Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmoví herci a tvůrci

Spravují:

Douglas,
dr.noroReklamaVítejte v klubu o nejlepším filmovém dobrodruhovi všech dob, kterého Steven Spielberg a George Lucas vytvořili jako vyznání obdivu k dobrodružným napínavým filmovým eskapádám z hollywoodských filmů první poloviny minulého století, které milovali a vyrůstali na nich. Děkujeme vám, protože jste nám dali hrdinu, kterého milujeme a vyrůstali jsme na něm i my...

Pár odkazů...

INDY WEB - Jediná ČESKÁ stránka o Indiana Jonesovi, na které jsem se podílel shodou okolností i já :). Bohužel díky virtuálnímu zmizení jejího hlavního tvůrce, který odešel neznámo kam, aniž by nám přenechal možnost aktualizace a zpracování, se datuje její poslední aktualizace do roku 2001 a diskuze přestala fungovat téhož roku v řijnu (a na můj poslední příspěvek už nikdo nezreagoval :). Nicméně najdete tam spoustu obrázků, nějaké články a odkazy, takže určitě stojí za návštěvu.

Slovenské stránky o IJ - Na Indy Webu se o ní mluvilo a už je na světě, haleluja! Informačně vypadá dost nabušeně a doufám, že se bude zdárně rozvíjet a neskončí jako ta česká. Neváhejte a vejděte!

Indianajones.com
Indyfan.com

Fenomén Indiana Jones /Filmpub.cz/


zdar:)))) jsem projel stare maily a hesla a tak... Jak se vede? Porad v Praze? Tak snad bude Indy5 kapanek lepsi:)))
Douglas Pro vás jen filmy a knihy, pro mě celý  život ...a důvod, proč psát blog.
It's alive! It's alive! :)