Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
Barclay

Může vás zajímatReklamaZásadou tohoto klubu je slušnost. Jakékoli vulgární či urážlivé příspěvky budou okamžitě (v rámci možností :-) likvidovány. Jinak se čile napadejme, jak se nám zlíbí :-)Euroskop
Euroskeptik


REFERENDUM O VSTUPU DO EVROPSKÉ UNIE

Souhlasíte s tím, aby se Česká republika stala podle Smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii členským státem Evropské unie?

ANO: 36 hlasů
Hlasovali: Kajman, S_M_Lomoz, CrazyJoe, Šnek, zz, FPL, Galdor, bard, Jasan, Javon, CountZero, Bobes, Gror, Alenash, manka, puschpull, petrz, eso, Nazgul, L.S, Leo,limojoe, JeD, shaga, malinka, Dadel, Robert, 2rms, Barclay, MaLer, mum, SUNicko, Serendipity, guest, Zdenek75, Tander Lee

NE: 16 hlasů
Hlasovali: Cajti, lachauer, Marco, Rut, lubob, Vlaho, Mastodont, Vosje, Hew, kykor, Pilot, igi, Thomas Paris, JBee, Horror, Pavel_Stastny

Celkem se hlasování zúčastnilo 52 uživatelů.
Pro ANO, tedy pro vstup se vyslovilo 36 účastníků, tedy 69,23 %.
Pro NE, tedy proti vstupu, se vyslovilo 16 účastníků, tedy 30,77%.
Hlasování bylo uzavřeno 24 hodin před otevřením volebních místností, tedy ve čtvrtek 12.6.2003 ve 14,00.

Aby nebylo nutné to tu neustále psát dokola, tak názor odpůrců EU pěkně vystihl captcha: Evropska mumie je podobna RVHP v tom, ze je to zdaleka nejlepsi system na reseni problemu, ktere v normalnich systemech nevznikaji. Evropska mumie rozhoduje o nas bez nas a pomoci dotaci kurvi ekonomicke prostredi, kdyz zabiji firmy, ktere nenaskoci na vlak korupce a naprosto zbytecneho financovani nikomu nepotrebnych cinnosti. - takže příspěvky tohoto typu se nyní můžou nadále mazat.

Samozřejmě že za to mohou zlé žluté vesty, které jsou ve skutečnosti převlečení Rusové.
Na švadlenu dobrý.
Tander Lee  
rom007 čárky dělám špatně, schválně 
zmanipulovaných Putinem :))
Vsak jim to Bures vysvetlil jeste pred sachovou partii se synatorem!
 
lubob mama, be brave, don't weep at my  grave
ale jiste ze muzou. pravidla jsou jen pro plebs :-)
Tander Lee  
Protesty pár tisíc debilů zmanipulovaných Putinem položily na lopatky francouzskou ekonomiku, takže nedokáže udržet rozpočet v mezích unijních pravidel :) Toť smutná vizitka 7. největší ekonomiky světa.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  jako každou středu
A ty jako myslíš, že nemůžou, Vlaho?
 
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Chň, chň
Francie poruší rozpočtové pravidlo EU

..a mohou za to ty zlé, zlé žluté vesty...

 
BALCARENKO  
Tak někdo si myslí, že udělat dohodu o volném obchodu je brnkačka. No vidíme, že rozhodně není.
rom007 čárky dělám špatně, schválně 
Jesteze zijeme v EU, nejvetsi zone volneho obchodu na svete.
Alkohol v lahvich 1,8 l (v JP tradicni velikost) se v EU bezne neprodava, ne?
Ocenění Nařízení měsíce za říjen získává příspěvek ke smlouvě o volném obchodu s Japonskem s názvem:

Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2018/1670 ze dne 23. října 2018, kterým se mění nařízení (ES) č. 110/2008, pokud jde o jmenovitá množství pro účely uvádění jednou destilovaného šóčú vyráběného v periodicky pracujícím destilačním přístroji a lahvovaného v Japonsku na trh Unie.
 
KaktusX Souhlasit je zbabělé  
Bo to je krasavica inteligentní! A je krasavica každopádně, bo je pravičačka jak poleno. A pravičaci jsou podle ní hezčí lidé než levičáci. Ano, tak inteligentní!
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  jako každou středu
Já tady jenom tohle nechám.

https://www.youtube.com/watch?v=E5S1EMmCWAE
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  jako každou středu
Jsem šokován skutečností, že viceguvernér České národní banky říká, by tu měla dělat všechno furt, a on by měl být pořád důležitý. Jako už asi v milionech rozhovorů předtím. Wow, díky Masťo, objevné, syp sem ty sračky z Ekla dál.
 
Zastavená rotačka. Konec tištění eur je první z ekonomických změn EU

Program takzvaného kvantitativního uvolňování dosáhl 2,6 bilionu eur, tedy přes 67 bilionů korun, a ve čtvrtek ho dle očekávání šéf banky Mario Draghi ukončil. Pro evropskou ekonomiku šlo o stejně významné období, jako byly pro tu českou intervence. A bude také jedním z hlavních Draghiho odkazů celému kontinentu poté, co příští rok v říjnu ve funkci skončí.

...Úplně stejně jako intervence České národní banky má i tento zásah své příznivce i odpůrce. Zastánci tvrdí, že pomohl firmám i spotřebitelům k dostupným financím společně s nízkými úrokovými sazbami, a tím roztáčel kolečka byznysu. Kritici pak říkají, že právě záporné sazby s přísnou regulací zdevastovaly bankovní trh a vyšroubovaly cenu některých aktiv, u nás hlavně nemovitostí. A odstřižení penězovodu v době blížícího se hospodářského ochlazení bude mít velmi negativní dopady.

https://www.lidovky.cz/nazory/klesla-zastavena-rotacka-konec-tisteni-eur-je-prvni-z-ekonomickych-zmen-eu.A181214_210254_ln_nazory_ele

Zdroj: https://www.lidovky.cz/nazory/klesla-zastavena-rotacka-konec-tisteni-eur-je-prvni-z-ekonomickych-zmen-eu.A181214_210254_ln_nazory_ele