Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
Barclay

Může vás zajímatReklamaZásadou tohoto klubu je slušnost. Jakékoli vulgární či urážlivé příspěvky budou okamžitě (v rámci možností :-) likvidovány. Jinak se čile napadejme, jak se nám zlíbí :-)Euroskop
Euroskeptik


REFERENDUM O VSTUPU DO EVROPSKÉ UNIE

Souhlasíte s tím, aby se Česká republika stala podle Smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii členským státem Evropské unie?

ANO: 36 hlasů
Hlasovali: Kajman, S_M_Lomoz, CrazyJoe, Šnek, zz, FPL, Galdor, bard, Jasan, Javon, CountZero, Bobes, Gror, Alenash, manka, puschpull, petrz, eso, Nazgul, L.S, Leo,limojoe, JeD, shaga, malinka, Dadel, Robert, 2rms, Barclay, MaLer, mum, SUNicko, Serendipity, guest, Zdenek75, Tander Lee

NE: 16 hlasů
Hlasovali: Cajti, lachauer, Marco, Rut, lubob, Vlaho, Mastodont, Vosje, Hew, kykor, Pilot, igi, Thomas Paris, JBee, Horror, Pavel_Stastny

Celkem se hlasování zúčastnilo 52 uživatelů.
Pro ANO, tedy pro vstup se vyslovilo 36 účastníků, tedy 69,23 %.
Pro NE, tedy proti vstupu, se vyslovilo 16 účastníků, tedy 30,77%.
Hlasování bylo uzavřeno 24 hodin před otevřením volebních místností, tedy ve čtvrtek 12.6.2003 ve 14,00.

Aby nebylo nutné to tu neustále psát dokola, tak názor odpůrců EU pěkně vystihl captcha: Evropska mumie je podobna RVHP v tom, ze je to zdaleka nejlepsi system na reseni problemu, ktere v normalnich systemech nevznikaji. Evropska mumie rozhoduje o nas bez nas a pomoci dotaci kurvi ekonomicke prostredi, kdyz zabiji firmy, ktere nenaskoci na vlak korupce a naprosto zbytecneho financovani nikomu nepotrebnych cinnosti. - takže příspěvky tohoto typu se nyní můžou nadále mazat.

Mastodont  
Volby ve Francii sleduje zbytek EU se zatajeným dechem. Osm z jedenácti kandidátů v prvním kole francouzských prezidentských voleb totiž chce buď vystoupení země z EU, eurozóny, či zásadní přestavbu vztahů s Unií. Dva z nich, Marine Le Penová a Jean-Luc Mélenchon, mají reálnou šanci probojovat se do druhého kola.

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/francie-voli-evropa-taji-dech-jsou-tu-prvni-cisla_426566.html

EU je prostě oblíbená.
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  být jako Werich
Tak když sis to napsal.
oops...
Smysl šest desítek let trvajícího evropského integračního procesu – často nazývaného „evropský projekt“ – byl vždy jasný. Západní Evropu, především Německo a Francii, bylo nutné sjednotit natolik, aby se válka, která tak často charakterizovala minulost kontinentu, stala nemyslitelnou.

Toho bylo dosaženo, stejně jako značného ekonomického pokroku. Evropský projekt však postupně ztratil přitažlivost pro občany Evropy. Instituce EU začaly být příliš vzdálené, elitářské a silné a nebraly ohledy na národní identity, na nichž Evropané nadále lpí. Neuvážené vytvoření měnové unie bez fiskálního protějšku situaci ještě zhoršilo. Byrokracie přestřelila.

Výsledkem je vzestup populistických, nacionalistických kandidátů na levici i na pravici ve Francii i jinde v Evropě. A i když ve Francii zvítězí jeden ze dvou kandidátů hlavního proudu, zůstane velká míra nejistoty. Bezprostřední krize pomine, ale dlouhodobá výzva zůstane.

http://nazory.ihned.cz/komentare/c1-65699180-evropa-byla-uzemim-kde-temer-skoncily-dejiny-francouzske-volby-je-znovu-roztocily
 
Srovnávám na jedný straně kus oblečení a na druhý straně zbraň. Ale ok, že sem vůbec lezu.
Yeti Kapela "Hovada" vydala svůj nový singl   "Aby ses neposrala"
Nebud pasivne agresivni ok?
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  být jako Werich
Třeba Yeti by na Japoka, natožpak mě, nikdy nereagoval.
Tander Lee  
Proč by ne.
Yeti Kapela "Hovada" vydala svůj nový singl   "Aby ses neposrala"
Tande: Proc na takove obskurni vylevy vubec reagujes?
 
Tander Lee  
Úplně v pořádku (ani "do pohůdky") jsem u zakazování šátků snad nepoužil, ale není to podstatné - srovnáváš na jedné straně genderový apartheid a týrání dětí s neškodným koníčkem (jde o zbraně kategorie D).
Cywe, a to ses nás snažil několik dní přesvědčit, jak je zakazování šátků úplně v pořádku.
mum What a Horrible Night  to Have a Curse
Jeste porad mam (chtit mit) pocit, ze bych to mohl alespon castecne zmenit, Jestre! Vykoukni kulatym vokynkem, a zkus pochopit, ze po tech hospodach nechodim uplne zbytecne.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  být jako Werich
LOL, jste se všichni posrali.
ocs sine ira et studio  OCSite
Protože krmíš trolla.
ocs sine ira et studio  OCSite
Tigr se od libovolných zmrdů nemůže odlišovat z principu věci, neboť je sám naprosto excelentním příkladem zmíněné kategorie. A už to lidi fakt nekrmte :(
ocs sine ira et studio  OCSite
Staré věci, obzvláště brokovnice, jsou náhodou krásné :) Ale to je, samozřejmě, subjektivní.

Jinak je otázka, co je účelem cvičení. Pokud nějaké plinkání na zahradě, pak s tlumenou flobertkou zkušenosti nemám, ale s tlumenou .22 LR ano, a slyšet to prakticky není (rána srovnatelná s běžnou vzduchovkou).

Pokud případná obrana, pak je samozřejmě nahouby obojí (na rozdíl od té brokovnice).

Tander Lee  
Proč zas?
Yeti Kapela "Hovada" vydala svůj nový singl   "Aby ses neposrala"
Tandere, sory, ale jebe ti nebo co?
 
Tander Lee  
(Na chalupu patří spíš ta brokovnice. Kolty se dají najít rozhodně i hezčí, to je fakt.)
mum What a Horrible Night  to Have a Curse
Ja jsem az na kratke vyjimky stekavy zeleza doma nemel a byl odkazan na kamarady, kterym se to chce udrzovat. Ale az me nejaky ten tigr prijde zatknout za to, ze mam macetu brousenou castecne na dve strany (protoze pizlat se s malymi modriny v chranenem uzemi - kam ony modriny nepatri a mame povinnost je likvidovat - kratkym kuchynakem je fakt voser) vzpomenu si na ten post.

A az nas pri pravidelnem setkani kamaradu na teply bonz hosi z URNA nachytaji, jak ucime deti strilet z doutnakovych a perkusnich zbrani, bude patrne v Blesku veselo. Ekoteroriste se militarizuji!

BTW ten revolver je to nejhnusnejsi, co Samuelova manufaktura kdy vyprodukovala AFAIK.
captcha Cultural enrichment accepted, brace for 
Jak se s tou parodii na cloveka vubec muzete hadat o drzeni zbrani? Ten vam casem zakaze i mluvit nahlas. Jasnej komous.