Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravuje:

J_H_ReklamaVítejte,

zde probíráme energetiku, těžbu, strojírenský, těžební, obráběcí, zpracovatelský průmysl. Není nám cizí upstream ani downstream, offshore ani onshore.

Nerozebírat?
Tander Lee ... gradientně fašizující humanista  ... taky jeden z nás
No jo, máš pravdu, mě prostě serou výkřiky typu "kulido pls". Asi jsem hysterka já :)

A ostatně neměl jsem napsat "odpolitizování", jako spíš "odideologizování". Což je ovšem u energetické a průmyslové politiky dost náročné. Když mám například text (který souvisí s tím, o čem píše Nazgul a šnak, IMHO):

"Na počátku minulého roku zavedla australská vláda daň z uhlíku na podporu zvyšování energetické účinnosti a snížení produkce skleníkových plynů. Tento zákon primárně postihne 300 největších průmyslových znečišťovatelů zavedením poplatku 23 australských dolarů (přibližně 450 Kč) za každou tunu emisí CO2. Nejen, že tato daň posílí inovace v oblasti obnovitelných zdrojů energie a sníží závislost Austrálie na fosilních palivech, ale předpokládá se, že v průběhu příštího desetiletí pomůže snížit emise CO2 o 160 milionů tun.",

tak, jak se dají neideologicky rozebrat všechny ty "so wrong on so many levels", které tyhle tři větičky obsahuji?

J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Aha, trošku ti na tom hapruje jenom to, že si do příspěvků nějak projektuješ zrovna to, co zřejmě chceš vidět. Moje poznámka nebyla ani vedená hysterií, ani tím, že by mne to nějak sralo, ale tím, že se začalo najíždět na typický kolovrátek zbytečných příspěvků. Já bych to tady raději měl bez kvazi-politoligických kázání.
Tander Lee ... gradientně fašizující humanista  ... taky jeden z nás
(Stává se z tebe hysterka jak z japoka. Nazgul se šnekem si vyměnili asi 5 příspěvků. Neřeknu, kdyby se tu hádali už pět stránek.)
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
No právě to odpolitizování by bylo fajn. Už to byla taková ta klasická přetahováná.
Tander Lee ... gradientně fašizující humanista  ... taky jeden z nás
OK, unbook. Přišlo mi to tu docela k tématu (pokud by se to odpolitizovalo a řešily se praktické aspekty soběstačnosti.)
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Pdp.
JosefP Pepa Píča je zase tady  - je to mulťák tvého svědomí
definuj nejdřív "mládenci" "běsnit" a "díky".
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Mládenci, běsnit si laskavě běžte do svých běžných běsnících klubů. Díky.