Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

VELKÝ A BOŽSKÝ GURU HORST
Co vy na to ???
Obrázky, i upravené prosím do rozumné velikosti , jinak odkaz
Chipus
JAKTO, ŽE MISTR NEDOSTAL NĚJAKOU CENU JAKO JE TÝTÝ ATD???

Ano, budou nás milióny! A každý, kdo si bude z Horsta tropit posměch nebo ho nějak karikovat, tak tomu vypálíme ne ambasádu, ale rovnou rybník!
 
hrosik :o)) smajlík je kámoš a né,že né 
kokesh
trochu Ti závidím šťastný človíčku,já chci taky nevědět kdo je Eva a Vašek. Jen to zaslechnu a trochu se mi přitíží. No a že lidi milují Teleshoping ,to je jasná věc a bude jich víc,bude jich miliony.....
PS
Ach jo, škoda, že jsem to nevěděl o Vánocích!!! To je tak krásný dárek, ten bych si přál, pro jistotu od více lidí najednou, třeba bych pak měl na každý den v týdnu jedno. A ta záruka 25měsíců je nepřekonatelná!!!
 
Už jsem se mezitím zorientoval v problematice. Proboha, to musí být hrůza. Ještě že to nemůžu vidět. Doufám, že až budu v létě v Čechách, že uvidím jen Horsta, případně Rickiho, ale rozhodně ne Evu a Vaška. Jinak k té odporné anketě - vypadá to, že se počet lidí milujících Teleshop od jedné hodiny ráno zvýšil o 2,25%!!! A procenta rostou dál! Musel jsem přijít já a rozjet PR akci!
 
Up Jsem vas Buh! Uctivejte mne!  Ctete slovo Bozi!
kokesh
Eva + Vasek = Surf ...to je prece jasny
 
kokesh Jak na  fousy?
!!!
Přátelé, mám pocit, že stále VÍCE a VÍCE lidí nakupuje v teleshopu! Když jsem tam koukal poprvé cca před pěti minutami, tak pouhých 2.65% lidí věřilo Teleshoppingu, ale teď už to je 2.79%!!! Ráno to bude o mnoho procent více!!! Viva Horst. PS: můžete mi někdo přiblížit, o co se jedná v teleshopu Eva a Vašek? Přestěhoval jsem se mimo dosah ČT, takže nemám tušení. Již jsem viděl jejich website a fanoušky, ale pořád nemám úplný obrázek. Nemyslím si, že povídání o těchto looserech v chrámě páně Horsta bude vadit, nesahají mu evidentně ani po kolena!
 
Up Jsem vas Buh! Uctivejte mne!  Ctete slovo Bozi!
Uz se klikat neda. Zda se, ze to byl vazne podvod
 
hypermarket Doctor, why are you pointing that ice  pick toward me?
klikam a nic
prasaku
Up Jsem vas Buh! Uctivejte mne!  Ctete slovo Bozi!
podvod 2
A sakra! Nekdo zneuzil me jmeno na nechutne sexualni praktiky. Shodou okolnosti o tom pise tentyz bulvarni platek: http://novinky.arcao.com/krimi/65843-Up-znasilnil-spoustu-domacich-zvirat.htm
 
Up Jsem vas Buh! Uctivejte mne!  Ctete slovo Bozi!
Podvod
Podvod je samotny pruzkum. Nepamatuji se, ze by se mne nekdo ptal na muj nazor ohledne teleshopingu. Co je to vubec za bulvarni platek, ktery si vubec neproveri hodnovernost statistik, ktere nejaka spolecnost delala a rovnou to da do tisku?
 
hypermarket Doctor, why are you pointing that ice  pick toward me?
a ja se ptam: "Muzeme se divit, ze lide teleshopingu neveri?" Kdyz existujou podvodne (ano nebojim se toho slova) firmy jako TV Products, lide jako Eva a Vasek, kteri zapleveluji cesky teleshoping cetkami a smejdem? Jak muze zvestovatel kvality a dokonale domacnosti pracovat s cistym sititem, kdyz je hazen do stejneho pytle jak tato svoloc?
hrosik :o)) smajlík je kámoš a né,že né 
No totok,
ale Horst je nakonec stejně přesvědčí!
MaschinenFihrer Ozajstný rušňovodič  !!!
rouhači...
 
Up Jsem vas Buh! Uctivejte mne!  Ctete slovo Bozi!
v-krajec
Ne nadarmo ma tenhle inovovany produkt primo bozske oznaceni kód zboží: BOH1001
 
hrosik :o)) smajlík je kámoš a né,že né 
Už jste viděli ten převratný WS kráječ,ač je podobný tomu starému typu,má úžasné nové nože a poznáte ho od padělku,že je na něm vyryto"Germany".Předváděl ho Horst spolu s Pepem.
 
hrosik :o)) smajlík je kámoš a né,že né 
Alejúja
MaschinenFuhrer Jednotu Číně! 
A zbav nás nadosmrti Evy
a Vaška
a skupiny Surf.

Amen
 
Amen
 
Horste náš jenž si na nebesích,
posvěť se jméno tvé,
přijď WS království tvé,
buď vůle tvá
jako v TV shopingu, tak i na zemi.
WS krouhač náš vezdejší dej(ž) nám dnes
a odpusť nám naše viny,
jako(ž) i my odpouštíme naším viníkům
a neuveď nás v pokušení,
ale chraň nás od jiných produktů.
[Neboť tvé je WS království i moc i sláva navěky.]
Amen.