Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Kultura

Spravují:

Eudoxus,
FPL,
ocs,
Mori

Může vás zajímatReklamaPo extemporé s botkami v Ekonomice a se spodním prádlem v Antieudoxovi jsem se rozhodl založit tento klub. Je zaměřen na kvalitní oblékání, ale vejde se sem i příslušenství (o hodinkách občas šla řeč už na FIDu ;), společenské chování (odkaz díky mpts!) — i při pití čaje či kvalitní jídlo a pití... (jakkoli speciálně na víno je lepší patřičný klub).

Tak pište! Kde se dají u nás sehnat slušné anglické boty, pokud vůbec někde? (U ševce, nejspíše asi.) Jaké máte zkušenosti s krejčovskými salóny -- a s kterými konkrétně? Kde vám ušijí sako, a kde vám jen zprasí látku? Kdo je nejlepší na košile? Nosíte raději prádlo Jockey, Schiesser, nebo preferujete bombarďáky od vietnamců po desetikoruně a k nim ručně šitý šátek Hermès? Nevíte jak správně uvázat motýlka, či naopak víte, kde jsou k mání kravaty "seven-fold"? Preferujete na sport tvíd, nebo bundu Barbour? Jaké klobouky preferujete (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)? Najde se mezi námi aspoň někdo, kdo nosí špacírštok? Sem s tím!

Na žádost abonentů, The Gentleman's Guide to Shoes.

Pozor: tento klub není určen pro debatu o gentlemanství jako niterné vlastnosti, ale pouze pro diskuse o jeho vnějších projevech. Kupříkladu zde je na místě řešit otázku "může gentleman nosit proužkované trenýrky?" Příspěvky, sklouznuvší k dikci "může člověk, který nosí proužkované trenýrky, být gentlemanem?" však budou bez milosti mazány. Váš despotický moderátor.


Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Vicemene, na to a na zada.
a zabralo to? získal jste modrou knížku krzevá podvýživu?
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Sako z pred dvaceti let bych mozna nejak zapnul, ale kalhoty nenatahnu ani do polovic zadku. U odvodu jsem mel 55 kg.
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
Ja mu zavidim, ze po dvaceti letech vytahl sako a dokazal ho zaponout na LIBOVOLNY knoflik...
ocs sine ira et studio  OCSite
(Kdyby se zapínaly všechny, urval by sis dva ;))
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Že se u saka zapíná jen jeden ze dvou knoflíků je pěkně nepraktické. Zašel jsem na operu, prošel jsem kolem kliky, zavadil, a už jsem hledal knoflík na zemi.