Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hudba a písničkyKonkrétní skladatelé a zpěváci

Spravují:

chechtak,
Ivoush

Může vás zajímatReklama
Namram Mageo.cz 
budíček!
 
Jan.S.Harold Kdyby ropuchy měly ocasy,  nebyly by již ropuchami.
Zemřel Jimmy Carl Black... r. i. p.
 
Gail má ráda prachy
Berlín - Vdova po americkém alternativním rockerovi Franku Zappovi a jediný německý fanklub pečující o odkaz jejího manžela proti sobě stanuli v neobvyklém soudním procesu, jenž dnes začal v Düsseldorfu. Gail Zappová chce německému fanklubu Arf Society zabránit v dalším údajném zneužívání jména jejího manžela a používání svérázných symbolů a log. Rovněž se jí nelíbí podoba festivalu Zappanale, jenž fanoušci hudebníka každoročně pořádají v severoněmeckém Bad Doberanu.
 
Co by na to asi řekl FZ?
http://www.ceskenoviny.cz/magazin/spolecnost/index_view.php?id=306582
 
radio
dík,už poslouchám veselý vánoce pa
Zdar po roce a půl...zajímalo by mě, zda sem ještě někdo zabrousí...jenže jak obnovit toho svěžíhu ducha co tu panoval dřív...no svěží duch...sem tam někdo něco napsal že...aspoň...no jinak jsem objevil věc pěknou a to FZ radio...http://www.zappa.com/zapparadio/index.html ...so kill ugly radio
 
Zasilam pozdravy z Bad Doberanu, kam jsme se konecne vypravili navstivit Franka Zappu :o)
 
Jan_Satan Zappa 
Sraz Fan Clubu FZ
10.SRAZ Fan Clubu FZ OPĚT V MORAVSKÉ TŘEBOVÉ Čas se nezadržitelně nachýlil a při oslavě dalších 40.tých narozenin Tondy Nečase navrhl udělat výroční sraz u něj v Zappa Klubu. Z několika termínů jsme vybrali asi ten nejprůchodnější a to 4.listopadu, je to sobota. Ubytování lze zajistit buď v místním hotelu (někteří v něm již spali na 8.srazu, noc/osoba asi 200.-Kč) nebo ve velice útulném a daleko lépe vybaveném penzionu asi 6 min.vzdáleném, kde jsou na vysoké úrovni jak pokoje po třech osoba/noc 250.- tak zázení s bazénem, možností posedět venku, parkování atd. V sobotu by se začalo kolem poledne, určitě dotáhnem Budhu s prodejnou, videoprodukce, besedy a snad i nějaké hudební vystoupení. Až se dohodnou bližší detaily budete je mít.
 
Jan_Satan Zappa 
OK, fotky mám svoje a od Pláštěnky (ten je má v kvalitě 8 Mb). Na dvd se moc těším, můžu to, až to bude aktuální pustit v hospodě a třeba se nás domluví i banda. Ale ta adresa.