Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
Barclay

Může vás zajímatReklamaZásadou tohoto klubu je slušnost. Jakékoli vulgární či urážlivé příspěvky budou okamžitě (v rámci možností :-) likvidovány. Jinak se čile napadejme, jak se nám zlíbí :-)Euroskop
Euroskeptik


REFERENDUM O VSTUPU DO EVROPSKÉ UNIE

Souhlasíte s tím, aby se Česká republika stala podle Smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii členským státem Evropské unie?

ANO: 36 hlasů
Hlasovali: Kajman, S_M_Lomoz, CrazyJoe, Šnek, zz, FPL, Galdor, bard, Jasan, Javon, CountZero, Bobes, Gror, Alenash, manka, puschpull, petrz, eso, Nazgul, L.S, Leo,limojoe, JeD, shaga, malinka, Dadel, Robert, 2rms, Barclay, MaLer, mum, SUNicko, Serendipity, guest, Zdenek75, Tander Lee

NE: 16 hlasů
Hlasovali: Cajti, lachauer, Marco, Rut, lubob, Vlaho, Mastodont, Vosje, Hew, kykor, Pilot, igi, Thomas Paris, JBee, Horror, Pavel_Stastny

Celkem se hlasování zúčastnilo 52 uživatelů.
Pro ANO, tedy pro vstup se vyslovilo 36 účastníků, tedy 69,23 %.
Pro NE, tedy proti vstupu, se vyslovilo 16 účastníků, tedy 30,77%.
Hlasování bylo uzavřeno 24 hodin před otevřením volebních místností, tedy ve čtvrtek 12.6.2003 ve 14,00.

Aby nebylo nutné to tu neustále psát dokola, tak názor odpůrců EU pěkně vystihl captcha: Evropska mumie je podobna RVHP v tom, ze je to zdaleka nejlepsi system na reseni problemu, ktere v normalnich systemech nevznikaji. Evropska mumie rozhoduje o nas bez nas a pomoci dotaci kurvi ekonomicke prostredi, kdyz zabiji firmy, ktere nenaskoci na vlak korupce a naprosto zbytecneho financovani nikomu nepotrebnych cinnosti. - takže příspěvky tohoto typu se nyní můžou nadále mazat.

tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  vládo, nechcem!
Abych řekl pravdu, ani si nepamatuji, že by u nás kdykoliv parlament hromadně odvolal všechny soudce ústavního soudu, kromě těch, co dosadila stávající strana, stejně jako kupříkladu u nás soudce nedosazuje libovolně vrchní státní zástupce, co je zároveň ministrem spravedlnosti v jedné osobě.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  vládo, nechcem!
Takové to když člověk píše o komunizaci, aby pak prezident dosazený PiS dva ze tří zákonů vetoval s odvoláním na zaslouženou disidentku Romaszewskou, na jejíž poselství se ale ve třetím zákoně stejně vysere.

http://www.bbc.com/news/world-europe-40703909
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,22140806,weto-prezydenta-to-legenda-opozycji-zofia-romaszewska-miala.html

Jinak tahleta pózička, co jsi právě vystřihl, mi nejvíce připomíná Erdogana chránícího celý národ před ozbrojenými pučisty tím, že všechnu moc soustředí ve svých rukou. Armádní puče přeci jsou špatné!
sunset One fine day we'll fly away... 
Víš vůbec, jak se reálně liší navrhovaná úprava v PL a naše současná úprava soudnictví?
sunset One fine day we'll fly away... 
Jsou jen dvě možnosti - víš LDH o PL politické scéně a změnách. Nebo si záměrně nevzpomínáš na lustrační zákon a setrvalý stav komunizace PL soudnictví - např. aféra Kiszczak.

Soudní systém, kde konkrétní soudci osvobozují prokazatelné vrahy a předsedkyně NS je veřejně obhajuje je prostě nepřijatelný. Pokud to nedokážeš pochopit, jdi soudcovat kuličky.
huhla Co se zbytečným časem?   Klubík EU čeká...
AIR CONDITIONING /.../ are NOT ALLOWED in <NAME_OF_THE_COUNTRY>. Jako že to zakazuje ZÁKON. V celé zemi.
To je přece nejmíň maoismus! Barroso octup!
ale tohle je něco jiného (vedle toho, že hotel ušetří, to má racionální základ - budeš se divit ale i mě, voliči ods, těší třídit odpad). problém eu je DOTOVÁNÍ ekobaronů, korporátní produkce (zářivky, řepka...) atp.
huhla Co se zbytečným časem?   Klubík EU čeká...
Cywetak já ti dám hádanku, ale bacha, aby se ti nezavařil mozeček. Tipni si, v jaké komouši evidentně skrz na skrz prolezlé zemí jsem tohle vyfotil.
Hint:je to jeden z nejlepších hotelů v zemi ;)

captcha Cultural enrichment accepted, brace for 
Vsechny uvedene vyhody nijak nesouvisi s eu. Jsou to vyhody ekonomicke, zatimco eu je totalne neschopna sracka politicka (a to jsem na tu autoritarskou a nedemokratickou strukturu mily), jak je treba dobre videt na problemu migrace nebo vytvareni permanentnich oteplovacich a jinych parazitu. Svycarsko v eu neni, ma se lip a melo by se jeste lip, kdyby do Svycarska nedolehaly komousske manyry eu.

A neco maleho pro rude zhnouci spravedlive duse:

The problem with socialism is that you eventually run out of other peoples' money.
Margaret Thatcher
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  vládo, nechcem!
Komunismus se vyznačuje nedostatkem překážek pro volný obchod? Ale otázka jestli Ukrajině pomůže zapojení do oblasti volného obchodu o ekonomice $16,5 bilionu ročně považuji určitě za námět pro hluboké zamyšlení, ostatně co pro koho kdy udělalo respektování lidských práv a svobod dle Úmluvy a nezávislého soudu, možnost svobodně cestovat, desítky miliard dolarů půjček či proevropské reformy státu.
Taky koukáte, jak se eurokomunisti brání novým americkým sankcím proti Rusku? Chudák Ukrajina. Chce pryč od Ruska, což je dobře, ale jít do současné EU...nevím, jestli si polepší, a stejně ji tam zřejmě nechtějí.
 
Včera proběhla ve Vídni (ta je v EU) muslimská demonstrace proti Izraeli, plná laskavých slovíček, jako že je třeba zničit izrael. Vidijka na twittru na Johannan Edelman‏ @schneckerl
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  vládo, nechcem!
Číst umíš.
Cože?
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  vládo, nechcem!
Chudáček, musí změnit téma.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  vládo, nechcem!
Nevadí ti, Mastoblbe, že to nikdy neřekl?
Myslíš třeba jeho slavné "Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno funkční období" ?? :-)
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  vládo, nechcem!
Samozřejmě, vždyť to co jsi psal je předsudek svého druhu, a jsou to koneckonců stále předsudky, které ty i Mastodont předkládáte, aniž byste se věnovali objektivní zhovadilosti daného komentáře.
cajti Porozumění psanému textu -   víc po vás nechci ...
(Na to že v jiných klubech válčíš proti předsudkům to není špatný výkon. Díky)
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  vládo, nechcem!
To je ale velký omyl, ono to nesouvisí s tím, kdo ho postuje, ale je faktem, že Mastodont stále postuje samé sračky, jak bylo dokázáno. Václav Havel je autorem mnoha úžasných textů, ale kdyby měl o něm referovat Mastoblb, takřka jistě by vybral nějaký jeho omyl. Je to Mastoblbova osobní neschopnost a idiocie, která se táhne jako červená nit, nikoliv jeho osobní identita.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  vládo, nechcem!
To jsi prosím tě z toho příspěvku bpn pochopil jak, Mastoblbe?