Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníKecárny a tlachárny

Spravují:

ewa,
terminator,
greateagle,
jurgen,
bobyk,
happylenny,
Krivule,
herak,
hrosik,
Jahudka,
katka.007,
VILIJEM.VOLISReklamaPoťte se sem mrknout, je to vo fševobecným vzdělání!!! PRDy, MRDy, VOMRDy
*Proč, proč, proč?

*Má to tak i Jan Tleskač?

*Má to tak i Spaceman??

---------------------------------------------
*Definice FOR RUMU tuzemského/čti rumíčku lékařského/: *tady de f celku vo hovno....ale do záložky si nás určitě dej...mimozemčťany berem...!!..:o)) *Hrošík :o))

Naše kamarácký klupky : DNL/HIC na moudrosti máme totok BRAŠULEHO KOMORA a nejvíc tadyk :-)) KOMPOST a JINEJ VOTPAT!

HELPÍK ke zkrášlení příspěvků změna barvy, např. červená takto: <font color="red"> text </font> (další barvy: green, blue...)

vkládat obrázky ze svého PC můžete pomocí ImageShack® , do textu zkopírujete pátou adresu obrázku (řádek s názvem Hotlink for websites)

odkaz jinam vložíte např. takto: <a target='_blank' href=' adresa odkazu '>název odkazu</a>
jiné smajlíky či obrázky podobně <img src=' adresa obrázku '>

.....a k zamyšlení máme totok NÁMĚT K ZAMYŠLENÍ

ewa mám vás ráda 
jahůdko
nevím o nikom nic :o(....měj se
MaschinenFuhrer Jednotu Číně! 
čest jahudko
 
Nazgul Procházím se  krajem spánku
O čem se tu diskutuje?
 
ewa mám vás ráda 
ještě ne...
v odpadu?
 
Jahudka :-) 
Ewíííí, to nee.:-(( Maxximálně fungují tamtamy....:-)))) Ale děkuju za ně...:-)) Majte sa :-))
 
ewa mám vás ráda 
také se přidáváms gratulací...že by to tu zase ožilo??????:o)
Jahudka :-) 
Hepíííí brrrrzdééééj tu júúúúúúú, hepíííí brrrzdééééj túúú júúúú, hepííí brrrrzdééééj milýý WW, hepíííí brrrrrrrrzdej tu júúúúúúúúúúúúúú...:-)) I když o den později, Dane, tak přece, vše nej , MLASK. Jahodová...:-)
 
jurgen Somebody Stop Me ! 
Zdarec jahodo a i všeci ostatní. Taky fšecko nej f tom novým. ... PRD MRD VOMRD je nezaplacený a to je škoda, páč se nemůžu nabažit toho svojeho výkonu. Kurec, to byla dřina.
 
MaschinenFuhrer Jednotu Číně! 
VILe, VILe...
 
Jahudka :-) 
Su sice blondýna, ale ne blbá!:)) Stačilo to poslat jednou:-)))))Howg! Mějte se! :-)
 
Jahudka :-) 
A ešče dotaz panu hlavnímu panu admoušovi:-), dyž dáváš odkaz na PRD MRD apod.., tak proč je to pak blokovaný???:-(Tak fšem fajn New jééééér:-)hlavně zdraví, páč jak říkal náš sůsed, zdraví měli na Titaniku hafo, ale to ščestííí, to jim chybělo:-)) Tak fšem vobojííí:-)))))A tak.....
 
Jahudka :-) 
A ešče dotaz panu hlavnímu panu admoušovi:-), dyž dáváš odkaz na PRD MRD apod.., tak proč je to pak blokovaný???:-(Tak fšem fajn New jééééér:-)hlavně zdraví, páč jak říkal náš sůsed, zdraví měli na Titaniku hafo, ale to ščestííí, to jim chybělo:-)) Tak fšem vobojííí:-)))))A tak.....
 
Jahudka :-) 
To tadyk humřelo fakt????????????? :-(
 
Jahudka :-) 
:-)))
Kukám..., že tadyk je eště větší mrtvo než u sousedůů:-))) Tak ale můj příspěvěk viz tam...:-)) esik to tede eště někoho zajímá... :-))) Majte sa:-))
 
greateagle  
myslel jsem,
že jsem to sem dal také, ale nee..:o( - ahoj děcka! jenom prolétám, takže v rychlosti : všem přeji pohodu o svátky, a obligátní štěstí s notnou dávkou zdraví v novém roce.. :o) GE
 
katka.007 džejms bont 
PF 2007
Přeju fšem FORRUMÁKŮM bez rozdílu hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti a životního optimismu v roce 2007..
(teda v těch následujících letech taky, to dá rozum, že jo.:o)
 
wossa Ahojky vespolek! 
Ahoj holky,
čuprstár zatím moc nesleduju, viděla jsem zatím jeden díl a moc mě to nezaujalo, ale na divadlo se asi dívat budu. Jinak na TV moc času nemám, lítám teďko každý den po různých akcích, cvičení a tak, asi kríza středního věku. Nechcu sedět doma u telky. Zdravím Allybapku, jak se daří, co kluci? Taky Bondofku s nowejma oknama. Heppy, Tys dračica, to dojíždíš tak daleko do práce, nebo furt někde trajdáš? Jinak se mějte fajn, zatím :-)
 
happylenny  
Brý deň paní Bondová))
tož jako co si budem poudat, fšecko nový je hezký, ale ta údržba aby to vypadalo jako nový, to je fuška, což? Jinak jako na čuprstár čučím, moja kámoška tam má známého, takže to mosím sledůvat, to je snad jasný. Ilona je teda dost podivná porodkyňa, řekla bych tak enem do počtu, no snáď to tam moc nepokurví... Eda je fajn, stále spolu občas baštíme ve stejnej reštyce a mosím říct, že to je symplasťák))) Zdravím i Wosí už mám najeto přes tiskara a řeknu ti, je to paráda, jezdí opravdu hbitě, na to kolik to má koní a obsah.
 
katko a ostatní čau. k čuprstáru - já už koukám jen na reprízu v pondělí ráno, a to u toho ještě většinou něco dělám, domácí práce a tak ... protože v neděli mám jiný starosti. děsně, ale opravdu děsně mě chytl seriál LOST - ani z toho nespím ... :-))) a hezkej září všem !
 
katka.007 džejms bont 
..brý den paní Hepynová, to já mám nasazený new umělohmotný wokna a též se mi lesknou jak todletoto….psí pohlavní ústrojí. Zdravím přítomné chodící docházejí a hlásím, že čuprstár okukuju zpovzdálí, na fórum sem se byla taky juknout, ale zatím se mi to jeví tak nějak Čákově-neslaně-nemastně a zachraňuje to akorát Eda s Hejmou.
wossa Ahojky vespolek! 
Ahojky Hepčo,
díky za přání a blahopřeju k Filoméně první von Rozkoš. :-) 590 km je slušný výkon na mladý autíčko. Tak svišti opatrně, ať Filoméně nenatrhneš šosy. :-) Měj se fajn.