Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
Barclay

Může vás zajímatReklamaZásadou tohoto klubu je slušnost. Jakékoli vulgární či urážlivé příspěvky budou okamžitě (v rámci možností :-) likvidovány. Jinak se čile napadejme, jak se nám zlíbí :-)Euroskop
Euroskeptik


REFERENDUM O VSTUPU DO EVROPSKÉ UNIE

Souhlasíte s tím, aby se Česká republika stala podle Smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii členským státem Evropské unie?

ANO: 36 hlasů
Hlasovali: Kajman, S_M_Lomoz, CrazyJoe, Šnek, zz, FPL, Galdor, bard, Jasan, Javon, CountZero, Bobes, Gror, Alenash, manka, puschpull, petrz, eso, Nazgul, L.S, Leo,limojoe, JeD, shaga, malinka, Dadel, Robert, 2rms, Barclay, MaLer, mum, SUNicko, Serendipity, guest, Zdenek75, Tander Lee

NE: 16 hlasů
Hlasovali: Cajti, lachauer, Marco, Rut, lubob, Vlaho, Mastodont, Vosje, Hew, kykor, Pilot, igi, Thomas Paris, JBee, Horror, Pavel_Stastny

Celkem se hlasování zúčastnilo 52 uživatelů.
Pro ANO, tedy pro vstup se vyslovilo 36 účastníků, tedy 69,23 %.
Pro NE, tedy proti vstupu, se vyslovilo 16 účastníků, tedy 30,77%.
Hlasování bylo uzavřeno 24 hodin před otevřením volebních místností, tedy ve čtvrtek 12.6.2003 ve 14,00.

Aby nebylo nutné to tu neustále psát dokola, tak názor odpůrců EU pěkně vystihl captcha: Evropska mumie je podobna RVHP v tom, ze je to zdaleka nejlepsi system na reseni problemu, ktere v normalnich systemech nevznikaji. Evropska mumie rozhoduje o nas bez nas a pomoci dotaci kurvi ekonomicke prostredi, kdyz zabiji firmy, ktere nenaskoci na vlak korupce a naprosto zbytecneho financovani nikomu nepotrebnych cinnosti. - takže příspěvky tohoto typu se nyní můžou nadále mazat.

JeromeHeretic #Black matter lives!  (Stephen Hawking)
Zabte ho uz nekdo, copak nevidite jak se trapi? Nelidove!
Rambogeo Uchyl druhej kategorie. 
Praha, dokonca ani Bratislava skutocne viac (prilis) chudobinec nie je. Ale to nie je ani Moskva, ta je dokonca top dog. ;-) Znakom chudobnych krajin je, ze sa vsetko bohatsvo a bohaci natlacia do par velkomiest, cim vznika opticky dojem, ze na tom az tak zle nie su. ;-)

That being said... V4 nie je az taky chudobinec. Problem ma v tom, ze sa chce zrovnavat s najbohatsimi krajinami EU, ktorym sa principialne vyrovnat nemoze, pretoze nema na to ani geograficke, ani populacne podmienky. Uz len absencia stredozemneho mora/oceanu je znacny handicap, napriklad.
Bodejt, to jsme jeste nebyli v EU :-).
Pokud jsi od sameho pocatku nepochopil jizlivy osten v mem oznaceni te podivne particky V4, tak si zkus vywikovat podil primych investic z clenskych zemi EU v V4. A k tomu si primichej "kolegialni" vystupovani vuci "Brusu" a dozdob s vyklikatelnymi vyroky Burese (za vsechno alespon) na adresu EU pro koblihare v nasineckem tisku.
Tander Lee  
Jo, když jsem vyrazil poprvé do Francie v roce 1993, tak to bylo něco jiného. Za první noc v pařížském hostelu jsem utratil pětinu svých peněz, cca ve výši mého týdenního příjmu. Teď je to o dost lepší.
Tander Lee  
Nerozumím.
V EU je 27 zemí. Nenapadá mě žádná, oproti které by byla V4 "chudobinec".
a furiantsky si k tomu dovoli primo investovat.
Tander Lee  
Itálie nebo Španělsko taky nejsou žádné hvězdy.
huhla Co se zbytečným časem?   Klubík EU čeká...
jj. a teď si spočti jejich váhu vzhledem k počtu obyvatel unie
Je Bruntal hvezda? A propos Ovar s Buresem maji k smrti radi i tu "o nasem 6. miste v zebricku nejbezpecnejsich zemi sveta". Pokud ale pojedes v Praze tramvaji 22, radeji si hlidej srajtofli. Nebo pozor na lecktereho taxikare, aby se neprepocital (i kdyz Te treba ohromi svym renesancnim vedomostnim rozmerem od "Bacha po Vlacha" pres politiku po Jagra a schopnosti usudku nad jakymkoliv globalnim problemem).
lubob i'm the heaven und du bist mein  sofa
tady je takova prdel, radost sem chodit. pripomina mi to

"lorde, na louce se perou kurvy s teplousama"
"jean, doufam, ze nasi vyhravaji".

 
eh. vsiml sis, ze v EU jsou takove hospodarske hvezdy jako Bulharsko, Portugalsko, Recko a jina Rumunska, vid?
huhla Co se zbytečným časem?   Klubík EU čeká...
No, to hezky ukazuje, jak málo mechanické srovnání dle HDP vypovídá o životní úrovni.
Mas radsi hrusky nebo jablka?
Tander Lee  
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_European_regions_by_GDP
Praha 192 % průměru EU
Bratislava 173 % průměru EU
Varšava 156 % průměru EU
Budapešť 145 % průměru EU
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  bojovat hrozně rád
Ty, Masťo, a co si myslíš o podpoře demokratizace na Ukrajině? Co já si pamatuju tak jsi tam chtěl na lidi posílat tanky. Evropská unie se jich zastala. Jak to teda s tím bráněním našich hodnot je?
 
Vlaho Lasciate ogni speranza voi ch´entrate 
Ty jsi z chudobince, Pučmeloude?

To vysvětluje tvou otrockou, podřízeneckou a lokajskou mentalitu.
Nemel by zasadovy Chudobinec V4 s vylobbovanou vetsinou tu pater Brusu narovnat hezky po buresovsku na ferovku hlasovanim?!