Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéNové

Spravuje:

mumReklamaPress SPACE, commander!

pedroslav No one here gets out alive 
 
pedroslav No one here gets out alive 
 
Nevím přesně, oblétal jsem ji ve vzdálenosti 45 Ls a vždy hned upaloval pryč - z nějakého důvodu v blízkosti téhle černé díry rychle stoupala teplota, Phantom kterým letím má idle heat 25% ale stejně jsem z toho přiblížení vždy utekl s teplotou nad 100%.

Taky by mě zajímalo co mě u černé díry ohřívá, paprsky to asi nebudou - ale prostě to tak udělali.
Wolfii White bracelet  in ward #7F ⚢
"ze záhadného důvodu" - ten důvod ti řeknu celkem přesně, vizuální horizont události zpopularizoval a zpřesnil Interstellar, který vyšel na konci 2014, tzn. v okamžiku, kdy Elite engine byl prakticky zavřený k vydání. Následně vyšlo X vědeckých studií a všichni nadšenci začali dělat různé shadery a rendery.

Elite to IMO změní, až se k černým dírám naváže nějaký další gameplay, protože do té doby to nemá moc význam z hlediska ceny vývohe - místo na jednu hezkou věc budeš koukat na jinou hezkou věc a pár lidí na tom stráví třeba měsíc času vývojem a optimalizací.
Černé díry v Elite z nějakého záhadného důvodu nemají horizont událostí, ale vypadají jako nahé singularity.

Jak velká je exclusion zone kolem Sag A*?
Wolfii White bracelet  in ward #7F ⚢
Btw, pozítří livestream s víc infem o Odyssey
 
Po delší době jsem zasedl do kokpitu, opustil bublinu a zaletěl si do Kolonie a konečně na vlastní oči viděl galaktický střed. Je to zajímavý, ale otočím to, zas takovej průzkumník nejsem.
 
Wolfii White bracelet  in ward #7F ⚢
Jak píše trifid, double painite laser mining je jednodušší a zhruba stejně výdělečné (občas míň, občas víc, záleží na cenách a jak se zrovna hnul balanc ekonomiky). Jen některý lidi nebaví, protože je to vyloženě pohodovka a oni se u toho nuděj - já si u toho něco šmatlám na druhým monitoru, takže to preferuju před točením kolem asteroidů.
Ještě před rokem jsem si normálním laser miningem slušně vydělával v double painite hotspotech, miliarda za dva večery... jak je to teď, a jestli jsou opály nebo LTD z deepcore efektivnější nevím :)
vembloud
Má smysl jiný mining než deep core?
 
nately patologická sedlina 
Já si teď svýho kraita upravil na pořádnou mining ship: https://coriolis.io/outfit/krait_mkii?code=A0pqtkFflfdvspf57k3M3M3R3R04042x00050504Ce451q2t2iP4.Iw18eQ%3D%3D.Aw18QLKDMQ%3D%3D..EweloBhBmUA5QFMCGBzANokICMF8hRFA&bn=krait%20mining%202
Teď lítám na opály jako na houby, je to uklidňující práce. Trochu přemýšlím, že bych si vydělal na fleet carriera, ale nevím, jestli se mi do toho chce investovat ten čas, jestli radši nedělat mise pro federaci a vysloužit si přístup ke korvetě.
pedroslav No one here gets out alive 
Tady na grafu je vidět jak jsem také začal řešit DCM :-)
Teď zas začínám trocha bojovat, tak už mi to klesá. edcrd
nately patologická sedlina 
Teď se mi bude konečně dobře spát. Možná jsem blbej, ale než se mi podařilo zjistit, co všechno potřebuju a jak se ten deep core mining dělá, tak jsem několik dní za sebou chodil spát po půlnoci a celý dny o tom přemýšlel a googloval. Za jediný večer jsem skočil o dva ranky nahoru v merchantovi :)
nately patologická sedlina 
Já se k Elite vrátil asi po dvou letech a rozhodl jsem se, že se konečně naučím dolovat diamanty a zvítězím tak nad tím grindem. No, strávil jsem nad tím několik večerů, ale nakonec jsem zjistil, jak se dá vydělat těch 100 mega za jednu hodinu. (a to člověk nepotřebuje hasalíkovo tlačítko). Teď, když to vím, tak už mě to zase přestane bavit :)

 
Wolfii White bracelet  in ward #7F ⚢
To už rovnou trailer na Odyssey, ne? :)

https://www.youtube.com/watch?v=3wu8oqlXUag
 
nately patologická sedlina 
Jednou za půl roku by tu mohla být nějaká žánrovka

 
Už se blížíme k mlhovině medůzy.
 
Doufám, že bych se dneska mohl dostat k nějakýmu těžení. Btw, pokud sháníte rep na Fed lodě, tak na začátku proxince prý má být po community goalu zdvojnásobená Fedrep v celý Bublině.
 
Cywe mum, seš tady moderátor, tak se ozvi, ne?! Kde lítáš?
 
Včera jsem přesedlal na Viper MK IV.