Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
Barclay

Může vás zajímatReklamaZásadou tohoto klubu je slušnost. Jakékoli vulgární či urážlivé příspěvky budou okamžitě (v rámci možností :-) likvidovány. Jinak se čile napadejme, jak se nám zlíbí :-)Euroskop
Euroskeptik


REFERENDUM O VSTUPU DO EVROPSKÉ UNIE

Souhlasíte s tím, aby se Česká republika stala podle Smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii členským státem Evropské unie?

ANO: 36 hlasů
Hlasovali: Kajman, S_M_Lomoz, CrazyJoe, Šnek, zz, FPL, Galdor, bard, Jasan, Javon, CountZero, Bobes, Gror, Alenash, manka, puschpull, petrz, eso, Nazgul, L.S, Leo,limojoe, JeD, shaga, malinka, Dadel, Robert, 2rms, Barclay, MaLer, mum, SUNicko, Serendipity, guest, Zdenek75, Tander Lee

NE: 16 hlasů
Hlasovali: Cajti, lachauer, Marco, Rut, lubob, Vlaho, Mastodont, Vosje, Hew, kykor, Pilot, igi, Thomas Paris, JBee, Horror, Pavel_Stastny

Celkem se hlasování zúčastnilo 52 uživatelů.
Pro ANO, tedy pro vstup se vyslovilo 36 účastníků, tedy 69,23 %.
Pro NE, tedy proti vstupu, se vyslovilo 16 účastníků, tedy 30,77%.
Hlasování bylo uzavřeno 24 hodin před otevřením volebních místností, tedy ve čtvrtek 12.6.2003 ve 14,00.

Aby nebylo nutné to tu neustále psát dokola, tak názor odpůrců EU pěkně vystihl captcha: Evropska mumie je podobna RVHP v tom, ze je to zdaleka nejlepsi system na reseni problemu, ktere v normalnich systemech nevznikaji. Evropska mumie rozhoduje o nas bez nas a pomoci dotaci kurvi ekonomicke prostredi, kdyz zabiji firmy, ktere nenaskoci na vlak korupce a naprosto zbytecneho financovani nikomu nepotrebnych cinnosti. - takže příspěvky tohoto typu se nyní můžou nadále mazat.

Kde je ta hranice mezi "voni" a "my", Zeryku?
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
Jakej blahobyt a silu? Dyk ti bruselsti curaci vedou celou evropu cu grunt. Kurva, to sem se zas nasral... krava vylizana.
Tetrev chodim sa kazdy vikend zabavat  (s fajn ludmi)
ROFL

To ty poznáš
Yeti Kapela "Hovada" vydala svůj nový singl   "Aby ses neposrala"
Olol.
„Na začátku jsme hleděli do propasti, ale rychle jsme spatřili v této krizi také pozitiva a soudržnost. Vidím mnoho povzbuzujících signálů toho, že Evropané poznávají, jak vzácné naše společenství je.“

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-evropska-komise-hranice-eu-von-der-leyenova.A200328_121037_zahranicni_jhr

XIV. sjezd KSČ hadr.
 
a k čevabům patří horčica nebo tatarsos?
Těch testů je víc, nejrychlejší je tři hodiny, vznikají i imimo EU. Pro screening je pomalý. Bez screeningu se pandemie zvládnout nedá, bez vakciny ano.
kostej3 To je provokace! 
Máš recht, nepustili. Ani my, ani dalších 27 zemí. Představa, že by zdravotnictví, nebo krizové řízení bylo řízeno z Bruselu, byla zjevně pro všechny příliš děsivá...
Yeti Kapela "Hovada" vydala svůj nový singl   "Aby ses neposrala"
A ty jsi co za dalšího zchlastaneho reportéra z nadrazniho bufetu?
BALCARENKO  
To všechno splňuje ten existující. A ano, nevznkl z niciativy EU. Ani vakcína nevznikne, pokud vznikne, z iniciativy EU. Jen za její peníze. Otázku jsem zodpověděl, ale tys ji evidentně nepochopil, protože neznáš odpovědi na otázky, které jsem ti položil. Neznáš odpovědi => neznáš souvislosti => jseš mimo.

Lídrem boje může být klidně Německo, tam totiž ovšem masivně testují. Možná je to i tím, že tam odtud pochází ten test datovaný před prvním datem z Tigrovy infografiky. Za událostmi vlaješ ty. EU řeší jen to, co má v přímé pravomoci, např. financování výzkumu, žeano.
Je v EU zdravotnicvi spravovano centralne jako to zahnuti bananu? Pustili jsme Brus k tomu?
Čemu nerozumíš na spojení rychlý, levný a spolehlivý? Takový není žádný, z těch dnes existujících. Žádný nevznikl z iniciativy ani za peníze EU ale v národních a zejména privátních laboratořích.
Nezodpověděl jsi otázku, co je důležitější,, zda test nebo vakcina?
EU vlaje za událostmi, lídrem boje proti Covid bude IMHO Německo. Zatím mají nejlepší protestovanost a brzo zahájí screening.
EU je na vedlejší koleji.

Tander Lee  
Ja to na rozdil od vlady chapu... :(
BALCARENKO  
Schválně kdy byl k dispozici test (vzniklý v EU) a uveřejněný WHO? A schválně kdy byla vyhlášena pandemie?
(Zase si myslíš, že jseš chytřejší než nikým nevolený úředníci odborníci? :))
schválně, co je priorita v případě pandemie - mít vakcínu nebo rychlý, spolehlivý a levný test?
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Vsadím se, že EU o tom již před válkou hovořila s okresním hejtmanem.
 
BALCARENKO  
Přece si nenechají kecat do řízení státu nějakými nikým nevolenými úředníky! Pouze lidem zvolený zástupce ví všechno nejlíp.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  kvalitní Česko