Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
Barclay

Může vás zajímatReklamaZásadou tohoto klubu je slušnost. Jakékoli vulgární či urážlivé příspěvky budou okamžitě (v rámci možností :-) likvidovány. Jinak se čile napadejme, jak se nám zlíbí :-)Euroskop
Euroskeptik


REFERENDUM O VSTUPU DO EVROPSKÉ UNIE

Souhlasíte s tím, aby se Česká republika stala podle Smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii členským státem Evropské unie?

ANO: 36 hlasů
Hlasovali: Kajman, S_M_Lomoz, CrazyJoe, Šnek, zz, FPL, Galdor, bard, Jasan, Javon, CountZero, Bobes, Gror, Alenash, manka, puschpull, petrz, eso, Nazgul, L.S, Leo,limojoe, JeD, shaga, malinka, Dadel, Robert, 2rms, Barclay, MaLer, mum, SUNicko, Serendipity, guest, Zdenek75, Tander Lee

NE: 16 hlasů
Hlasovali: Cajti, lachauer, Marco, Rut, lubob, Vlaho, Mastodont, Vosje, Hew, kykor, Pilot, igi, Thomas Paris, JBee, Horror, Pavel_Stastny

Celkem se hlasování zúčastnilo 52 uživatelů.
Pro ANO, tedy pro vstup se vyslovilo 36 účastníků, tedy 69,23 %.
Pro NE, tedy proti vstupu, se vyslovilo 16 účastníků, tedy 30,77%.
Hlasování bylo uzavřeno 24 hodin před otevřením volebních místností, tedy ve čtvrtek 12.6.2003 ve 14,00.

Aby nebylo nutné to tu neustále psát dokola, tak názor odpůrců EU pěkně vystihl captcha: Evropska mumie je podobna RVHP v tom, ze je to zdaleka nejlepsi system na reseni problemu, ktere v normalnich systemech nevznikaji. Evropska mumie rozhoduje o nas bez nas a pomoci dotaci kurvi ekonomicke prostredi, kdyz zabiji firmy, ktere nenaskoci na vlak korupce a naprosto zbytecneho financovani nikomu nepotrebnych cinnosti. - takže příspěvky tohoto typu se nyní můžou nadále mazat.

O ucasti v referendu se toho psalo dost, o předvolebních slibech UKIP také, postbrexitoveho Nigela je možno sledovat. Mj. o konkretni podobe brexitu není rozhodnuto dodnes, ne?!
Včera by mel Vocas u Quadria safari, kdyby se tam nachomytl s bouchačkou.
huhla Co se zbytečným časem?   Klubík EU čeká...
Gratuluju k vlastnictví stroje času. Chtěl by však seštelovat. Čímž OT vložku v tomto klubu za sebe končím a na videnou, pokud možno i s argumenty, v dotyčném klubu.
Reakce na | Vlákno  
ocs sine ira et studio  OCSite
No... „sračka“ už je obsazená.
Že ano, když s trochu fantazie se dá vymyslet spousta příhodnějších termínů.
ocs sine ira et studio  OCSite
huhla Co se zbytečným časem?   Klubík EU čeká...
A vy jste se někde vyjadril k věcné podstatě? Uniklo mi.
Reakce na | Vlákno  
ocs sine ira et studio  OCSite
Zajisté. Od čehosi, pro co je ukázkou kritického myšlení tohleto, jde o pochvalu.
huhla Co se zbytečným časem?   Klubík EU čeká...
Ostatně soudím, že kdo používá termín Čtvrtá říše, je buran bez vkusu a kritického myšlení.
Reakce na | Vlákno  
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  aby tu nebylo jak v Londýně
Ocse již popadesáté odvezlo gestapo :((
Reakce na | Vlákno  
ocs sine ira et studio  OCSite
Hlavně by už velmi nutně bylo potřeba prosadit Czexit — tempus fugit, a ve Čtvrté Říši to stojí za čím dál tím horší ekskremento :(
 
Už zase ty plky o Farageovi, co prosadil brexit a potom zbaběle utekl?
Farage mohl „prosadit“ brexit skrze referendum, stejně jako kterýkoliv jiný britský občan, který měl dostatek prostředků na kampaň. Aby ovšem mohl rozhodovat o konkrétní podobě brexitu, potřeboval by nějaký významný hlas v parlamentu. A ten jeho UKIP neměl. Konkrétně měl jednoho poslance v dolní komoře z celkových 600 (ačkoliv pro UKIP hlasovalo kolem 13% voličů, tohle je důsledek britského okrskového volebního systému).
KaktusX vybeh id Kaktus za hranice Magea :o) 
Farkaš je prostě esenciální debil.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  aby tu nebylo jak v Londýně
Chápeš ty debílku že se bavíme o něčem úplně jiném?
No je trochu pikantní, že údajný "vrchní nepřítel všeho evropského" má děti s Němkou. Jestli to nebude třeba tím, že není nepřítel Evropy.

Byl Klaus nepřítel Slovenska? A Mečiar Čech?

(JD prostě mě napadl jako příklad známého člověka, co má dvojí občanství, protože se někde nebo někomu narodil.)
KaktusX vybeh id Kaktus za hranice Magea :o) 
Farkaš je esenciální debil a jeho příznivci totéž.
Tobe to opravdu v pripade Nigela, který byl motorem brexitu a pak od vseho utekl jako chuligan bez prevzeti zodpovednosti, zvlastni? Priznam ale, ze v nasem Kotliku mame o morálce sverazne predstavy, tj. neprijde to pikantni, spis mdle nezazivne. Jak s Nigelem, prosimich, souvisi Dienstbier?! A co bananove deti :-)?
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  aby tu nebylo jak v Londýně
Proboha ty debilní rusácká trosko, už zhebni. Jiří Dienstbier starší bojoval proti USA a tak mu šel vystát pas na ambasádu? Prober se ty kreténe.
Nepřijde mi to pikantní. Přijde mi to úplně normální. Jiří Dienstbier ml. má taky občanství USA a ČR, protože se náhodou narodil tam. Zařídil mu tatík americké občanství? No asi spíš mamka, ale nerekl bych. Prostě splňuje podmínky...
A? Tvoji informaci jsem nechtel zpochybnit, ale doplnit. Kazdopadne to v pripade zrovinka Nigela (samozrejme vse v azurite) je to pikantni, nemyslis? Ostatne myslim, ze i Okamura ma dvoji obcanstvi a to zaponske si asi pragmaticky nechava pro strycka prihodu :-)