Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

Douglas,
k0C0UR,
Cival,
Pavlovsky,
zidas

Může vás zajímatReklamaVítejte v diskuzním fóru českého filmového časopisu FILMAG, který vám každý měsíc bude přinášet rozsáhlé informace o kinopremiérách, nových DVD, filmech, pohyblivých obrázcích obecně a s nimi i nějaké to překvapení na DVD v příloze.

Těšíme se na vaše dotazy, názory, připomínky a pochvaly. No dobře, i výtky, pokud už to musí být a nedá se jinak...Nové stránky časopisu naleznete na adrese www.filmag.cz!

zidas Dostatečně Vizuální Deviace 
quake: je to tak... šestnáct stránek je prozatím v hajzlu... jelikož jsme stavěli úplně zbrusu na louce zelený, museli jsme zpočátku udělat pár úsporných opatření... a těch šestnáct stránek je jedním z nich... o tom jestli se vrátí rozhodnou právě čtenáři... svým zájmem...
 
zidas Dostatečně Vizuální Deviace 
Pandor: Možnost bude určitě, ale bude to ještě malou chvilku trvat.
 
Predplatne
Chtel bych se zeptat zda je moznost predplatit si FILMAG.
 
Doufek Filmy jsou pro mě vše 
Já bych chtěl Noční můru na Elm street
 
Méně stránek :o(
No nechci rejpat, ale na to, že mimo DVD píšete i o kino novinkách a filmech se časopis celkem výrazně ztenčil. Všiml jsem si toho hned, jak jsem ho dostal do ruky. A výtisky DVDmagu to jen potvrdily, 20stránek je v pr..... Doufám, že to doženete... :o))
 
zidas Dostatečně Vizuální Deviace 
Doufek: O vstupenkách se jedná, příště budeme hororoví - plánujeme Hlas smrti a Lovce démonů... jo a na další Shaoliny taky jednou dojde.
 
Doufek Filmy jsou pro mě vše 
Musím FILMAG pochválit,dobře napsané recenze, na 1. přílohy jste nasadili vysokou laťku, prostě paráda. P.S. Co vydáte za měsíc P.S.S Kde jsou ty vstupenky?
 
zorgie Get to the...  Czechpoint!
to nemuze, kdyz kazdy vas casopis vydrzi tak rok, maximalne dva. :))))))))
 
Cival Fasten your seat belts. I´m back.  MovieZone
Jinak se omlouvam(e) za splasene hvezdicky v sekci kino - nejak se nam rozutekly mrchy. Takze si vemte fixu a u V zajeti rychlosti si opravte na 3/5, u Tančím, abych žil 2/5 a u Angel-A, Zeptej se prachu a Bestie Karla je skrtnete uplne. Diky za pochopeni: toto politovanihodne nedopatreni se stava jednou za deset let, cimzto se uz logicky nemuze opakovat :-) Jeste jednou sorry.
 
mr. T: Tchajwanska verze... pouzili par vystrizenych (neakcnich) scen a vselijak to natahovali, aby meli tu nejdelsi verzi. :)
 
stepi No konečně... 
Smekám konečně MAG jak má být! Čistě náhodou, neuvažujete někdy do budoucna, že dáte jako přílohu další díly Shaolinu (vím, že jsou slabší, ale uvažuji o jejich zakoupení, tak abych je neměl 2×)?
 
zidas Dostatečně Vizuální Deviace 
díky.... i když jsme v podstatě sobeční nepřejícní a nenávistní parchanti, vaše spokojenost, nás, v tomto specifickém případě, fakt těší....
 
mr.T Snoochies Boochies 
Ona existuje i nejaka 141 minut verze Killera?
 
Mám ho....
Vivat FILMAG! Jo, to je zas ten starej DVDMAG, né ten poslední šit od TLP. A propó, už se mi nechce stát frontu v trafice, kde najdu adresu k předplacení? je někde v časáku? našel jsem jen adresu redakce.. :o))) možná je ještě brzo a zidas uvažuje o PORNMAGu... kreslenému samozřejmě s Lobem...
 
zomrel kráľ, nech žije kráľ :-) Filmag je na stánkoch v starej dobrej forme... nechal by som si pre budúcnosť ochrániť názvy blueraymag a hdtvmag, len pre istotu..:-)
 
t.montana I always tell the truth-even when I lie 
Nebo rovnou všechny díly Květináče...
 
t.montana I always tell the truth-even when I lie 
A co třeba Eliška má ráda divočinu? BTW: Cival má občas dobré nápady :-)
 
Cival Fasten your seat belts. I´m back.  MovieZone
Jen pres mou mrtvolu! (pokud mozno rozsmelcovanou motorovkou)
 
zidas Dostatečně Vizuální Deviace 
přemýšlíme o tom
 
Doufek Filmy jsou pro mě vše 
Přídáte někdy k MAGU Hodně divné příběhy?