Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

SpolečnostNové

Spravuje:

StyviReklama
Kraj : Moravskoslezský (CZ080)
Okres : Karviná (CZ0803)
Historická země: Slezsko
Počet obyvatel: 73 274 (2017)
Nadmořská výška: 239 až 347 m n. m.

MPU


 
Dík :)
Kdy to bude taky nevím ,ale o té akci vím :)
lenadol Kancl pro uvádění věcí na pravou míru  STARÁ PRAHA
V ČT1 avizovali přípravu pořadu k havířovskému výročí, kdy to bude neřekli, ale že žádají pamětníky o historické fotografie, vzpomínky a podobně.
 
To je moc fajn, že jsi nafotil i tak!! Jsou to moc pěkné fotky, i o stromečku máme představu. Navíc se mi moc líbí, jak máte prosvětlené ty důležité nápisy. Svítí, tak je snadno najdeš i v noci, když potřebuješ doktora a nejseš "zdejší":-)))
 

 
Naprosto s tebou souhlasím - tady žádný americký Santa nepatří !!! Jsem rád ,že zatím to tady nějak není vidět a doufám ,že dlouho nebude ! :)
Já jsem šel večer domu z GrandParku - strojili stromeček a tak jsem to nafotil :) Byla docela dojemná atmosféra - hráli české koledy - pěkné to měli a bylo mi snimi dobře :)
A cestou mě napadlo ,že udělám pár fotek ,ale vybavení k tomu jsem sebou neměl :) Jinak děkuji za hezké slova :)
Slunečné mám ráda také, protože působí pozitivně. Ale ty noční mají svou půvabnou atmosféru, zvl. ta horní fotografie působí až vánočně. Pro mě je stokrát krásnější, než ty emerické přeparáděné vánoční domy a Santa se soby :-). Jiný kraj, jiný mrav. ale do našich zemí by se to tahat nemělo. Už proto jsem si Havířov tak oblíbila (i když je z fotografií), že zůstává pořád svůj. Ty to STYVi, logicky hodnotíš sebekriticky jako fotograf (jaképak narychlo :-D, stativ, jaký objektiv atd.,) ale takto přemýšlí zase jen profesionálové. Proto rozhoduje "pouhý" dojem a ten je právě u těchto nočních velmi působivý. I ten měsíček vidím vesele, jakoby říkal - Heč! jsem ještě výš, než i nejvyšší panelák!
 
Ty fotky byli dělané jen tak narychlo - neměl jsem stativ a tak jsem si nemohl dovolit delší čas :)
To nebylo v plánu fotit noční scénu. Když bych šel fotit noční foto ,tak samozřejmě beru stativ :)
Pěkné!!, ale se sluníčkem mám radši:-)))))
 

 
To je pravda :)
Pěkná budova, úpravná a čisťounká:-))
 

 
No už to prostě pomalu přichází :)
Takhle, když sedím doma v teple, to je krása!!:-)) Včera jsem mluvila se synem, tak u nich na severu už mají deset centimetrů sněhu!:-))
Dnešní :)

 
To už bude asi všude - krása podzimu už skončila :(
Dík :)
Koukám, že tam teď máte taky pošmourno:-(( a listí už taky opadané...Mno jo, no, zima se blíží:-))