Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hudba a písničkyKonkrétní skladatelé a zpěváci

Spravují:

chechtak,
Ivoush

Může vás zajímatReklama
KennethDimub  
Drums
Music has tied us Keyboards & Pianos https://fas.st/NNXXI Drums & Percussion https://fas.st/Vay4s String Instruments https://fas.st/32jbD
 
ertegun staromládenecký divnočlověk/lidový mudrc 
Pro mě jsou to spíš zklamání. Kdyby všechny ty reálie byly aspoň vymyšlené. Jak mám Zappu rád, tak vlastně jeho texty zas tak moc ne, spíš tu třeštivě veselou náladu.
Namram Nic nového nebo oblíbeného 
o tom jsem jaksi věděl
ertegun staromládenecký divnočlověk/lidový mudrc 
Když je skutečný Illinois Enema Bandit...
Namram Nic nového nebo oblíbeného 

Terry recently fell in love with a publicity photo of a boy named Punky Meadows, lead guitar player from a group called ANGEL. In the photo, Punky was seen with a beautiful shiny hairdo in a semi-profile which emphasized the pooched out succulence of his insolent pouting rictus.

až doteď jsem si myslel, že si to Frank celé vymyslel...

 
Namram Mageo.cz 
budíček!
 
Jan.S.Harold Kdyby ropuchy měly ocasy,  nebyly by již ropuchami.
Zemřel Jimmy Carl Black... r. i. p.
 
Gail má ráda prachy
Berlín - Vdova po americkém alternativním rockerovi Franku Zappovi a jediný německý fanklub pečující o odkaz jejího manžela proti sobě stanuli v neobvyklém soudním procesu, jenž dnes začal v Düsseldorfu. Gail Zappová chce německému fanklubu Arf Society zabránit v dalším údajném zneužívání jména jejího manžela a používání svérázných symbolů a log. Rovněž se jí nelíbí podoba festivalu Zappanale, jenž fanoušci hudebníka každoročně pořádají v severoněmeckém Bad Doberanu.
 
Co by na to asi řekl FZ?
http://www.ceskenoviny.cz/magazin/spolecnost/index_view.php?id=306582
 
radio
dík,už poslouchám veselý vánoce pa
Zdar po roce a půl...zajímalo by mě, zda sem ještě někdo zabrousí...jenže jak obnovit toho svěžíhu ducha co tu panoval dřív...no svěží duch...sem tam někdo něco napsal že...aspoň...no jinak jsem objevil věc pěknou a to FZ radio...http://www.zappa.com/zapparadio/index.html ...so kill ugly radio
 
Zasilam pozdravy z Bad Doberanu, kam jsme se konecne vypravili navstivit Franka Zappu :o)
 
Jan_Satan Zappa 
Sraz Fan Clubu FZ
10.SRAZ Fan Clubu FZ OPĚT V MORAVSKÉ TŘEBOVÉ Čas se nezadržitelně nachýlil a při oslavě dalších 40.tých narozenin Tondy Nečase navrhl udělat výroční sraz u něj v Zappa Klubu. Z několika termínů jsme vybrali asi ten nejprůchodnější a to 4.listopadu, je to sobota. Ubytování lze zajistit buď v místním hotelu (někteří v něm již spali na 8.srazu, noc/osoba asi 200.-Kč) nebo ve velice útulném a daleko lépe vybaveném penzionu asi 6 min.vzdáleném, kde jsou na vysoké úrovni jak pokoje po třech osoba/noc 250.- tak zázení s bazénem, možností posedět venku, parkování atd. V sobotu by se začalo kolem poledne, určitě dotáhnem Budhu s prodejnou, videoprodukce, besedy a snad i nějaké hudební vystoupení. Až se dohodnou bližší detaily budete je mít.
 
Jan_Satan Zappa 
OK, fotky mám svoje a od Pláštěnky (ten je má v kvalitě 8 Mb). Na dvd se moc těším, můžu to, až to bude aktuální pustit v hospodě a třeba se nás domluví i banda. Ale ta adresa.
 
ok, pošlu Ti DVD a Ty pošli nějaký fotky
 
Jan_Satan Zappa 
No my se už na ten Svojšín dívaly, ale je to pro nás přes celou republiku, ale asi to bude stát za to. Květen je zatím daleko, ale asi se vydáme na cestu. Ale to Zappanale je fakt bomba. A není to žádnej sraz revivalů. Kapela, která přesně precizně odehraje Mistrovi skladby - kapela, která kdyby tady hrála tak se poserem, tam neuspěje. Je tam strašně důležité uchopit tu muziku po svém, obohatit ji novými nápady a úlety. Ukázat svůj pohled. Samozdřejmě se musí muzikanti na pódiu bavit, dělat opravdu pořádnou šou a potom má šanci stát se miláčkem publika. Ti Němci jsou strašně rozmazlení. Takže rozhodně se nikdo nemusí bát, že bude neustále do omrzení poslouchat Disco Boye. + Je to tak parádní akce, že se musí zákonitě brzy posrat, tak příští rok neváhej ať to stihneš než to začne někoho rušit.
 
no tak dobře,já teda příště pojedu ale Ty zas musíš dorazit v květnu do Svojšína
 
Jan_Satan Zappa 
www.zappanale.de
Zappanale bylo neuvěřitelnej zážitek. Vřele doporučuji všem co pořád ne a ne jet. Stojí to rozhodně zato, tolik parádní muziky za tři dny neuslyšíte nikde v Evropě. Navíc bezchybný výběr kapel, skvělá organizace, a celá neskutečná atmosféra festivalu dělají ze Zappanale neuvěřitelný zážitek. Navíc Cz fans tam mají výbornou pověst a všichni se k nim rádi hlásí. Není zde problém se s jakýmkoli z muzikantů dát do řeči, vyfotit se nebo si nechat podepsat cd. Neuvěřitelná je i ranní procházka kempem, kdy z každého auta vyhrává jiná Mistrova deska. Blízko je moře i s FKK pláží. Městečko se sochou Mistra. Zkrátka každý koho alespoň trochu oslovila mistrova hudba, by si neměl nechat tenhle evropský svátek mistra ujít.
 
byli tam všichni ,co znam
 
byl jsem tam taky, bylo to uchvatny, jedinecny zazitek
jsem myslel ze tam nikdo odsud nejde...