Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyNové

Spravují:

Niwin,
edemski

Podobné výlevy ale budu mazat... Takže tady máte +/- vzor.
Je nemocnej. Proste prudi v jednom kuse a pise tady 90% prispevku o SMAKOUNECH, sracich zidlich, o tom jak kutam kryt, bile ponozky, mokasiny.. atd. a sam si na to i odpovida a sam sobe dava smajliky a podobne. On vyprovokoval Dejva a celou tu zaverecnou hysterii na puvodnim mageu. Je to nemocnej clovek, mel by se jit lecit. Ma chorobnou zavislost na prudeni a internetu.
deddek opoziční myšlení má smysl  HDV
Slyšel...; to víte, za 15 let jich bylo.. ( některé vám najdu v archívu )
Ale oni to maj Chozé podloženo výpočty! Teď se na to vrhnou fyzikové a třeba jim tam najdou chybu a splaskne to. Anebo to bude teorie, ale ne HOLÝ FAKT! dokud to experimentálně nepotvrdí... Ty tu obhajuješ své převedení "jedné řeči" do dvou znakové... Jak už ti tu někdo napsal, je to jako přeložení do jiného jazyka. Vem si třeba čínské znaky... Oni to umí číst, ty na to čučíš jak puk, nic se ti z těch paznaků nehodí k Abecedě a přesto existují překladače. Akorát my ten čínský překladač potřebujeme, ale ten tvůj?!? A nechoď sem s počítačema a 1-ma a 0-ma, to s tím opravdu nemá co dělat, IMHO.
martas865 Jude Slavyje 
Pane Navrátil slyšel jste už někdy o argumentačních faulech??
deddek opoziční myšlení má smysl  HDV
Konečně skončila ta vlna veder a na českou scénu vstupují noví géniové, noví moderní fyzikové jako je Hacker, z dílky prof. Kulhánka.
deddek opoziční myšlení má smysl  HDV
hacker_ Go
17.srpen 2018 13:50:05
Proč pořád řešíš někoho jiného nebo jiné teorie? Ujídá tě pomatení smyslů. Já někde řeším „jiné teorie anebo někoho jiného“???… jak si na to přišel … na vycházce v bohnickém parku.? Vysvětli ! Ty jsi ten kdo se všude vnucuje s HDV a zpupně tomu říkáš hypotéza Jednám přesně !! podle tvé doktríny, kterou ty vzpupně prosazuješ i když to nic neumí předpoěvdět a nic to neumí spočítat. A když ti tento prostý fakt někdo dovolí si napsat, tak bys takového nejraději umlčel, pravda je opačná : tomu čemu ty říkáš „fakt“ nejsou vědecké poctivé protiargumenty…a „fakt“ je to, že si myslíš, že smradlavá lavina sraček je prááávě tou správnou vědeckou kritikou na kterou máš právo když už ne rovnou navždy. Ano, umlčet navždy, nééé zabíjením, ale správnými moudrými a silnějšími protiargumenty než používá soupeř…; já nedělám nic jiného než se snažím bojovat s každým „ pouze silnějšími protiargumenty“ , to budoucnost ukáže, bojuji jen a jen argumenty. Jinými slovy, podávaš dnes a denně důkaz, že nikdy nepochopíš, proč HDV nepatří do žádné přírodní vědy, Bůh tě stanovil arbitrem ? Přesně tutéž větu tvou mohu já použít taky, a…a „pravda“ je kde ? No, jak tu direktivně naznačuješ, tak jí máš ty, prostě ty a basta, protože když „TY“ řekneš sračky, tak sračky (!) (!) , protože ty víš co jsou sračky a celý svět to neví, co jsou, dokud mu to neřekneš „TY“. a že je to jenom hromada hnoje. S nikým jiným a s ničím jiným to nesouvisí než s tebou osobně a s tou hromadou sraček, kterou nazýváš HDV. Kde máš správnou vědeckou opoziční argumentaci ? Ty plodíš sračky o HDV, já plodím HDV : každý z nás dvou plodí něco jiného : ty sračky o něčem a já HDV + 37 let obranu HDV do míry svých znalostí.I kdyby ses na hlavu postavil a ušima odstrkoval. I kdybys pomlouval skutečné vědce jak moc chceš a jak dlouho chceš. Nepomlouvám vědce, já jim vyčítám jejich chování i k HDV i ke mně. Je nekorektní…a to není pomluva, sám sis tu řekl, že máš právo kritiky, jenže ta tvoje krlitika má v textu „sračky“ …, nikde na světě jsem se nesetkal s vědeckou kritikou jakéhokoliv díla, teorie či hypotézy aby v té recenzní kritice toho díla byly slova „sračky“ smrad, hnůj, a…a podobné tvé vejžviky, Na tobě a na HDV se tím nic nezmění. A protože tomu pořád ještě nerozumíš, ale viditelně se tím rád, i když popleteně, dokola v myšlenkách neustále zabýváš: HDV nic neumí předpovědět a nic neumí spočítat. Touto vadou trpí desítky až stovky jiných vizí-hypotéz renomovaných fyziků Proto ji nelze falsifikovat. Proto nemá s žádnou přírodní vědou nic společného a je to jenom hromada patafyzikálních blábolů, kterými se nikdy nikdo nebude zabývat, pokud tedy není psychiatrem nebo kriminalistou, v tom nejhorším případě. Předveď předpověď, předveď výpočet. Dokud tohle HDV neumí, strč si ji za klobouk, je to jenom zcela bezcenná sračka. Pochopíš to někdy? (Nevěřím v to)
Pozorovatel z kvasaru 10mld ly za 3...2...1...
„Délka“ – „x“ ( má tři dimenze, které lidé triviálně chápou a pojmenovali např. jako šířka, výška, hloubka….ale i jinak. Takže dohromady se jim říká „prostor“ ) . Pak „Čas“ – „t“ ( ten má podle mě také tři dimenze…, zatím je lidé neobjevili, tím pádem nepojmenovali, nazvěmež je tedy prozatím v abstraktním pojetí jako např. t(1), t(2), t(3), dohlomady to nazveme jako „časor“, aby se to „rýmovalo“ s prostorem.
deddek chce vědecky diskutovat a v HDV se nedá nic vypočítat. Když plánuju cestu autem z města A=[2,3,4] do města B=[4,6,8] tak „x“=B-A=[2,3,4] a mám na to čas „t“=[4,5,6] tak jakou rychlostí mám jet? Vždyť mi vychází rychlost že pojedu úplně někam jinám:)))
Proč pořád řešíš někoho jiného nebo jiné teorie? Ty jsi ten kdo se všude vnucuje s HDV a zpupně tomu říkáš hypotéza i když to nic neumí předpoěvdět a nic to neumí spočítat. A když ti tento prostý fakt někdo dovolí si napsat, tak bys takového nejraději umlčel, když už ne rovnou navždy.

Jinými slovy, podávaš dnes a denně důkaz, že nikdy nepochopíš, proč HDV nepatří do žádné přírodní vědy, a že je to jenom hromada hnoje. S nikým jiným a s ničím jiným to nesouvisí než s tebou osobně a s tou hromadou sraček, kterou nazýváš HDV. I kdyby ses na hlavu postavil a ušima odstrkoval. I kdybys pomlouval skutečné vědce jak moc chceš a jak dlouho chceš. Na tobě a na HDV se tím nic nezmění.

A protože tomu pořád ještě nerozumíš, ale viditelně se tím rád, i když popleteně, dokola v myšlenkách neustále zabýváš: HDV nic neumí předpovědět a nic neumí spočítat. Proto ji nelze falsifikovat. Proto nemá s žádnou přírodní vědou nic společného a je to jenom hromada patafyzikálních blábolů, kterými se nikdy nikdo nebude zabývat, pokud tedy není psychiatrem nebo kriminalistou, v tom nejhorším případě.

Předveď předpověď, předveď výpočet. Dokud tohle HDV neumí, strč si ji za klobouk, je to jenom zcela bezcenná sračka. Pochopíš to někdy? (Nevěřím v to)

deddek opoziční myšlení má smysl  HDV
Cyklická kosmologie CCC (Conformal Cyclic Cosmology)

(…)

Penrose to nebude mít lehké. CCC kosmologie je velice kontroverzní. Zatím jsme nenašli žádné přímé doklady o existenci Hawkingova záření, natož o jakýchsi čerstvě vymyšlených Hawkingových bodech. Jistou poetiku ale Penroseho kosmologie má a astrofyzici se alespoň nebudou nudit, až mu ji budou vyvracet. Jedním z pedantních astrofyziků je i náš český vědec Hacker_, který s Rogerem Penrosem vede dlouholetou vědeckou kontroverzi. Nedávno 16. srpna 2018 ve 14:31 hodin napsal svému kolegovi Penrosem v českém vědeckém časopise toto vyjádření :
Příteli Rogere, jsi mimo jako vždycky, s tou svou teorii konformní cyklické kosmologie CCC (Conformal Cyclic Cosmology). Nazývám tě ignorantem, nevzdělancem apod., ale to je jen popis skutečnosti. Tebe tady nikdo neuráží, dokonce ani já ne. Nazývám tě, pravda, neřádem. Jednak to není vulgarita, druhak si za tím stojím. Pokud o jakékoli myšlence např. té tvé cyklické kosmologie řeknu já Rogere, že je to hromada hnoje nebo kupa sraček, tak se to autorovi myšlenky pochopitelně asi líbit nebude, ale není to urážka žádného člověka. Kritizovat ideje, Rogere, a/nebo si z nich dělat legraci, jak to dělám já už půl roku, viz podklady, je vždycky v pořádku. ( A Rogere, opakuji ti, že je to jen kritika říkat je to jenom hromada patafyzikálních blábolů, kterými se nikdy nikdo nebude zabývat, pokud tedy není psychiatrem nebo kriminalistou, opravdu tomu věř, je to jen věcná správná kritika. Žádná myšlenka není svatá ani imunní vůči kritice, ( ikdyž ty jí nazýváš flusáním, tak škaredé slovo pro „kritiku“ že se nestydíš). Jen neřád tvého typu si to, zcela neoprávněně, vyloží jako povolení být sprostý a nadávat tomu, kdo si dělá z cyklické kosmologie CCC (Conformal Cyclic Cosmology) srandu. A to je ještě ten lepší případ.

A abychom neodbočovali od fyziky: cyklická kosmologie CCC (Conformal Cyclic Cosmology) nic neumí předpovědět a nic neumí spočítat. Proto ji nelze falsifikovat. Proto nemá s žádnou přírodní vědou nic společného a je to jenom hromada patafyzikálních blábolů, sraček, kterými se nikdy nikdo nebude zabývat, pokud tedy není psychiatrem nebo kriminalistou, v tom nejhorším případě. Rogere, ředveď předpověď, předveď výpočet. Dokud tohle cyklická kosmologie CCC (Conformal Cyclic Cosmology) neumí, strč si ji za klobouk, je to jenom zcela bezcenná sračka. Pochopíš to někdy? (Nevěřím v to)

Ne, ale lektor by byl.
Dobrý den, vyučuje se tady FYZLATIKA?
Wheelerova soustava nemá nic společného s HDV, HDV není """""soustava""""…je jen náhodně „podobné“ vyjádření, má jiný cíl

Jsem rád, že to potvrzujete pane Navrátil. Ovšem mohla by být za jistých podmínek její speciální případ. Většina významných fyziků ve svých teoriích "soustavy" zformulovala a není třeba uvádět proč.

Problematika rotujícího prostoru je výživná i s klasickým časem. Stáhněte si bakalářku Setrvačníky v R4 S vaším časem se přidá např. strhávání v R6, nebo obecně R9 bez podmínky kolmosti atd.

Zároveň chápu v jak svízelné situaci se nacházíte. Jdete totiž právě opačným směrem než většina fyziků. "Soustavy" vedou ke zjednodušení formulací a zároveň ověřování správnosti postupu. Z HDV by i u klasických veličin Newtona rozbolela hlava:)
Zkuste prosím nějak lapidárně zformulovat jaký jiný cíl má HDV.
José, jsi mimo jako vždycky. Tebe tady nikdo neuráží, dokonce ani já ne. Nazývám tě ignorantem, nevzdělancem apod., ale to je jen popis skutečnosti. Nazývám tě, pravda, neřádem. Jednak to není vulgarita, druhak si za tím stojím. Pokud o jakékoli myšlence řeknu, že je to hromada hnoje nebo kupa sraček, tak se to autorovi myšlenky pochopitelně asi líbit nebude, ale není to urážka žádného člověka. Kritizovat ideje a/nebo si z nich dělat legraci, je vždycky v pořádku. Žádná myšlenka není svatá ani imunní vůči kritice. Jen neřád tvého typu si to, zcela neoprávněně, vyloží jako povolení být sprostý a nadávat tomu, kdo si dělá z HDV srandu. A to je ještě ten lepší případ. Petráska jsi dokonce nebezpečně pronásledoval a nepokrytě jsi mu vyhrožoval smrtí. Ostatně proto ses dostal do parády policejnímu vyšetřovateli a jen omezení způsobilosti k právním úkonům tě uchránilo od trestu odnětí svobody, protože paragraf, co nad tebou visel, mluví o minimální sazbě v řádu let.

A abychom neodbočovali od fyziky: HDV nic neumí předpovědět a nic neumí spočítat. Proto ji nelze falsifikovat. Proto nemá s žádnou přírodní vědou nic společného a je to jenom hromada patafyzikálních blábolů, kterými se nikdy nikdo nebude zabývat, pokud tedy není psychiatrem nebo kriminalistou, v tom nejhorším případě. Předveď předpověď, předveď výpočet. Dokud tohle HDV neumí, strč si ji za klobouk, je to jenom zcela bezcenná sračka. Pochopíš to někdy? (Nevěřím v to)

Místo toho předvádíš jen to, že mi sprostě nadáváš. To je mi samozřejmě fukézní. Je to tvoje vizitka. Jen nebudeme předstírat, že jsi v právu, jo? Protože nejsi.

deddek opoziční myšlení má smysl  HDV
Mimochodem, Chocholoušku, všiml sis vůůůůbec že ten slovník ( co jsem ho v posledních dnech použil ) obsahuje jen slova Hackerova : sračky a parafyzika a bláboly apod., že téměř 99% těch slovéček ( proti mě ) pochází né ode mě, ale že jsem je jen "okopíroval-zopakoval" ???? // dávám do archívu //
deddek opoziční myšlení má smysl  HDV
A když budu mírnit slovník budou halzlové mírnit své urážky ??????????????? Za 15 let mám jinou zkušenost : prosil jsem , doslova i na kolenou, své "kritiky", aby přestali s ponižováním lidské důstojnosti, s urážením všeho druhu.

Nepřestali...; všimnul sis toho deb*le ??!! Proč kreténe Dr.Chocholoušku někdy za 15 let nenapomeneš je ?????? ...? Já vím "proč" !!!!!!!

Dr.Chocholoušek
Mírni svůj slovník, dědku bláznivá....
deddek opoziční myšlení má smysl  HDV
To je žeň sraček, co ? co ta světová kosmologická věda přináší, ..stále častěji a častěji, že, debile Hackere, že ??…samé sračky a jen sračky, ale …ale v podstatě ti závidím …jak ty se duchovně a intelektuálně vyžiješ ( ta slast, kterou prožíváš ) když musíš každému takovému nápadu-vizi-blábolu a sračko-šarlatán-nesmyslu ze světa patafyziky podat „svou“ unikátní recenzi ( já už jí dostal 50x ) : nic ti mašíblové nepředpovídají a nic neumí vypočítat…je to sodoma-gomora v té vědě, ti patafyzikové ve světě…jak je jen zastavit, (?) že debile Hackere, ( jak ?!…; už ty plynový komory jsou nefunkční, jak „na ně“ když sám neumíš nic spočítat - jak si to kdysi předvedl coby "UnknownEnemy" - a dokázat jim ty nesmysly a dotáhnout to do konce a vypráskat je z vědy…je mi mě líto )…jak já ti závidím, co ty máš práce s těmi, coó ?, nestíháš… flusat-urážet nestíháš, coó ?… je m i tě líto. Fakt. A né a né a né aby ti volnomyšlenkáři mimo českých hranic něco k těm svým bludům „předpovídali a dopočetli“ ( ti „odborníci“ co je chrlí na net – snad úmyslně – S.Mihulka na OSLU každý týden )
.....a že i hmota je sestavena-sestrojena-postavena realizována.....

Pane Navrátil, snažím se trefit do vašich termínů a ne vždy úspěšně:( Hmotnost mne zajímala jako kvantita, ne hmota jako filosofická kategorie. Dimenze nutně nemusí mít vliv na soustavy jednotek, stačí např. v prostoru pracovat pouze s délkou a moment hybnosti si přitom klidně dimenze zachová. Proto jsem napsal znovu dotaz na hmotnost a s otazníkem. Používáte totiž tzv. redukovanou soustavu jednotek. Ve fyzice se v takových soustavách běžně pracuje. Ale jak dáváte zřetelně najevo vás to nikdy nezaujalo a HDV proto převod na SI neobsahuje. Uvádím triviální příklad pro volbu t[m] / Wheelerova soustava jednotek.

SI: Cyklista ujede vzdálenost 10m rychlostí 5m/s v čase t=10/5=2s
Přepočet do SI z Wheelera: Cyklista ujede vzdálenost 10m rychlostí 5/c za t=(1/c)*10/(5/c)=2s