Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
Barclay

Může vás zajímatReklamaZásadou tohoto klubu je slušnost. Jakékoli vulgární či urážlivé příspěvky budou okamžitě (v rámci možností :-) likvidovány. Jinak se čile napadejme, jak se nám zlíbí :-)Euroskop
Euroskeptik


REFERENDUM O VSTUPU DO EVROPSKÉ UNIE

Souhlasíte s tím, aby se Česká republika stala podle Smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii členským státem Evropské unie?

ANO: 36 hlasů
Hlasovali: Kajman, S_M_Lomoz, CrazyJoe, Šnek, zz, FPL, Galdor, bard, Jasan, Javon, CountZero, Bobes, Gror, Alenash, manka, puschpull, petrz, eso, Nazgul, L.S, Leo,limojoe, JeD, shaga, malinka, Dadel, Robert, 2rms, Barclay, MaLer, mum, SUNicko, Serendipity, guest, Zdenek75, Tander Lee

NE: 16 hlasů
Hlasovali: Cajti, lachauer, Marco, Rut, lubob, Vlaho, Mastodont, Vosje, Hew, kykor, Pilot, igi, Thomas Paris, JBee, Horror, Pavel_Stastny

Celkem se hlasování zúčastnilo 52 uživatelů.
Pro ANO, tedy pro vstup se vyslovilo 36 účastníků, tedy 69,23 %.
Pro NE, tedy proti vstupu, se vyslovilo 16 účastníků, tedy 30,77%.
Hlasování bylo uzavřeno 24 hodin před otevřením volebních místností, tedy ve čtvrtek 12.6.2003 ve 14,00.

Aby nebylo nutné to tu neustále psát dokola, tak názor odpůrců EU pěkně vystihl captcha: Evropska mumie je podobna RVHP v tom, ze je to zdaleka nejlepsi system na reseni problemu, ktere v normalnich systemech nevznikaji. Evropska mumie rozhoduje o nas bez nas a pomoci dotaci kurvi ekonomicke prostredi, kdyz zabiji firmy, ktere nenaskoci na vlak korupce a naprosto zbytecneho financovani nikomu nepotrebnych cinnosti. - takže příspěvky tohoto typu se nyní můžou nadále mazat.

Zrušit lze cokoli. Něco hůř, něco líp. Jak dlouho že trvalo zrušení Společnosti národů a spojeneckých závazků ČSR-Francie?
lubob i'm the heaven und du bist mein  sofa
s LS na vecne casy & nikdy jinak!
 
BALCARENKO  
LS zrušit nelze. Barroso pozdravuje.
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
Jestli zastava nazor, ze LS je treba ASAP zrusit a v krasnem papirovem futralu od diplomu z VUMLu ji zarazit Barrosovi do prdele, tak beze zbytku souhlasim.
.. Otevření Lisabonské smlouvy je dnes po deseti letech klíčem pro všechny. Na jedné straně pro ty, kdo chtějí „více Evropy“, a na straně druhé pro jejich odpůrce, kteří chtějí současný stav reformovat. Nabízí se přirovnání k Pandořině skříňce. Osobně to nevidím negativně, revizi smluv potřebujeme, a pokud k tomu Česká republika přistoupí aktivně, může to být právě ta příležitost, na které můžeme v tom nejlepším slova smyslu vydělat.

Dnes se totiž Evropská unie dobrovolně a opakovaně střílí do nohy. Bohužel se to děje jak na úrovni Komise, tak i na úrovni Evropské rady. EU používá často dvojí metr. Dvojí metr na dodržování primárního práva – vlastních zakládacích smluv. Vzpomeňme na krizi eurozóny a nedodržování Evropského stabilizačního mechanismu nebo porušení Dublinských dohod při uprchlické invazi ze strany Německa. Na druhou stranu pak Komise podává žalobu na ty státy, jež odmítají uprchlické kvóty, schválené proti jejich vůli. Na jedné straně si tak v Unii stanovujeme nesmyslné cíle a podmínky, které nás poškozují, abychom pak jiná pravidla ohýbali a porušovali. A výsledek? Vzájemně si mezi státy nedůvěřujeme, malé a střední státy jsou rezignované, nemají mnohdy vlastní strategie pro jednotlivé unijní politiky, protože vyčkávají, až co velké státy. Pravidla se ohýbají ve prospěch některých vyvolených zemí.

https://www.lidovky.cz/nazory/kozusnik-nova-evropa-konec-lisabonu.A191129_172921_ln_nazory_ele
 
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
Myslis v ramci operace Cyclone? To za ne tu uhlikovou stopu ale resila CIA :)
V Afghanistanu v 80. letech umeli problem uhlikove stopy letajicich stroju vyresit mnohem, doslova prurazne lepe. Celou migrace mozna vymysleli chytre redkvickove hlavy za ucelem nasazeni podobneho reseni i u nas. Tak razantni snizeni uhlikove stopy by nas ucinilo velmi, velmi stastnymi.
A to je hezké
No vida, konecne vime, co vlastne delate, zpicimechu :)
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
A kdybychom celou EP zkompostovali, tak by z ni mohly byt vyborne redkvicky, cimz by se poprve v historii stala pro lidstvo prinosnou!
Namoute. Zastaveni zdvorile dekovne odpovedi na email by se mohlo i doplnit na noseni jednoho EU kaftanu cely rok. I tak by se dalo jiste nemalou castku usetrit.
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
Problem s uhlikovou stopou EP byl jeste pred zavedenim leteckych emisnich povolenek vyresen tim, ze si EP navysila rozpocet na letenky na trojnasobek... nekdy loni tusim. Problem solved!
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
A coz teprve, az tem debilum nekdo prozradi, ze elektronicky zaznamenana informace ma i hmotnost!
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
Doufejme, ze si klima vsimne, ze je v nejake nouzi!
...:-))… to mně tedy nenapadlo
lubob i'm the heaven und du bist mein  sofa
to je 'dobra uhlikova stopa'.
Už někdo spočítal uhlíkovou stopu toho každoměsíčního stěhování EP?
 
Dycky Reporyje, Tampone!