Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
Barclay

Může vás zajímatReklamaZásadou tohoto klubu je slušnost. Jakékoli vulgární či urážlivé příspěvky budou okamžitě (v rámci možností :-) likvidovány. Jinak se čile napadejme, jak se nám zlíbí :-)Euroskop
Euroskeptik


REFERENDUM O VSTUPU DO EVROPSKÉ UNIE

Souhlasíte s tím, aby se Česká republika stala podle Smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii členským státem Evropské unie?

ANO: 36 hlasů
Hlasovali: Kajman, S_M_Lomoz, CrazyJoe, Šnek, zz, FPL, Galdor, bard, Jasan, Javon, CountZero, Bobes, Gror, Alenash, manka, puschpull, petrz, eso, Nazgul, L.S, Leo,limojoe, JeD, shaga, malinka, Dadel, Robert, 2rms, Barclay, MaLer, mum, SUNicko, Serendipity, guest, Zdenek75, Tander Lee

NE: 16 hlasů
Hlasovali: Cajti, lachauer, Marco, Rut, lubob, Vlaho, Mastodont, Vosje, Hew, kykor, Pilot, igi, Thomas Paris, JBee, Horror, Pavel_Stastny

Celkem se hlasování zúčastnilo 52 uživatelů.
Pro ANO, tedy pro vstup se vyslovilo 36 účastníků, tedy 69,23 %.
Pro NE, tedy proti vstupu, se vyslovilo 16 účastníků, tedy 30,77%.
Hlasování bylo uzavřeno 24 hodin před otevřením volebních místností, tedy ve čtvrtek 12.6.2003 ve 14,00.

Aby nebylo nutné to tu neustále psát dokola, tak názor odpůrců EU pěkně vystihl captcha: Evropska mumie je podobna RVHP v tom, ze je to zdaleka nejlepsi system na reseni problemu, ktere v normalnich systemech nevznikaji. Evropska mumie rozhoduje o nas bez nas a pomoci dotaci kurvi ekonomicke prostredi, kdyz zabiji firmy, ktere nenaskoci na vlak korupce a naprosto zbytecneho financovani nikomu nepotrebnych cinnosti. - takže příspěvky tohoto typu se nyní můžou nadále mazat.

(Za stranu Grétistů ok. Stejně ty kamiony vozí jen zbytečnosti z jedné strany Evropy na druhou a zpět. :)
tentam Martin Looter King 
My vime, ze eurohujeri jsou krivy podrazaci, nemusite nam to pripominat - fronty po obou stranach dalnice z roku 2015:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/uprchlicky-byznys-ridici-kamionu-v-calais-vybiraji-za-cestu-do-britanie-46-tisic-317276
 
Protože tohle není nic proti tomu, co teprve přijde. :)
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  mnoho silných stromů
Stejně nechápu proč odpůrci Evropské unie více nezdůrazňují světlý příklad Velké Británie.

Trial of Brexit border checks causes five-mile lorry queues in Kent
 
Japonské ekonomice se podařilo uniknout z recese, která byla způsobená koronavirovou krizí. Ve třetím čtvrtletí tohoto roku přidala nejvíce od roku 1980, kdy se údaj začal zveřejňovat. Rostla i čínská průmyslová výroba. Země Západu za asijskými úspěchy zaostávají.

Analytici odhadovali, že třetí největší světová ekonomika, Japonsko, vzroste v přepočtu na celý rok o 18,9 procenta. Japonsko však jejich odhady ještě o dva a půl procenta překonalo, a rostlo o 21,4 procenta, což je největší růst v dějinách země vůbec. Japonsko není jediným asijským státem, který analytiky překvapil. Povedlo se to i Číně a její průmyslové výrobě, která meziročně vzrostla o 6,9 procenta.

https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/asie-cina-japonsko-evropa-usa-ekonomika-rust-produkce-hdp.A201116_131343_eko-zahranicni_jla
 
Obchodní dohoda mezi EU a Japonskem vstupuje v platnost Nasinec U Hubatku by naopak byl schopen glosovat jakekoliv lidozroutske tema!
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Zda se, ze jenom Japonci nemaj v hlave uplne nasrano.
Zjistuji, ze cich Ti jeste funguje, Neoglobalisto?!
tentam Martin Looter King 
A hele, pravy vyznavac hodnot EU se nam tady ukazal. Velmi me zajima tvuj nazor na jednu zasadni vec: myslis, ze je to stejne hodnotny pruzkum jako ty emericke pred volbami nebo jeste hodnotnejsi?
Honzíku, jdi už do piče ty zbytečná senilní impotentní mrdko :)
tentam Martin Looter King 
Ty vole, kurvy z EU omezuji svobodu slova, vnucuji ostatnim jedine spravny buzerantsky pravni rad, vozeji nam sem barbary, co rezou lidem hlavy a ja jsem zapomnel jasat nad tim, jak eu vnimaji nejaci degeni! Jak se to jen mohlo stat?
 
Mozna leckdo nevi, o co jde :-).
Jenom lidožrouti z Japonska nás nemaj rádi!
klikací...
 
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  mnoho silných stromů
POVÍDÁM NA EU KAŽDÝ KAŠLE!!! KAŠLE!!! KAŠLE!!!

 
Tento týden by mělo být dokončeno evropské jednání o upload-filterech a o pravomoci mazat obsah na Internetu v celé EU. Jak dlouhodobě upozorňují Piráti – nepřípustná věc.

https://twitter.com/vonpecka/status/1325729394283978757
 
Soukromí není opak bezpečí, jak se nově snaží tvrdit Rada Evropské unie.

Podle dokumentu uniklého z Evropské komise existence šifrovaných chatových aplikacích představuje překážku pro boj s terorismem a sexuálním zneužíváním dětí. Konkrétní podobu naznačuje návrh rezoluce Rady EU, kterou nyní zveřejnila rakouská veřejnoprávní stanice FM4.

Nově by provozovatelé služeb jako WhatsApp, Signal, Element nebo Threema, ale třeba i společnost Apple, měli povinnost ke každému svému uživateli uchovávat jakýsi univerzální dešifrovací klíč, kterým by mohli, na žádost bezpečnostních složek, zprávy odemknout. V úvahu pak připadá i další povinnost přidávat do probíhajících konverzací skryté účty bezpečnostních složek. De facto by šlo o obdobu dnešního odposlechu.

https://www.irozhlas.cz/komentare/soukromi-sifrovani-evropska-komise-snowden-odposlech_2011130629_cib