Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Přátelé, nyní potřebuji knihy.

Z počátku hlavně z oboru počítačové literatury a moderních technologií, později ale budu mít na starost i další témata, konkrétně historii, zbraně a možná i cestování (případně cokoli dalšího si prosadím, záleží taky na nabídkách knih).

ocs sine ira et studio  OCSite
zia: Nicméně soudě dle Tvých příspěvků by ta kniha byla velmi čtivá, a kupříkladu já bych si ji rozhodně koupil (pokud bych ji nevyrazil ze Stromka nějak ;)), bržle mi Tvůj styl velmi vyhovuje ;)
ziasystems Šváb nebýt brouk. Pavouk nebýt hmyz.  BioLib!
Taky se obávám že by měsíc nestačil :) "V klidu doma" momentálně pracuju, protože skorokrachlá firma nemá na kancelář (ani na výplaty, stravenky, služební tentononcy), ale moc v klidu to není, člověk ráno vstane a už je v práci. Něco přes dvacet tisíc si vydělám, ačkoliv kolegové se stejným titulem nastupovali tak za čtyřicet a vejš (a já za osm), mé setrvávání v skorokrachlé firmě spíše souvisí s tím že bych chtěl pomoct dát ji dohromady jak jsem slíbil (což se víceméně daří, ale pomaleji a bolestněji než bych potřeboval, tihleti dobří kamarádi se člověkovi kolikrát moc nevyplatí, do toho dostávám spousty lepších nabídek které musím odmítat protože jsem idiot) a že bych z toho taky hernajs chtěl časem něco mít, za ten rok otročení za směšný peníz, a nerad bych z té firmy odešel dřív než začne vydělávat (jestli někdy) :] A sama vydělávat nezačne když tam jsem hlavní a skoro jediný programátor. A kdyby se měsíc nehmátlo na BioLib, nahromadilo by se tam práce na další dva. Čili psát měsíc (nejméně) knihu a vykašlat se po tu dobu na práci a BioLib je pro mne poněkud mlemlemle. Čili jestli někdy knihu, tak hodně časem, a spíš nějakou autobiografii třeba pod názvem "Koza memoárová". Tak, to jsem si hezky postěžoval na svůj vlastní hloupostí silně ovlivněný život.