Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyNové

Spravují:

Niwin,
edemski

1000krát opakovaným matením veřejnosti lze dosáhnout popularity pravdy i když se o vůbec žádnou pravdu nejedná
100-krát opakovaným matením veřejnosti lze dosáhnout popularity hypotézy i když se o vůbec žádnou hypotézu nejedná.
proč stále matete veřejnost a nenapíšete, že k podobným závěrům je možné dojít jen ve dvacítkové soustavě?
Off by one.
Ano!
Z HDV vyplývá: ∞ x 0 = ∞ x 1
Chachááá, on to tu čte a u sebe modrým perem vpisuje komentáře... Tak dědku Navrátile, pro tebe tu mám ještě speciální vzkaz: Smaž se, chcípni a odejdi z okouna v libovolném pořadí, ty plesnivý vřede na žaludu starého bezdomovce!
Edemský je novej správce. Je z vás nejdůvěryhodnější
Ticho tam! Deddka mam pod kontrolou. //JK
Asi by měl někdo převibrovat toto audírko pod svůj účet, protože Niwin asi umřel a nikdo tady nemůže mazat spam (18:43).
Přesně! A největší "smůla naše" je, že se ptá na spektrum, v jaký rovině! Protože mu to "sedí" do jeho pootáčení soustav, což zase nesedí s tím, co se pozoruje. No prostě... nebudu sprostý... Ale to, že nám cpe Albertovu rovnici gravitace svým popisem mluví za vše, nechápe nic!
Dlouhodobým sledováním jsem přišel na to, že Chozé je kokot plesnivý si plete fyzikální jev a jeho abstrakci pomocí teorie / rovnice / vzorce. Vždycky se zeptá na nějaký jev (červený posuv npkc), pak se diví, kde se tam ty čáry vzaly, a nakonec začne povykovat, že všichni, co mu to vysvětlují, jsou kreténi, protože nedokážou vysvětlit, jak jako ty hvězdy svítily dřív, když žádné hranoly na rozklad světla nebyly, aha, ha? Je to přesně ten typ, co bude nadávat kartografům, protože byl na rovníku a žádná čára tam na zemi nebyla!
Jako by to na Magoru dělal jinak.

Někdo řekl, že jen blbec opakuje pořád totéž a doufá, že tentokrát to dopadne jinak ;-)

Ty jo, tak půlce dá ban, druhou půlku olabeluje grázlama apod., a diví se, že mu tam nikdo neodpovídá. A anona, který měl tak trochu pravdu, smaže :-)
Musím sem, neb tam mám BAN a já nejsem kikot, který by si musel dělat mulťaky, kvůli jednoho člověka, který nechápe dialog...
Pro Chozeho: Choze, ty fakt nechápeš tuhle rovnici. A nekoukej na pismenka=pismenka. To není rovnice pro tebe... Chápeš?
Yap!
Ano, to je presne ono! Nevim, proc, mne se to libia je to opak nadfyziku! Jo! To fakt nevymyslis... :-D
Všichni jste blázni, jenom já jsem letadlo.
LOL
"Např. se domnívám že Heisenbergrův princip neurčitosti je špatně, respektive je špatně interpretován,…není tu započítán činitel „delta t /t“ a ač to říkám, sám nevím proč to tak je, viz mé web-stránky"