Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládežiPro lingvisty

Spravuje:

vetek

Může vás zajímatReklamaBienvenidos en el club Espanol. Como estan?


Já mám potíže s předložkou -s-. Sice to také snad odfiltrovávám, ale nevím, proč mám stále tendence míchat do jiné řeči: avec, mit a con.
 
DJ Slamák Kolme kättä ja kuusi penistä...  mä mutantti oon!
Mně se plete dohromady španělština, němčina a japonština. (Ani jeden z těchto jazyků pochopitelně pořádně neumím.) Naštěstí to před výstupem dokážu odfiltrovat, jinak by jedno oko nezůstalo suché.
 
Mně se španělština nejdřív pletla s francouzštinou, kterou jsem dělala na gymplu, teď ji klidně v práci popletu i s němčinou. už se mi povedlo říct: Yo habe.....nebo ich tengo!
 
dewberry
Jednu větu jsi dohromady dala....tak zlý to nebude. Mi se zase plete španělština do ruštiny, naštěstí ruštinu používám minimálně.
dewberry anti-loser league 
učila jsem se osm let španělsky na gymplu, ale v sedmnácti jsem se začala učit italsky, kterou teď taky dělám na VŠ a je to jazyk, který mnohem víc používám. španělsky teď nejsem schopná říct jedinou větu, aniž by se mi tam nepřipletlo něco italsky. na druhou stranu je mi líto zahodit těch osm let, když si z toho pořád dost pamatuju. Que debería hacer?
 
e-mail
Pokud někdo z vás ví,nemohli byste mi to napsat na e-mail: Asar@seznam.cz ??? byla bych vám strašně strašně moc vděčná;)
 
HLEDÁM
Prosím prosím, nechci obtěžovat, ale neznáte někdo spolehlivé španělské stránky nějaké seznamky, nebo něco jako www.libimseti ? hledám jednoho kluka, mám jen fotku,nic víc. Můžete mi pomoct??
 
no tenemos la television pero tenemos una (o dos) amigas espanolas y con ellas, es mas agradable aprender espanol solo me siento como 'dificulte'cuando estoy traduzcando las palabras de francés en espanol!
 
estoy ya acostumbrada de los espanoles para ellos soy verónica, pues tu tranquilo
 
veronika
Te pido perdón. En mi mensaje pasado escribí tu nombre malo.
 
docela dobra pruprava je si prepnout na televizi stupidni latinoamericke telenovely na original jazyk a poslouchat. a jelikoz zvastaj opravdu uplne jednoduchy veci a blbosti, da se tomu dozumet. mluvi pomalejs a vic vyslovujou nez spanelaci.
 
jo presne tak ,nejznamejsi a nejpouzivanejsi a kazdejho zna a se uci nebo neuci
 
veronika
Tak tohle slovo znám i bez učebnice :-).
veronica
Verdaderamente no me gusta viajar. ?Y cómo paso mi tiempo libre? Tengo mi hobby preferido. Soy coleccionista y tengo una gran colección de calendarios de bolsillo. Actualmente tengo 22.000 calendarios diferentes que cambio con muchos coleccionistas, tengo que clasificarles y disponerles. Soy tanta ratoncita de casa..:)
 
ale jasne ze se naucis.kdyz se chce tak to jde, pak to jde samo jo a nejdulezistejsi slovo je manana:-)
 
Chápu ... pokusím se. Stejně se asi nenaučím, ale proč se nepokusit.
Anez
Ale nejsem jen u knihy. V počítači mám ještě dva pěkné výukové programy. Ty beru jako příjemný doplněk knihy.
 
Ano, snažím se .... a budu i dál, gracia.
 
Anez
No es tu impertinencia, es tu aspiración.
 
Neumím ... použila jsem slovník ... es impertinencia? Koupím si učebnici ...