Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Kultura

Spravuje:

StyviReklamaPouze pohodové ,odpočinkové ,informační a podobné fotky jsou vítaný :)

MPU


Děkuji :)
lenadol Kde ty loňské sněhy jsou ...  RETRO
S potěšením prolistováno.
 
 
Je to tak nejlepší :)
Působivé snímky. Ráda je pozoruji, je zábavné, že se občas některá straka hádá s holubem. Hopsá proti němu, útočí zobákem a holub vždycky prohraje. Myslím, že to je teritoriální chování.
Naše mladé jsem naučila, že mi nemají mejlem posílat haldy fotek z dovo, ale dát je na rajče. Funguje to bezva, okouknu, 2-3 si (z pětařiceti) stáhnu a jdu pryč.
To máš naprostou pravdu - já někdy rostl ,když po dovolené nastala ukázka rod. alba :) Od babičky až po posledního vnoučka jak leží nahatý na dece a jak má krásné faldíčky :))))
Připomnělo mi to návštěvy (za starých časů) kdy hostitelé předváděli celé album fotek třeba z jejich dovo a host musel zdvořile přikyvovat.
Straky mají sněm :)

 
:)
CombustionHellfire The Hellfire is strong 


Na forech kam lidi postují fotky je zajímavé, že se všichni zajímají pouze o své fotky. Stejně musím přispět, fotka je příliš důležitá.
 
*****
 
 
 
Děkuji :)
Dneska to překvapivě vidím náramně!! Moc pěkné!!:-))

 
Mno jo:-))
Dík za vysvětlení, tu smůlu jsem poznala, v podstatě i ty otvory, i když ty už hůř:-((... Ale u toho mechu, i když je nejmenší, je mnohem líp vidět, co skutečně vidíš Ty..... Ta kůra je pro mne horší:-((
To máš pravdu - někdy se až člověk diví co vše je tam vidět :)