Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Kultura

Spravují:

Eudoxus,
FPL,
ocs,
Mori

Může vás zajímatReklamaPo extemporé s botkami v Ekonomice a se spodním prádlem v Antieudoxovi jsem se rozhodl založit tento klub. Je zaměřen na kvalitní oblékání, ale vejde se sem i příslušenství (o hodinkách občas šla řeč už na FIDu ;), společenské chování (odkaz díky mpts!) — i při pití čaje či kvalitní jídlo a pití... (jakkoli speciálně na víno je lepší patřičný klub).

Tak pište! Kde se dají u nás sehnat slušné anglické boty, pokud vůbec někde? (U ševce, nejspíše asi.) Jaké máte zkušenosti s krejčovskými salóny -- a s kterými konkrétně? Kde vám ušijí sako, a kde vám jen zprasí látku? Kdo je nejlepší na košile? Nosíte raději prádlo Jockey, Schiesser, nebo preferujete bombarďáky od vietnamců po desetikoruně a k nim ručně šitý šátek Hermès? Nevíte jak správně uvázat motýlka, či naopak víte, kde jsou k mání kravaty "seven-fold"? Preferujete na sport tvíd, nebo bundu Barbour? Jaké klobouky preferujete (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)? Najde se mezi námi aspoň někdo, kdo nosí špacírštok? Sem s tím!

Na žádost abonentů, The Gentleman's Guide to Shoes.

Pozor: tento klub není určen pro debatu o gentlemanství jako niterné vlastnosti, ale pouze pro diskuse o jeho vnějších projevech. Kupříkladu zde je na místě řešit otázku "může gentleman nosit proužkované trenýrky?" Příspěvky, sklouznuvší k dikci "může člověk, který nosí proužkované trenýrky, být gentlemanem?" však budou bez milosti mazány. Váš despotický moderátor.


Tak jako skladník ve šroubárně si může přečíst Vergilia v originále, chce lůza vidět premiéru opery. :D
DJ Slamák revem nerevaj. no nerozumel mi  aj reval.
Třeba byla nevidomá, ta s tou mikinou.
Třeba byla nevidomá, ta s tím komentátorem.
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
Vidis? A proto Samuel Colt vynalezl Revolver! On jednou takhle sedel v divadle a najednou tam nad nim v lozi nejakej curak zacal strilet! A to Colta dost rozladilo. Ten clovek strilel zcela mimo rytmus!
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Ale teda nechápu, jak si může vzít nějaká ženská na premiéru mikinu s obrovským nápisem Levis, nebo jak může člověk komentovat své soudružce dění na jevišti. Bohužel seděl vedle mne.