Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
Barclay

Může vás zajímatReklamaZásadou tohoto klubu je slušnost. Jakékoli vulgární či urážlivé příspěvky budou okamžitě (v rámci možností :-) likvidovány. Jinak se čile napadejme, jak se nám zlíbí :-)Euroskop
Euroskeptik


REFERENDUM O VSTUPU DO EVROPSKÉ UNIE

Souhlasíte s tím, aby se Česká republika stala podle Smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii členským státem Evropské unie?

ANO: 36 hlasů
Hlasovali: Kajman, S_M_Lomoz, CrazyJoe, Šnek, zz, FPL, Galdor, bard, Jasan, Javon, CountZero, Bobes, Gror, Alenash, manka, puschpull, petrz, eso, Nazgul, L.S, Leo,limojoe, JeD, shaga, malinka, Dadel, Robert, 2rms, Barclay, MaLer, mum, SUNicko, Serendipity, guest, Zdenek75, Tander Lee

NE: 16 hlasů
Hlasovali: Cajti, lachauer, Marco, Rut, lubob, Vlaho, Mastodont, Vosje, Hew, kykor, Pilot, igi, Thomas Paris, JBee, Horror, Pavel_Stastny

Celkem se hlasování zúčastnilo 52 uživatelů.
Pro ANO, tedy pro vstup se vyslovilo 36 účastníků, tedy 69,23 %.
Pro NE, tedy proti vstupu, se vyslovilo 16 účastníků, tedy 30,77%.
Hlasování bylo uzavřeno 24 hodin před otevřením volebních místností, tedy ve čtvrtek 12.6.2003 ve 14,00.

Aby nebylo nutné to tu neustále psát dokola, tak názor odpůrců EU pěkně vystihl captcha: Evropska mumie je podobna RVHP v tom, ze je to zdaleka nejlepsi system na reseni problemu, ktere v normalnich systemech nevznikaji. Evropska mumie rozhoduje o nas bez nas a pomoci dotaci kurvi ekonomicke prostredi, kdyz zabiji firmy, ktere nenaskoci na vlak korupce a naprosto zbytecneho financovani nikomu nepotrebnych cinnosti. - takže příspěvky tohoto typu se nyní můžou nadále mazat.

Tak tak. Čekají nás vskutku "zajímavé časy".
JeromeHeretic Thank you for choosing Earth  as Your planetary vehicle
Mezinarodni sit overovani faktu, to zni jak evropske ministerstvo pravdy... Predstavuju si to nejak takhle:
Winston stiskl na obrazovce tlačítko „starší čísla“ a požádal o příslušné výtisky Timesů, které za pár minut vyklouzly z pneumatického potrubí. Příkazy, které obdržel, se týkaly článků nebo zpráv v novinách, jež bylo z nějakého důvodu třeba změnit, nebo, jak zněla oficiální verze, opravit... devatenáctého prosince uveřejnily Timesy oficiální předpovědi výroby různých druhů spotřebního zboží ve čtvrtém kvartálu roku 1983, což byl současně šestý kvartál Deváté tříletky. Dnešní vydání přineslo hlášení o skutečném objemu výroby, z něhož vyplývalo, že předpovědi byly v každém ohledu hrubě nesprávné. Winston měl za úkol opravit původní čísla tak, aby souhlasila s pozdějšími. Pokud šlo o třetí příkaz, vztahoval se na velmi jednoduchou chybu, která se dala napravit za pár minut. Přednedávnem, v únoru, vydalo Ministerstvo hojnosti příslib („kategorický závazek“ byl oficiální název), že se příděl čokolády v roce 1984 nesníží. Ve skutečnosti však Winston věděl, že bylo rozhodnuto příděl čokolády snížit koncem tohoto týdne z třiceti gramů na dvacet. Takže bylo třeba nahradit původní příslib varováním, že bude pravděpodobně nutné někdy v dubnu příděl snížit.“

„Jakmile Winston tyto příkazy vyřídil, přidal napsané opravy k příslušným výtiskům Timesů a vstrčil je do pneumatického potrubí. Potom téměř bezděčným pohybem zmačkal příkazy i všechny poznámky, které si udělal, a vhodil je do paměťové díry, aby je strávily plameny.“
Reakce na | Vlákno  
Ale na vás si nepřijdou, si myslím. Vy víte jak to je. Vy si dáte dvě a dvě dohromady, na to nemusí bejt člověk kdejakej myslitel. Euroještírci zasraní.

(Pane Hrouzku, hledáme vás po celém internetu, nahrajte nám na VK nějaké nové zamyšlení)
Je to v suchu, damy a panove. EU prijala akcni plan, ktery nas ochrani pred dezinformacemi. Slunicka konecne dostanou pres prsty za to, ze vydavaji migranty za uprchliky, falsuji statistiky a potlacuji svobodu slova. To se mi ulevilo.

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-18-6647_en.htm

Tyhle volby jsou pravdepodobne nase posledni (velmi mala) sance, ze neskoncime v prolhane levicacke prdeli.
 
nekdy vice a nekdy mene.
Tander Lee  
Ale přitakáváš robotovi...
JeromeHeretic Thank you for choosing Earth  as Your planetary vehicle
Ja? Zda se ti snad, ze bych ja trpel tigropapirotidou?
Tander Lee  
A ty máš nějaký problém?
Tander Lee  
Co se ti na tom nezdá?
JeromeHeretic Thank you for choosing Earth  as Your planetary vehicle
On ho asi pred dvema lety ustknul japok a navic se mu to zkomplikovalo s chronickou tigropapirotidou, coz bohuzel vedlo az k progresivni paralyze.
JeromeHeretic Thank you for choosing Earth  as Your planetary vehicle
V tu chvíli nevnímal vzdálenější zvuky a poslouchal žvanění, jež se linulo z obrazovky. Ukázalo se, že se dokonce konaly manifestace, kde se děkovalo Velkému bratrovi za zvýšení přídělu čokolády na dvacet gramů týdně. A to teprve včera, uvažoval, bylo oznámeno, že se příděl snižuje na 20 gramů týdně. Je možné, že to zbaštili dřív, než uplynulo 24 hodin? Ano, zbaštili. Parsons to zbaštil bez námahy, se zvířecí hloupostí. Kreatura bez očí u vedlejšího stolu to zbaštila fanaticky, vášnivě, se zuřivou touhou vystopovat a udat každého, kdo by se zmínil o tom, že v minulém týdnu byl příděl ještě 30 gramů. Syme to také zbaštil, trochu složitějším způsobem, s použitím podvojného myšlení. Byl tedy Winston jediný, komu zůstala paměť?
cajti Nebojte se  zeptat
Však já v malém myslím podniky do miliardy obratu.
cajti Nebojte se  zeptat
(Je fakt, že jsem někdy v té době dojížděl na ranč, kde majitel choval stádo ovcí, jednou za rok je ostříhal a vlnu prodal za cca 50.000 Kčs, což mu stačilo na obživu a provoz, takže vypadal spokojeně ....)
Soukromé podnikání v malém, fungovalo i v Maďarsku a NDR (tam to snad dokonce nikdy nezrušili) a stranu to nezachránilo. Relativní úspěch NEPu byl v tom, že podnikat bylo nakonec možno i ve velkém. Nemýlím-li se i znárodněné fabriky dávali do pronájmu tj.bylo zachováno vlastnické právo státu, ale nájemce si v nich hospodařil vcelku volně.
r0b0t ~ matika šmatika ~  braidd drwg
Hele, ještě před pár lety bych si řekl, že trollíš, ale dneska už si tím nejsem taky jistý. Takže na férovku -- trollíš nebo jsi fakt tak blbej?
r0b0t ~ matika šmatika ~  braidd drwg
To je možné. Co jsem napsal, to ale nikterak nevyvrací, že?
jrd12 já přísahám na svůj  herbář
autoritativni postupy byly pro lidi lákavé vždy
ocs sine ira et studio  OCSite
(Udělali, ačkoli lze argumentovat, že v příliš malém — ale od '87 přece určitá velmi omezená možnost „placené výpomoci“ byla.)
cajti Nebojte se  zeptat
Tak oni to soudruzi tušili a rozjeli perestrojku a glasnosť. Bohužel to bylo soudružské pojetí.

Kdyby udělali to co kdysi Lenin z nouze - dovolili soukromé podnikání v malém, tak tady máme vedoucí úlohu strany ještě dnes .....