Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
Barclay

Může vás zajímatReklamaZásadou tohoto klubu je slušnost. Jakékoli vulgární či urážlivé příspěvky budou okamžitě (v rámci možností :-) likvidovány. Jinak se čile napadejme, jak se nám zlíbí :-)Euroskop
Euroskeptik


REFERENDUM O VSTUPU DO EVROPSKÉ UNIE

Souhlasíte s tím, aby se Česká republika stala podle Smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii členským státem Evropské unie?

ANO: 36 hlasů
Hlasovali: Kajman, S_M_Lomoz, CrazyJoe, Šnek, zz, FPL, Galdor, bard, Jasan, Javon, CountZero, Bobes, Gror, Alenash, manka, puschpull, petrz, eso, Nazgul, L.S, Leo,limojoe, JeD, shaga, malinka, Dadel, Robert, 2rms, Barclay, MaLer, mum, SUNicko, Serendipity, guest, Zdenek75, Tander Lee

NE: 16 hlasů
Hlasovali: Cajti, lachauer, Marco, Rut, lubob, Vlaho, Mastodont, Vosje, Hew, kykor, Pilot, igi, Thomas Paris, JBee, Horror, Pavel_Stastny

Celkem se hlasování zúčastnilo 52 uživatelů.
Pro ANO, tedy pro vstup se vyslovilo 36 účastníků, tedy 69,23 %.
Pro NE, tedy proti vstupu, se vyslovilo 16 účastníků, tedy 30,77%.
Hlasování bylo uzavřeno 24 hodin před otevřením volebních místností, tedy ve čtvrtek 12.6.2003 ve 14,00.

Aby nebylo nutné to tu neustále psát dokola, tak názor odpůrců EU pěkně vystihl captcha: Evropska mumie je podobna RVHP v tom, ze je to zdaleka nejlepsi system na reseni problemu, ktere v normalnich systemech nevznikaji. Evropska mumie rozhoduje o nas bez nas a pomoci dotaci kurvi ekonomicke prostredi, kdyz zabiji firmy, ktere nenaskoci na vlak korupce a naprosto zbytecneho financovani nikomu nepotrebnych cinnosti. - takže příspěvky tohoto typu se nyní můžou nadále mazat.

Tetrev Mám rád humor a ještě více satiru 
Tipoval jsem kikinu
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  obrodit národ
Mastoblb je debil (Já)
Tak nám tu EU už vyženou z hlavy.
lubob mama, be brave, don't weep at my  grave
war is peace :-)
Pendrek jako pendrek
A co když na symbol EU budou srát mouchy?
BALCARENKO  
Výborně svobodný státe Sasko!
Něco podobného směrem k českým symbolům tady nemýlím-li se navrhoval ten komunistický pan poslanec, co běhal svého času po Václaváku s pendrekem. Ale to se samozřejmě nedá srovnávat.
Tetrev Mám rád humor a ještě více satiru 
Včera jsem byl na členské schůzi jednoho podorlického ZD, podle toho, co jsem tam slyšel, tak vylízat si prdel se nechystá fakt nikdo. A stížností na opovržení hodnotami EU bylo taky dost. Příjemně překvapil předseda ZD, který pálení vlajek popsal jako svinstvo.
 
 
Jakpak se asi castujou kluci z Chudobince V4 pri odstrikovani na hajzku pri jednani (2+2)?
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  obrodit národ
Inu, Ekl24
Bývalá francouzská ministryně pro Evropu a číslo jedna na vládní kandidátce do Evropského parlamentu Nathalie Loiseauová po sérii urážlivých výroků na adresu evropských politiků musela vzdát boj o funkci šéfa liberální frakce europarlamentu zvoleného minulý měsíc. Píše o tom francouzský tisk.

Šance pětapadesátileté političky zmařily úniky z rozhovoru s bruselskými novináři, který byl takzvaně mimo záznam. Lidoveckého kandidáta na předsedu Evropské komise Manfreda Webera v něm například označila za „ektoplazmu“ (přeneseně povrchní, nezásadovou osobu) a člověka, kterému se nikdy nic nepodařilo.

Jednoho evropského poslance nazvala „zahořklým“, další europoslankyni „bláznivou“ a liberální frakci amatéry, kteří o politice nic neví. Dosavadní šéf skupiny Guy Verhofstadt z Belgie je podle ní zakomplexovaný a německá kancléřka Angela Merkelová představuje „problém Evropy“.

.. Podle deníku Libération byl kvůli faux pas Loiseauové vstup Macronovy strany Republika v pohybu (REM) na evropskou scénu přímo katastrofický a hlavu Francie incident oslabí před nadcházejícím unijním summitem, na němž budou šéfové států a vlád jednat o obsazení vysokých unijních funkcí.


https://echo24.cz/a/SVR6D/macronova-kandidatka-sefkou-frakce-nebude-urazela-merkelovou-i-dalsi-kolegy

:)
 
Naaajděte nahé ženy ve vašem městě zde : til.pw/nahe
 
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
Ale to jo, to zprivatizoval, wtz. Ale to je zase jina vsivarna, nezli ze je cerpadlar.
S celou familii dreli vylozene bidu s nouzi a langos potreny cesnekem (jen natur, bez masti) byl nedelni hodokvas k Nedelni chvilce poezie.