ovšem Pepiho dloubnutí ukaž mi ten tvůj plagiát hodinek pousmál jsem
Tak koukám na TV slicer a Horst tam hraje vedle Pepiho jen druhé housle, trapas, unbook...:((
3D Power Wave ho určitě postaví na nohy.
Porad o Fuchsovi
http://www.stream.cz/fenomen/673800-fenomen-teleshopping
WS teleshopping (jeho firma) ma prej problemy s financema :(
LOL
negři Horst s Pépim pálí letlampama pánvičky Biolux a napodobeniny. paráda...
a celkově je Pepi drzý a lascivní, když dává kiwi do Smůzí mejkru (vysoký obsah vitamínu C přímo žene inteligenci do mozku), řekne Horstovi "pro tebe jsem dal dva kousky" !
nojo, na Pepiho si nikdo neprijde :)
Zrovna si dávám nože contour pro, Horst přibral, už mu to moc nehiphopuje. Zato Herr Kollege Pepi Resler krájí hřebíky, občas Mistra i okřikne (!) a...a vůbec!§
Absence Horsta v mém životě je jeden z mála důvodů, proč lituji, že nemám televisi.
Horst a Pepi raidujou telešopink na Coolu o víkendech od 7 do 8 ráno se Smůzí mejkrem a pánvičkou s lotosovým efektem.
pry je ted par dni vždy od 12:00 do 15:00 je v Hodoníně v prodejně WS International opravdový živý Horst Fuchs.......
dneska ráno rozpouštěl plastový kelímky na keramický pánvi, já bych se o něj nebála
to je dobře, po nožích Henckellbach už se mi stýská, doufám se objeví nějaká nová extra keramická varianta z kosmických materiálů (nejlépe pak z keramických destiček zbyvších po raketoplánech)!
pred par dny zas bezel v TV. Horst je pri sile :-)
Nechcete nekdo pokracovat v legacy na http://horst.borec.cz ? rad sajtu prenecham
"...už má svoje vrcholná léta za sebou..." - rouháš se!
Zakup sobě modlicí mlýnek (zde:
http://www.wsinternational.cz/vyrobek.php?kod=EMP1001&typ=popis), a již dále nehřeš.
...myslím, že Horst už má svoje vrcholná léta za sebou a teď už bude jenom jako osvícený sensei dohlížet na svoje následovníky.