha. Kauza vypukla po razii v muslimských centrech v roce 2014.
 
KaktusX vybeh id Kaktus za hranice Magea :o) 
Zdravím Šneka a další, po asi víc než 10 letech sem nakukuju a s hrůzou zjišťuju, že do druhdy velmi zajímavého klubu na akademické a pro většinu lidí nudné téma vtrhli plínkaři z Magea (takto imigranti s jinou kulturou) a voliči Okamury. :-(
 
ahura_mazda Čisté mufše, čisté 
No-fly list being drawn up and security stepped up for private jets in Saudi airports

Riyadh: An anti-corruption probe that has seen the arrest of several Saudi royals, ministers and businessmen appeared to be widening on Monday after the founder of one of the kingdom’s biggest travel companies was reportedly detained.
Shares in Al Tayyar Travel plunged 10 per cent in the opening minutes of trade after the company quoted media reports as saying Nasser Bin Aqeel Al Tayyar, who is still a board member, had been held by authorities.

The company gave no details but online economic news service SABQ, which is close to the government, reported Al Tayyar had been detained in an investigation by a new anti-corruption body headed by Crown Prince Mohammad Bin Salman.

http://gulfnews.com/news/gulf/saudi-arabia/saudi-corruption-probe-widens-with-another-arrest-1.2119530
 
ahura_mazda Čisté mufše, čisté 
A jedeme dál...

Saudi prince killed in helicopter crash near Yemen border
http://www.bbc.com/news/world-middle-east-41881058
 
Tander Lee  
Děkuji.