Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

S_M_Lomoz,
Barclay

Může vás zajímatReklamaZásadou tohoto klubu je slušnost. Jakékoli vulgární či urážlivé příspěvky budou okamžitě (v rámci možností :-) likvidovány. Jinak se čile napadejme, jak se nám zlíbí :-)Euroskop
Euroskeptik


REFERENDUM O VSTUPU DO EVROPSKÉ UNIE

Souhlasíte s tím, aby se Česká republika stala podle Smlouvy o přistoupení České republiky k Evropské unii členským státem Evropské unie?

ANO: 36 hlasů
Hlasovali: Kajman, S_M_Lomoz, CrazyJoe, Šnek, zz, FPL, Galdor, bard, Jasan, Javon, CountZero, Bobes, Gror, Alenash, manka, puschpull, petrz, eso, Nazgul, L.S, Leo,limojoe, JeD, shaga, malinka, Dadel, Robert, 2rms, Barclay, MaLer, mum, SUNicko, Serendipity, guest, Zdenek75, Tander Lee

NE: 16 hlasů
Hlasovali: Cajti, lachauer, Marco, Rut, lubob, Vlaho, Mastodont, Vosje, Hew, kykor, Pilot, igi, Thomas Paris, JBee, Horror, Pavel_Stastny

Celkem se hlasování zúčastnilo 52 uživatelů.
Pro ANO, tedy pro vstup se vyslovilo 36 účastníků, tedy 69,23 %.
Pro NE, tedy proti vstupu, se vyslovilo 16 účastníků, tedy 30,77%.
Hlasování bylo uzavřeno 24 hodin před otevřením volebních místností, tedy ve čtvrtek 12.6.2003 ve 14,00.

Aby nebylo nutné to tu neustále psát dokola, tak názor odpůrců EU pěkně vystihl captcha: Evropska mumie je podobna RVHP v tom, ze je to zdaleka nejlepsi system na reseni problemu, ktere v normalnich systemech nevznikaji. Evropska mumie rozhoduje o nas bez nas a pomoci dotaci kurvi ekonomicke prostredi, kdyz zabiji firmy, ktere nenaskoci na vlak korupce a naprosto zbytecneho financovani nikomu nepotrebnych cinnosti. - takže příspěvky tohoto typu se nyní můžou nadále mazat.

tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  zplynovat městské liberály
To on někdo tvrdí?
BALCARENKO  
No ze soupeření Německa s Francií byly dvě světový války, tomu se nějaký malý balkánci nemaj šanci přiblížit ani na sto honů.
Radgost Pravda vyděsí. 
Je mě přijde jako sud s prachem.
 
Radgost Pravda vyděsí. 
Ano, balkán je samý pohodový soused.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  zplynovat městské liberály
! Vidíš, dneska už na to člověk může pohodlně zapomenout. :D
Radgost Pravda vyděsí. 
No řešit problémy, ona je spíše u kandidátů na vstup ignoruje a potom se velice diví a lomí rukama.
 
BALCARENKO  
A zvláštěpak Francouzi a Němci. Proti těm jsou nějaký balkánci pohodoví sousedi, z jejichž půtek nevzešlo nikdy nic většího. ;)
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  zplynovat městské liberály
Inu, cenně to dokazuje schopnost EU řešit a zahlazovat různé konflikty. Můžeme pokračovat Irskem, Polskem a Litvou, Němci a Čechy atd. atd.
Radgost Pravda vyděsí. 
Až se Makedonie potká s Albánií uvnitř EU tak to bude úplná prča. A to, že se potkaj zrovna tyhle dva státy už nebude hrát až tak důležitou roli.
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  zplynovat městské liberály
+1
BALCARENKO  
Nebudeme si tě všímat, ale je to kokotina. ;) Až se Makedonie potká s Albánií uvnitř EU, bude nebezpečí nějakého polykání asi takové, jako v případě horních Uher, ze strany těch dolních. Což nezamená, že nacionalisti na obou stranách, budou kvičet, jak už zítra to hrozí!
BALCARENKO  
Jak ten Macháček začal zpívat jinak než dříve. :) Prej ... proponenta svobodného obchodu a fiskálně zdrženlivé EU. LOL. Británie rozhodně fiskálně zdrženlivá není a Irsko tuplem ne. Jako bylo, dokud byla konjunktura, pak to ruplo a najednou ho musela EU zachraňovat. Británie se zachránila sama, ale (jak jinak) za cenu prudkého nárustu zadlužení. Prudšího než Francie či Itálie, o Německu, či Holandsku nemluvě. Ale ti mají euro, proto jsou v pohodě. ;)

BMW co znamená fiskálně zdrženlivá EU? EU má rozpočet vždy vyrovnaný. To jednotlivé země si samy svobodně fiskálně rozhazují, EU na ně jen tu a tam udělá bububu. :)
Macron navrhuje evropské intervenční vojenské síly, vedené Francií. Má jít o koalici ochotných, mimo instituce EU. Ukazuje to, jak nízká jsou očekávání Paříže ve věci evropské obrany a bezpečnosti. Merkelová si neklade ani tvrdé otázky o strategické roli německé mizerně vybavené armády. Německá armáda nemá ani dostatek teplého spodního prádla a neprůstřelných vest, o ponorkách ani nemluvě.

Německá kancléřka chce konsolidovat evropský zbrojní sektor, ale byla to ona, kdo v roce 2012 zakázal spojení britského BAE Systems a EADS (nyní Airbus). Národní suverenita a pacifistická kultura převládly nad efektivností a strategickým myšlením.

Potom jsou tu důsledky brexitu. Nizozemci, Švédové, Dánové, Finové, Irové i pobaltské národy neradi ztratili Británii jako proponenta svobodného obchodu a fiskálně zdrženlivé EU. Londýn také brzdil ambice francouzsko-německého stroje. Nyní tyto státy tlačí na Merkelovou, aby působila proti francouzským federalistickým ambicím.

https://www.lidovky.cz/monitor-jana-machacka.aspx?c=A180619_121904_monitor-jana-machacka_mpr
 
Radgost Pravda vyděsí. 
Ale mě si nevšímejte, jen jsem nakoukl.
 
Radgost Pravda vyděsí. 
Makedonii stejně do dvaceti let pohltí Albánie. Jejich pátá kolona na tom pracuje velice intenzivně.
 
V Makedonii (nyní Sev. Makedonii) jsou Rekove?
JeromeHeretic Thank you for choosing Earth  as Your planetary vehicle
Chtit po recich, aby se stali soucasti turecka, to je asi jako zadat po zidech, aby vstoupili do SS.
BALCARENKO  
To ani ne, mluvěj spíš bulharsky než turecky.
Turecka.
BALCARENKO  
Tak ideál by byl aby vstoupili do EU jako součást Bulharska, samozřejmě. O tom není sporu.