Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
Barclay

Může vás zajímatReklamaZásadou tohoto klubu je slušnost. Jakékoli vulgární či urážlivé příspěvky budou okamžitě (v rámci možností :-) likvidovány. Jinak se čile napadejme, jak se nám zlíbí :-)Euroskop
Euroskeptik


REFERENDUM O VSTUPU DO EVROPSKÉ UNIE

Souhlasíte s tím, aby se Česká republika stala podle Smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii členským státem Evropské unie?

ANO: 36 hlasů
Hlasovali: Kajman, S_M_Lomoz, CrazyJoe, Šnek, zz, FPL, Galdor, bard, Jasan, Javon, CountZero, Bobes, Gror, Alenash, manka, puschpull, petrz, eso, Nazgul, L.S, Leo,limojoe, JeD, shaga, malinka, Dadel, Robert, 2rms, Barclay, MaLer, mum, SUNicko, Serendipity, guest, Zdenek75, Tander Lee

NE: 16 hlasů
Hlasovali: Cajti, lachauer, Marco, Rut, lubob, Vlaho, Mastodont, Vosje, Hew, kykor, Pilot, igi, Thomas Paris, JBee, Horror, Pavel_Stastny

Celkem se hlasování zúčastnilo 52 uživatelů.
Pro ANO, tedy pro vstup se vyslovilo 36 účastníků, tedy 69,23 %.
Pro NE, tedy proti vstupu, se vyslovilo 16 účastníků, tedy 30,77%.
Hlasování bylo uzavřeno 24 hodin před otevřením volebních místností, tedy ve čtvrtek 12.6.2003 ve 14,00.

Aby nebylo nutné to tu neustále psát dokola, tak názor odpůrců EU pěkně vystihl captcha: Evropska mumie je podobna RVHP v tom, ze je to zdaleka nejlepsi system na reseni problemu, ktere v normalnich systemech nevznikaji. Evropska mumie rozhoduje o nas bez nas a pomoci dotaci kurvi ekonomicke prostredi, kdyz zabiji firmy, ktere nenaskoci na vlak korupce a naprosto zbytecneho financovani nikomu nepotrebnych cinnosti. - takže příspěvky tohoto typu se nyní můžou nadále mazat.

A i tam jiste znamemu Buresovi navzdory posilaji.
BALCARENKO  
Zatímco různý ruský a nebo čínský švábi obvolávají své chlebodárce, a třesou se na to, až budou v televizi machrovat, že dovezli tuny neschválenýho, tudiž nepoužitelnýho balastu (jako na jaře). Tak EU už posílá vakcíny navíc - otestované, schválené, bezpečné, účinné. Přitom s tím naším přístupem ke covidu si to vlastně vůbec nezasloužíme... sami jsme si ten průser zavinili.
 
El_Diablo Ultraortodoxní ateista a fanoušek  Chucka Norrise!
Já bych ho nepovolil vůbec...
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  dát nám všem čipy
No podali si jí! K HMA! Takovej BYROKRATICKEJ LES! :)))
A krapet domackeho aroma varenych kedluben a zvetraleho Braniku od Tentama by take bylo tim napitim z ciste studanky uprostred lesa, o ktere mluvil Maly princ.
BALCARENKO  
Kde jsou Masťa, Vlaho, Kechlibar? Všichni ti bojovníci za Severoirský protokol? Británie už ho zase chce porušit a tady ani řádka!
 
Nastesti jsme si stavebni zakon sesmolili sami jeste za Husaka a bez neohrabanych EU pazour!
BALCARENKO  
Neschopní Rusové nejsou ani schopni podat přihlášku. LOL. :)))
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Evropskej byrokratickej bordel, ale pochopitelně za to může Rusko :-))).
El_Diablo Ultraortodoxní ateista a fanoušek  Chucka Norrise!
 
BALCARENKO  
Total shitshow je spíš ten článek Politica, než cokoliv jinýho. BMW kolik máme na skladě vakcín a proč? ;)
 
In just the last few days, Denmark, Austria, Poland, Slovakia and the Czech Republic have all joined Hungary in breaking ranks with the EU’s vaccination strategy by going beyond Europe's borders for doses. In the process, they've unleashed a devastating barrage of criticism directed at the EU, saying their citizens simply can’t wait for the Commission to get its act together.

Confronted with the assault, the Commission on Tuesday pleaded once again for understanding but offered no immediate solutions, other than to insist that it was confident in its approach.

“The production and delivery of vaccines is a project that comes with a lot of obstacles,” spokesperson Stefan De Keersmaecker said at the midday news conference. “I think we have developed a successful vaccine strategy.”

EU national leaders, however, increasingly beg to differ.

“Total shitshow,” German Finance Minister Olaf Scholz reportedly said of the EU vaccine program.

“The EMA is too slow,” Austrian Chancellor Sebastian Kurz told BILD, referencing the European Medicines Agency as he described a plan to jointly develop vaccines with Denmark and Israel.

https://www.politico.eu/article/brussels-doubts-eu-countries-capitals-look-abroad-russia-china-coronavirus-vaccines/
 
El_Diablo Ultraortodoxní ateista a fanoušek  Chucka Norrise!
Končíme s EU. Rakousko a spol. chtějí na vakcínách spolupracovat s Izraelem

2. března 2021 11:46
Už se nebudeme spoléhat na Evropskou unii a při výrobě vakcín proti covidu budeme spolupracovat s Izraelem. Oznámil to rakouský kancléř Sebastian Kurz s tím, že jeho země do toho jde s Dánskem a dalšími „rychle jednajícími státy“, které si v boji s koronavirem opakovaně vyměňují zkušenosti.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nakaza-pandemie-nemoc-covid-19-ockovani-vakcina-dansko-rakousko-sebastian-kurz-kancler-e.A210302_112113_zahranicni_dtt
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  dát nám všem čipy
Evropskou unii, samozřejmě.
To bude nějaká pokročilá fáze altruismu, řekl bych.
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Dávám EU rok, maximálně dva.
BALCARENKO  
Vakcína z toho nikdy nebude, ale jako tunýlek dobrý.