Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
Barclay

Může vás zajímatReklamaZásadou tohoto klubu je slušnost. Jakékoli vulgární či urážlivé příspěvky budou okamžitě (v rámci možností :-) likvidovány. Jinak se čile napadejme, jak se nám zlíbí :-)Euroskop
Euroskeptik


REFERENDUM O VSTUPU DO EVROPSKÉ UNIE

Souhlasíte s tím, aby se Česká republika stala podle Smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii členským státem Evropské unie?

ANO: 36 hlasů
Hlasovali: Kajman, S_M_Lomoz, CrazyJoe, Šnek, zz, FPL, Galdor, bard, Jasan, Javon, CountZero, Bobes, Gror, Alenash, manka, puschpull, petrz, eso, Nazgul, L.S, Leo,limojoe, JeD, shaga, malinka, Dadel, Robert, 2rms, Barclay, MaLer, mum, SUNicko, Serendipity, guest, Zdenek75, Tander Lee

NE: 16 hlasů
Hlasovali: Cajti, lachauer, Marco, Rut, lubob, Vlaho, Mastodont, Vosje, Hew, kykor, Pilot, igi, Thomas Paris, JBee, Horror, Pavel_Stastny

Celkem se hlasování zúčastnilo 52 uživatelů.
Pro ANO, tedy pro vstup se vyslovilo 36 účastníků, tedy 69,23 %.
Pro NE, tedy proti vstupu, se vyslovilo 16 účastníků, tedy 30,77%.
Hlasování bylo uzavřeno 24 hodin před otevřením volebních místností, tedy ve čtvrtek 12.6.2003 ve 14,00.

Aby nebylo nutné to tu neustále psát dokola, tak názor odpůrců EU pěkně vystihl captcha: Evropska mumie je podobna RVHP v tom, ze je to zdaleka nejlepsi system na reseni problemu, ktere v normalnich systemech nevznikaji. Evropska mumie rozhoduje o nas bez nas a pomoci dotaci kurvi ekonomicke prostredi, kdyz zabiji firmy, ktere nenaskoci na vlak korupce a naprosto zbytecneho financovani nikomu nepotrebnych cinnosti. - takže příspěvky tohoto typu se nyní můžou nadále mazat.

Pinos taloš=morgoš 
Píšeš sračky a jsi pedofilní zmrd.
Pokud to jsou Židé, tak OL - občanského letopočtu. A muslimové to počítají od Hidžry...
ocs sine ira et studio  OCSite
(Nicméně „bod nula“ existuje, je to právě začátek roku 1 A.D. Nakolik je to debatě relevantní nevím, roma si z ignore kvůli tomu vytahovat nebudu :))
Rambogeo Uchyl druhej kategorie. 
A mimochodom "bod nula" nema, prave preto tretie tisicrocie zacalo az v roku 2001 a nie 2000. ;-) Neexistuje rok 0 A.D.
Tramp00x Migrant z mageo.cz 
f.Kr a e.Kr. (före Kr. , efter Kr.)
Rambogeo Uchyl druhej kategorie. 
It is not known how Dionysius established the year of Jesus's birth. Two major theories are that Dionysius based his calculation on the Gospel of Luke, which states that Jesus was "about thirty years old" shortly after "the fifteenth year of the reign of Tiberius Caesar", and hence subtracted thirty years from that date, or that Dionysius counted back 532 years from the first year of his new table.

Kazdopadne, ak uz chces nejaky validny historicky kredit, tak by to malo byt "podla Gregorianskeho kalendara". :-P Je mimochodom prdel, ako cirkvi odrazu vadi, "ze nieco komanci zmenili", ale to, ze cely kalendar vratane sviatkov je vlastne zmeneny rimsko-pohansky nimi, a to uplne rovnakym sposobom (mali proste moc tak sa do toho propagandisticky vrtali) je naprosto v cajku a "tradicia", ktoru treba zachovat. ;-)
A cim prosimte ten "nas letopocet" zacina, co bulo jeho bodem nula?
Rambogeo Uchyl druhej kategorie. 
Na druhej strane, kedze sa Kristus v skutcnosti narodil bohviekedy (ak vobec), je to - ac zavedene komancmi - presnejsie. Okrem toho terminy a znacenia sa historicky vyvijaju ac sa to dotknutym stranam nepaci. On taky Istanbul tiez nebol vzdy Istanbul, ze. O Bratislave ani nehovoriac. ;-)
Mageo je tsunami, v ktere kdysi zacinal i myticky Maros (medialni Creator Burese) a jina esa!
rom007 pitomý, otravný, nudný, hloupý, zbytečný 
bmw. jak se udavaji letopocty ve Svedsku? AD jako v anglictine?
rom007 pitomý, otravný, nudný, hloupý, zbytečný 
Dolata ma pravdu, „před naším letopočtem“ je prezitek z dob komunismu. Muzeme pocitat od jakekoliv prelomove zalezitosti, treba zalozeni Rima, narozeni Krista nebo klidne od premiery Pulp Fiction. Ale proc si tu udalost zatajovat?
BALCARENKO  
To znamená, že zas nečteš a pak píšeš píčoviny. Tak se zeptám i tebe: A v tom Německu jde o co? Schválně :)
huhla Co se zbytečným časem?   Klubík EU čeká...
ukliknul jsem se přímo na homepagi, na mobilu je to hned. stručný textík je z doby před invazí magea. Po ní už se to nedalo stíhat číst.
Tramp00x Migrant z mageo.cz 
Už zase fundamentalisti vystrkujou růžky.
Pro pobavení
Polskému poslanci vadí „před naším letopočtem“. Chce počítat podle Krista
poslanec za polskou vládnoucí stranu Právo a spravedlnost (PiS) Zbigniew Dolata si přeje, aby zmizely výrazy „před naším letopočtem“ a „našeho letopočtu“. Jedná se podle něj o přežitek z dob komunismu. navrhuje je nahradit označením „před Kristem“ a „po Kristu“, které podle něj uctívají polské tradice.
 
Jsem tu spravne v klubu/auditku Nemecko?
 
kostej3 Nic takového ovšem netvrdím 
no to znamená, že ty a Picma už nejste schopní udržet myšlenku, nejprve to srovnáváte s letadly, a když vám to někdo vysvětlí, že tady jde o politickou záležitost, tak se tváříte nechápavě. A tvrdil snad někdo, že to už schválili?
BALCARENKO  
Přesně. A co s tím jako? :) Takovejch šéfů stran co vzbuzují pozvižení jsou v evropě stovky. Schválili Němci nějakej zákon? Neschválili. Chystají se? Nechystají. Jsou z návrhu nadšeni? Nesjou? Co se vlastně děje? Nic. Asi jako když u nás přijde s nějakým debilním nápadem Filip nebo Pitomio.
lubob mama, be brave, don't weep at my  grave
mas to tam primo napsane: Šéf německé levicové strany vzbudil pozdvižení návrhem, že by státní železniční společnost Deutsche Bahn měla zrušit cestování první třídou

friday taking its toll :-)