Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyNové

Spravuje:

Niwin

Ciwe, ja dostal ban do Vzniku Vesmiru! Neusnu!
deddek opoziční myšlení má smysl 
Niwine.., Vy se nestydíte ? Vy si říkáte inteligentní morální občan ?..za svůj vědomý záměrný posměch ? ( dlouhodobý, kde neuznáváte obranu napadeného oplácením vůči agresorovi v anonimutě ? ) i za sadistickou radost, že nějaký gauner zveřejnil nechutný, zákeřně pomlouvačný a nepravdivý pamflet na WIKUPEDI ? Nestydíte ?.. ač víte, že je to organizace, která nedodržuje morální kodex a samozřejmě i porušuje zákony, kde se oběti nemohou bránit, a to zákon nedovoluje, a autoři toho svinstva jsou nedohledatelní, zatím, prozatím, jen dočasně. Na každou svini se jednou dostane, to už dějiny ví, a ví to i současná společnost, kde se nezákonnost stíhá a doknce se daří už 20 let ty darebáky chytat a trestat... nemusím Vám podávat tisíce příkladů z nedávné minulosti, že ?
Koukám, že si to tu někteří tvrdošíjně pletou s bratrským audírkem! Toto místo není určeno pro běžné debaty o fyzlatice, ale pouze pro momentky z mistrova života, pro výcucy jeho myšlenek, pro uchovávání pamětihodností jako třeba...
"Podobně ( jako je zápis "nul a jedniček" ) se jednou bude vzývat sláva HDV, která navrhla a přepíše veškeré fyzikální interakce, a nejen ty fyzikální, ale i stavy hmotové : atomy, molekuly, chemické sloučeniny a bilologické sloučeniny až po tu nejslavnější šroubovici DNA do Navrátilovských dvouznakových rovnic. "
deddek opoziční myšlení má smysl 
Ty seš největší vůj na OKOUNU... protože zásadně nepřemýšlíš. Takovej Guyver, ten je "přemýšlivým zákeřným grázlem" ale ty si malý drobný vůůl, co plácá a zbytečně je jedovatý aniž by přeýšlel...98% OKOUNovských tlachálků víc přemýšlí o 2-3 minuty víc p ř e m ý š l í než neco plácne.., než ty. Zkus si to vzít k srdci že jen v bulváru to můžeš, ale ve vědě ne ! ( tam se předkládají argumenty nebo protiargumenty )
Akorát u "nás" to vypadá nějak takhle:

Ano, je to velice "jednoduché" a vše vysvětlující... něco jako "A budiž světlo".
deddek opoziční myšlení má smysl 
echelon

Takto jsem před půl rokem nabídl EDEMSImu tu interakci v přetransformování do dvouznakové řeči, ale...ale byly to perly sviním.

Podle mě je to úžasné že vůbec se dá vymyslet k dnešní zápisové technice interakcí jiná zápisová technika, a dokonce aby byla pouze !!! dvouznaková. NIKDO si toho nevšiml ( tedy z moudrých fyziků )...a bohužel ani dalších 37 let nevšimne. Škoda néé pro mě, osobně, ale pro HDV, pro vědu. Pro pitomce ( kteří např. založili tento klub ) je důležitější dostat Navrátila na WIKIPEDII a tam flusat..., pitomci s nenávistí ( touhou se ukojit ) si všímají "terčů" víc než vědci zajímavých nápadů.

deddek opoziční myšlení má smysl 
Proč zápisová technika-zápisová vědecká řeč (ve všech učevnicích ) používá k předvádění, při předvádění v interakcích celé atomy i s elektronovým obalem, když pak se v reálu jedná o interakce jen jádra + reakční částice a výstup je zase jádro + reakční částice ??? a na elektrony z obalu se kašle. ( Jak to dělá Vesmír ? také ty "přebytečné" elektrony obalové pošle do zastavárny ?, do čekárny ? )
deddek opoziční myšlení má smysl 
Ano, jsme tam kde jsme začali, protože.... protože před několika měsíci jsem ti dal nabídku k přemýšlení, ale ty si nevynaložil ani jeden "joule" k zamyšlení se...a nikdy ani nevydáš...
deddek opoziční myšlení má smysl 
Ještě bych dal do placu něco k přemejšlení
deddek opoziční myšlení má smysl 
Nejsem spokojen s odpovědí. Já jasně v literatuře čtu, že zápis se vede jako že do reakce vstupuje celý atom, a vystoupí také celý atom... proč to tak literatura zapisuje, když se jedná vlastně jen o reakci jádra s nějakými elementy a výstup je zase jen jádro... to pak ale by byla nesymetrie či nerovnováha... teď už je hodně hodin, není čas to podrobně nastudovat a podat, pokud rozumíte, tak mi to lépe důsledněji vysvětlete, díky.
Vždyť vám na to odpověděl docela dobře, ne?
Jednak fůze probíhá v takových podmínkách, kdy atomy jsou stejně zbaveny svých elektronových obalů, a jednak pokud ve výsledném produktu chybí nebo přebývá pár elektronů, pak to pouze znamená, že vznikl záporně nebo kladně nabitý iont.
deddek opoziční myšlení má smysl 
Jak vidím, tak máte zájem o ty „dvouznakové zápisy“. Vím, že jste je už viděl/četl a povím Vám toto : V dokumentu je můj dopis Vl. Wagnerovi z cca r.2003 a tam mu ukazuji několik interakcí, tj. poměrně dost interakcí, kde „přebývá“ elektron A na str.2 se Wagnera ptám „proč“ přebývá. On mi odpověděl, tehdy před 15 ti lety, viz níže na str.4, že nemá smysl zahrňovat do interakcí obal atomu, že interagují jen jádra s jinými volnými částicemi . Já neprotestoval, jen vzal jako PRAVDU na vědomí, ale řekněte, "echelone" je to dobrá odpověď ? Pak jsem to vyvěsil na svůj web a od té doby si toho nikdo nevšimnul, nikdo nereagoval „kam“ se poděl ten elektron ? z interakce, a proč musí nebo nemusí být rovnováha v interakci i s tím obalovým elektronem. Mám i jiné dokumenty kde je těch interakcí s tím elektronem víc. Nikod nic neřekl. To je podivná česká vědecká kotlina !!! Co Vy na to ?
deddek opoziční myšlení má smysl 
Dobrá otázka ! Díky. Na ní jsem poznal, že si aspoň něco četl. To není ode mě účelové, jen pro zvýraznění coby mnemotechnická pomůcka, pro lepší "koukání se na zápis". Anebo se to nesmí ?
Ale to je přece ta nejjednodušší zápisová "mechanika"! Jinak je to složité a nevyhovuje HDV. A jsme tam, kde jsme začali:-(
Super, a neutron nemá žádný náboj, tak proč u něho máš kladná čísla?
deddek opoziční myšlení má smysl 
mám tam v řeči přebrept...omlouvám se
deddek opoziční myšlení má smysl 
Nikoliv.

Laboratorní snímek spektra od "a" nm do "b" nm , kde v tom poli barev je i černá čírka např. sodíku. Pak je jiný než snímek z vesmíru, téhož spektra, také od "a" nm do "b" nm, ale z kvasaru, kde je už ten RUDÝ POSUV čářečky sodíku. Proto si vymysleli páni fyzikové, že a) ten posuv representuje v z d a l o v á n í kvasaru a za b) že vzdalování je tím rychlejší čim je čárečka více posunuta k červenému konci. Já jsem navrhnul vizi, že ten posuv čárečky není "vlivem" axiálního vzdalování - rozpínání kvasaru, vesmíru, ale je z důvodů "rozbalování globálního zakřivení velkoškálového časoprostoru" ( protože v minulosti byl více "sbalen" do vyšší křivosti až do "pazmatické křivosti" ). A tady mi nikdo nedokázal podat přesvědčivý argument, ( případně důkaz ) že to tak být nemůže.

Kapíšto ?

deddek opoziční myšlení má smysl 
Posudek mám, ten se tehdy rozesílal klasickou listovní poštou na na prostém "papíře", takže elektronovou kopii ...zda mám... to si nemohu vzpomenout. A i kdybych jí měl, uuuuurčitě bych ji svěřil veřejně všem, aby se seběhly hyeny a začaly flusat.
deddek opoziční myšlení má smysl 
Elektron má v přírodě "vlastnost", které lidé říkají "náboj" a pouze ty jí říkáš "záporný exponent"