Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Toto je klub pro všechny, kdo chtějí diskutovat o Harrym a jeho světě. Vítáni jsou zde taktéž Harryho odpůrci, protože diskuze je přece zábavná... Mějte se tady hezky, ale nebuďte na sebe moc oškliví.

Do této diskuze nemohou přispívat anonymové.Ale Lupin v Chroptící chýši sám tvrdí že měl "plánek dnes večer neustále v pohotovosti" protože očekával že Harry, Ron a Hermiona něco takového udělají (že se půjdou na Hagrida a Klofana podívat), dokonce ho prý přímo "studoval". Pokud nejsou lidé uvnitř Hagridovy boudy pro Pobertův plánek neviditelní, potom musel být Červíček-Prašivka na mapě vidět celou tu dobu co se u Hagrida schovával - proč si ho Lupin "studující" plánek nevšimnul?
první odstavec je opravdu oříšek


druhý je podle mě jednoduchý, prostě se na to podíval, až když zrovna odešli
díl 3, Vězeň z Azkabanu

Mě by zase zajímalo, jaktože Lupin, který z Pobertova plánku vyčetl přítomnost Harryho, Rona a Hermiony u Hagridovy boudy (v den Klofanovy popravy) neviděl na mapě i druhého Harryho a druhou Hermionu, kteří se vrátili a pozorovali sami sebe díky obraceči času.

A jaktože si Lupin všiml Červíčka teprve když Harry, Hermiona a Ron s Prašivkou od Hagrida odešli? Jsou snad lidé uvnitř Hagridovy boudy pro Pobertův plánek neviditelní?