Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Lehké metafyzično

Spravují:

J_H_,
Jan.S.Harold

Může vás zajímatReklama

K mazání vlastních příspěvků - ano, je to velké zlo a omezení práv, hlavně pro ty, kteří rádi po sobě mažou a pak lžou a překrucují. Také se jedná o filtr, který by měl zabránit zbytečným příspěvkům, tedy těm, za kterými si nestojíte. O mazání můžete žádat jednoho z moderátorů. Postup je prostý, pošlete link na příspěvek, který si přejete smazat. Moderátor se potom rozhodne, jakým způsobem se výmaz provede. Mazat se dají příspěvky gramaticky nesprávné, dvakrát postnuté, nefunkční odkazy atd. Děkujeme za pochopení.

Možná že Bůh způsobí, že mezi vámi a těmi, s nimiž jste v nepřátelství, zavládne láska, neboť Bůh je všemohoucí a Bůh je nejvýš odpouštějící a slitovný... (60:7)

Za řekú za řekú za řečetú

chodíval moj milý s vachrlatú

s vachrlatú a hrbatú

čert tě vem moj milý i s kakrhatúZa řekú za řekú za řečetú

umřel jest moj milý se kravatú

se kravatú krvavenú

čert tě vzal moj milý i s kravatú
 
Tančit před porotou v igelitových slipech
 
Tander Lee  
10 minut a už 3x!!! Dobrý videjko...
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
 
ahura_mazda My jsme zkrátka rozhodovali a v březnu  
Napsat z pěti zemí správně jen jednu, to už je na Zlatou novinářskou mrdku!

ahura_mazda My jsme zkrátka rozhodovali a v březnu  
Ololol!!!

ahura_mazda My jsme zkrátka rozhodovali a v březnu  
"v Jeddahu" mi uvolnilo svěrače.
pantau už tu žiju třista roků  
Pro Araby jste cizinec, nemáte s tím v Saudské Arábii problémy?

Z mého pohledu je tady pro cizince pohoda. Žádný problém. V Jeddahu vás zdraví lidi na ulici, i když je vůbec neznáte. Zastaví vás, zeptají se odkud pocházíte a dají se s vámi do řeči. Něco podobného jsem zažil snad jen v Karibiku. Čeho jsem si ale všiml, tak k ženám se zde chovají jako k princeznám a děti jsou pro Araby úplně, ale úplně všechno. Když třeba stojíte frontu v obchodě nebo v bance a vstoupí žena, tak je automatické, že všichni ustoupí a ona jde okamžitě na řadu.
Zdroj: https://ustecky.denik.cz/ostatni_region/hajek-na-svuj-zivot-v-jeddahu-si-postupne-zvykam-20121207.html

(btw zajímalo by mě, nakolik je pro Araby jejich modlení během dne jakousi rutinou a nakolik to pro ně má význam duchovní či náboženský? je to jako obdoba toho, když se křesťané modlí třeba před jídlem?)
 
gumatex že jsem KOKOT nepište, už to vím 
alaha akbara, to nemůžeš, vždyť to tady moderuješ
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Unbook
 
JeromeHeretic Mam rad mentalitu holubu.  Serou na vsechno.
Takze brzo zacneme ve velkem prijimat jako uprchliky zabozrouty zadajici o azyl proto, ze je v jejich zemi masove vrazdej naky kozomrdi a Makaron rozpustil armadu, protoze prci armada nebude delat stafaz kozomrdum?
Well done. Chtel bych ted bejt ve Francii majitelem nejake tovarny na vyrobu bilych vlajek. Ti budou ted mit statni zakazky, ze by se o tom ani Babisovi nesnilo....
V Mali narůstá nepřátelství vůči Francii a tato země se stále více posouvá k radikální podobě islámu. A Macron v reakci na sérii vojenských převratů v Mali otevřeně vyhlašuje, že nebude držet francouzské vojáky nikde, kde by tvořili stafáž stále radikálnější islamizaci.

Z prezidentových slov vyplývá, že Francie už je ve stejné si­tuaci jako USA v Afghánistánu a Iráku: v asymetrické válce nemůže dosáhnout vojenského vítězství a bezmocně sleduje, jak se místo pozápadnění odehrává islamizace. Nastává rozčarování nad neúčinností dosavadní strategie a strach, že i napříč velkému úsilí, nákladům a ztrátám západních zemí dochází k sebenaplňujícímu se proroctví: vzniká jakýsi Sahelistán, na jehož území by se mohly připravovat další útoky na Evropu.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/analyza-francie-se-lapila-do-africke-pasti-40362475
 
Mastodont  
Vláda Imrana Chána – politik je bývalým hráčem kriketu a kvůli populismu je srovnáván s Donaldem Trumpem – chystá zásadní reformu školního systému v zemi, jež by se do roku 2030 měla stát nejlidnatějším muslimským státem na světě a přeskočit Indonésii, která má přes 270 milionů obyvatel.

Větší důraz na náboženské vyznění osnov a rozšíření výuky Koránu může posílit islamizaci celé země včetně univerzit, obávají se kritici nové politiky. Jako první se mají změnit osnovy pro první stupeň základních škol. Žáci budou mít povinnost přečíst v příslušném překladu do místního jazyka celý Korán a také se naučit zpaměti modlitby a zapamatovat si slova a činy proroka Mohameda.

Každá škola bude muset zaměstnávat certifikované háfize, učence, kteří si pamatují celý Korán, a káriho, jenž umí Korán recitovat. Odpůrci reformy varují, že to zvýší vliv islámských duchovních na vzdělávací systém a posílí to náboženské sektářství v celém Pákistánu.

https://www.tydenikhrot.cz/clanek/islamizace-pakistanu-skolstvi-koran
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  dát nám všem čipy
einer Studie des Wissenschaftszentrum Berlin für Sozialforschung (WZB) von 2013

BREAKING NEWS BREAKING NEWS BREAKING NEWS
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Ok.
Deutsche Muslime sind größtenteils judenfeindlich und Jugendliche mit Migrationshintergrund überdurchschnittlich gewaltbereit: Das sind die Ergebnisse von Studien, die seit Jahren bekannt sind. Antisemitismus ist im Islam tief verwurzelt und radikalisiert sich. Das ist Sprengstoff für unsere Gesellschaft.

https://www.focus.de/politik/deutschland/integration-gescheitert-ueberwiegend-judenfeindlich-deutschland-sitzt-auf-einem-pulverfass-der-islam-legt-die-lunte_id_13300817.html
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  dát nám všem čipy
Celý muslimský svět oslavuje bývalého egyptského prezidenta Ída Mubaraka.
 
Když se chce, tak to jde.

Dánský parlament schválil nový zákon, který zakazuje zahraničním vládám financovat v Dánsku mešity.

https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/dansko-zakaz-financovani-mesit-ze-zahranici.A210510_215245_p_zahranici_wag
 
Zkus to "Some expressed surprise..."
Tander Lee  
Klub by se měl přejmenovat na Islamofilní dadaismus.