Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

DJ Slamák

Může vás zajímatReklamaPrý je nějaký Fallout 3. Tady se řeší mody.Máte problémy s Falloutem, Falloutem 2, s Tictacs, s FOBOSem (GTFO!) nebo s Fallout: Oblivion with Guns? Nemůžete doplnit palivo u auta? Párači vás vždycky dostanou? Nelíbí se vám mutanti v Tactics? Serou vás děcka v Little Lamplight? Víte, co měl Aradesh k obědu? Nemůžete zjistit, jak ustřelit hlavu Správci Vaultu 13? Velebíte Svatý plamen? Sere vás Moira? Straší vás ve snách Harold? Neumíte se dostat do Sierry? Stavíte si v garáži auto na fúzní pohon? Rozumíte Setovi? A Torrovi? Štve vás, že v trafice na rohu nevedou stimpaky? Sere vás šerif Simms? Padá vám Fallout? A Fallout 2? A 3? Nelíbí se vám některý z překladů? Či naopak ano? Serou vás radšvábi? Nevíte si rady s některou z misí v Tactics? Je Tandi z Falloutu ženou vašich snů? A co Tandi z Falloutu 2? A Harold z Falloutu 3? A co Jan Tleskač? Taky vás zajímá, kdy už bude Fallout 4?

Pak je tu právě pro vás klub o dost možná nejlepší CRPG sáze 90. let.

Aby to záhlaví vypadalo trochu jako role toaletního papíru (a taky proto, že máme rádi Kolese a nechceme mu zaflákat server:), předkládáme vám nyní několik odkazů na moudré stránky. Je zhruba 85% pravděpodobnost, že budete-li po nás něco chtít, najdete to na některé z nich. Takže, jak se říká, dvakrát řež, jednou žer.

Další zbytečná wikiOficielní stránky: Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics, FOBOS, Fallout 3, FALOUTONLAJNPYČO!, Fallout Onlajn co FUNGUJECYPE!

Panoptikum webův anglofonních:
No Mutants Allowed
Duck and Cover

Z českých reaktorů a toxických skládek:
Vault šílené brahminy - V současnosti asi největší a nejaktivnější české stránky.
Zakladatelovy stránky - byly snad první a tudíž ve své době i nejlepší.
Vault budoucnosti
Stopařův průvodce Falloutem 2 - Tohle už tu straší tři roky a ještě se to má čile k světu!! :)
Drtikolův vault - Graficky povedený web s informacemi o Falloutu 2. Skoda jen, že se nechal ošálit výše uvedeným zplozencem ďáblovým...

Překlady do řeči české: Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics.

Toť prozatím vše. Rozchod!

Ano, dobrý téma, do jisté míry dobré, ale obsahuje vcelu velké díry v pravidlech, takže jsem se zaseknul v příběhové smyčce, kdy karta A vedla ke kartě B a obráceně. Je to opravdu škoda, protože jinak výborný nápad a docela pěkné zpracování.
 
losos78 emma mele maso o my se máme 
Našel sem na Fantasy obchod.cz deskovku Fallout, hrál to někdo?
 
Po Falloutu 76 toho nemůžou moc zkazit. Bethesda šla do pekel komerčnosti, takže tady žádná změna. Na druhé straně Age of Empires nebo Flight simulator taky patří pod Microsoft a jsou to dobré hry.

Změna tam byla potřeba a uvidíme, jestli bude k lepšímu. Jestli ne, tak si maximálně pár nerdů zavzpomíná na staré dobré časy, kdy jel Fallout na 386 a že dnes už takové hry nevznikají. Ostatně i tráva tenkrát byla zelenější a obloha modřejší...
 
fallout od Microsoftu. Ou jé.
 
solution: https://www.nexusmods.com/newvegas/mods/55474?tab=description - a zbytek nekam odstavim "cekej tady". Funguje to, uz mam hafan.
 
sam_hofgins  
((cywe, on možná oživne rovnou na místě, mne napadlo až teď))
sam_hofgins  
(Společník je v NV nesmrtelný, ledas bys jel na hardcore od začátku. Zab ho! ;-)
sam_hofgins  
V zoufalství, kdy mi něco nešlo, NV je zabugovaný dost (ale přesto krásný!) jsem dvakrát či třikrát použil nějaký konsolový příkaz. Tady to asi nebude nutné, nebo jo?
no vsak, pritom jsem mu rekl "vrat se" = jdi odkud si prisel, propoustim te - neni jiny zpusob.
sam_hofgins  
Alternativní možností je zahrát si nějaký AD. V NV tě to do žádného s jakýmkoli společníkem nevpustí, všichni budou vráceni na "svá místa".
sam_hofgins  
Takže asi nějaký bug. Zkusil bych ho normálně vlastnoručně zabít. Pokud nejedeš na hard core mode (já ano), tak se nejspíš znovuobjeví v Primmu. BTW pokud ho vidíš na mapě, tak to znamená, že je furt tvůj společník.
Tak ani prt, proste se ED-E nezbavim. Vyberu "vrat se", a zustane trcet v Lucky 38 - a i ho vidim na mape.
 
sam_hofgins  
Na F3 jsem měl sen získat jedinečnou zbroj čínské tajné služby, které člověka učiní při plížení neviditelným a když jsem si v AD Operation: Anchorage konečně splnil, hra se stala nudnou. V celé sérii jsem nejvíc bodů na začátku nacpal dycky do vědy a otevírání zámků (jsou jen 4 úrovně obtížnosti: 25-50-75-100 bodů v dovednosti), v F1-F2 jsem na to šel, pokud si správně pamatuju, přes charismu a řečnění, u F3 a NV jsem upřednostnil plížení a kritické zásahy.
 
Hm, asi mas pravdu.
 
sam_hofgins  
Odložení je určené k tomu, kdy společníka nebereš do boje, kde ho mít s sebou nechceš. Pořád zůstává společníkem, což ti brání najmout jiného ve stejné kategorii.
sam_hofgins  
Musíš ho propustit a dojít si proň do Primmu, jak psal czekotay. Bug by byl kdyby na tebe čekal nějaký lidský/mutantí společník v Lucky 38 a ty měl možnost si najmout dalšího. Bilo by se to dohromady vzájemně podobně , jako Rex s ED-E.
vsak ano, ale pokud ho odlozim = nemam ho, jen ceka na nejakem miste a muzu si vzit jineho, ne? Kazdopadne je bug ze Rex reaguje na ED-E ("Rex vrci na ED-E"), ktery tam neni.
sam_hofgins  
(ehm, lidského=živého, REX se jako živý v NV nebere)
sam_hofgins  
Nefunguje, nemělo by. Můžeš mít maximálně jednoho lidského a jednoho robotického společníka zároveň, pokud jsi neobjevil nějaký bug.
Ale u jinych to funguje = nechas je cekat (nejlip v Lucky 38, pokud tam uz muzes) a vemes si jineho.