Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Po extemporé s botkami v Ekonomice a se spodním prádlem v Antieudoxovi jsem se rozhodl založit tento klub. Je zaměřen na kvalitní oblékání, ale vejde se sem i příslušenství (o hodinkách občas šla řeč už na FIDu ;), společenské chování (odkaz díky mpts!) — i při pití čaje či kvalitní jídlo a pití... (jakkoli speciálně na víno je lepší patřičný klub).

Tak pište! Kde se dají u nás sehnat slušné anglické boty, pokud vůbec někde? (U ševce, nejspíše asi.) Jaké máte zkušenosti s krejčovskými salóny -- a s kterými konkrétně? Kde vám ušijí sako, a kde vám jen zprasí látku? Kdo je nejlepší na košile? Nosíte raději prádlo Jockey, Schiesser, nebo preferujete bombarďáky od vietnamců po desetikoruně a k nim ručně šitý šátek Hermès? Nevíte jak správně uvázat motýlka, či naopak víte, kde jsou k mání kravaty "seven-fold"? Preferujete na sport tvíd, nebo bundu Barbour? Jaké klobouky preferujete (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)? Najde se mezi námi aspoň někdo, kdo nosí špacírštok? Sem s tím!

Pozor: tento klub není určen pro debatu o gentlemanství jako niterné vlastnosti, ale pouze pro diskuse o jeho vnějších projevech. Kupříkladu zde je na místě řešit otázku "může gentleman nosit proužkované trenýrky?" Příspěvky, sklouznuvší k dikci "může člověk, který nosí proužkované trenýrky, být gentlemanem?" však budou bez milosti mazány. Váš despotický moderátor.


ocs sine ira et studio  OCSite
Nonevím tedy, obecně podle (nejen) mých zkušeností spíše bývají něžné dívky kapku napřed v tomto směru.
padlock Korupce jest základem státu.  
Že máš něco v živé paměti ještě neznamená, že v optice dnešních teenagerů nejde o zážitky z jakéhosi podivného pravěku.
Trisolde Moja chorá hlava  v jednom je plameni.
Viz padlock o něco podrobněji.
lillyofthevalley   >°ß°<
pročpak?

mám docela v živé paměti situaci, kdy spolužák v osmičce přinesl amatérské porno fotky mizerné kvality, které si "vypůjčil"od bráchy, kluci minimálně navenek byli nadšení, ale holky z toho byly zaražené, předpokládám, že snily o romantice a tohle bylo krapet jiné
padlock Korupce jest základem státu.  
Hmm. Dcera má kritický věk (snad) již ve zdraví za sebou (19). Žádné velké průšvihy, zaplaťpámbů, ale takhle naivní jsem nikdá nebyl a raději moc nepátral. Stačí trochu grepnout fejsbůčki a blogísky a uvědomit si, že to podstatné zveřejněno není.
Trisolde Moja chorá hlava  v jednom je plameni.
Tento názor zdá se mi býti úsměvným.
lillyofthevalley   >°ß°<
jo, to je hodně trapné pro všechny zúčastněné
lillyofthevalley   >°ß°<
woe!

myslím/doufám, že holky jsou pořád ještě stydlivější a kdyby viděly, co jejich spolužáky zajímá, považovaly by je za úchyly
lillyofthevalley   >°ß°<
tak, o to tu jde
padlock Korupce jest základem státu.  
Zkrátka - je potřeba oné spolužačce, která už má na kontě ono instruktážní video, vrazit litr a instrukce a nechat mladému na víkend prázdný byt/dům.
lillyofthevalley   >°ß°<
Jo, čtení, to je docela velký problém. Nikdy bych nevěřila, že zrovna mému dítěti se čtení knih bude zdát jako nudná záležitost, je PC závislák - z mého laického pohledu je docela dobrý samouk a nás strčí do kapsy.

Knihy u nás na každém rohu, beletrie, odborné. Jeho baví jen encyklopedie, sem tam se zachytne u nějakých fantasy. Myslím, že by četl víc, kdyby se tak neupínal k PC. Zrovna včera jsme to řešili - kompenzaci jednostranné zábavy něčím dalším, tak uvidím.
LoTV: A já bych právě podsouval tu romantiku. (Když jsi u BW z počátku minulého století, zhlédněte spolu Extasi.)
No, hlavní problém je v tom, aby si dotyčný klučina uvědomil, že život je trochu jiný, než ukazuje internet a běžná soulož neznamená dlouhý orální sex, pak vaginální a nakonec anální ...
 
lillyofthevalley   >°ß°<
asi jo, no

ale já se ve všem snažím dětem ukazovat, že svět není jen BW (i když zlatá BW erotika z počátku min. století, no ale taky ne všechna) a že je obrovské množství cest... holt si asi tu HC už prošlápl, ale je to ještě telátko, tak je potřeba podsunout i něco jiného
padlock Korupce jest základem státu.  
V tom případě nebude žádný soft fungovat. Pokud už ví, co chce, tak ho chabou náhražkou neuspokojíš.
JH: Vždyť o nabourávání nic neříkám. Kluk si najde, co bude chtít, a těžko mu v tom matka zabrání. Rodiče mohou jen odmítnout platit (ať si to platí z kapesného), ale ohledně typu obsahu to stejně omezit nezvládnou, nanejvýš dosáhnou stavu vzájemné nedůvěry.

Tedy, já bych nechal kluka slintat, nad čím si slintá, a občas bych s ním koukl na nějaký dobrý romantický film o lásce, s tímhle vůbec nesouvisící. Či mu doporučil něco ke čtení.

padlock Korupce jest základem státu.  
lily: Obávám se, že cajti má pravdu a zmiňovaný problém to nevyřeší. To už bych raději sluxoval nějaké erotické/soft filmy. To je stejně instatní jako časopis, víc živé a tudíž bližší těm fiktivním krasotinkám na telefonní lince.
lillyofthevalley   >°ß°<
právě má PC zaracha, jinak sjížděl stránky, až se mi tajil dech
lillyofthevalley   >°ß°<
časopis bude od otce, dědy etc., já jsem jen impulsátor
J_H_ Our gathra, who cradgies in the manyak-n 
Hlavně bych se mu do toho nenabourával.