Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

Douglas,
k0C0UR,
Cival,
Pavlovsky,
zidas

Může vás zajímatReklamaVítejte v diskuzním fóru českého filmového časopisu FILMAG, který vám každý měsíc bude přinášet rozsáhlé informace o kinopremiérách, nových DVD, filmech, pohyblivých obrázcích obecně a s nimi i nějaké to překvapení na DVD v příloze.

Těšíme se na vaše dotazy, názory, připomínky a pochvaly. No dobře, i výtky, pokud už to musí být a nedá se jinak...Nové stránky časopisu naleznete na adrese www.filmag.cz!

t.montana I always tell the truth-even when I lie 
lembi: ale... jenom samy vitaminy :-)
 
lembi There is the only one Arsenal. 
Ta zmena u DVDMagu me dost sokovala, to i ctyrlistek budu cist delsi dobu nez ten sajrajt a z ta grafika je proste hnus. Montana: Nemas jezdit tak daleko a rekni hlavne co jsi dovezl (jestli to teda uz z tebe vylezlo).
 
t.montana I always tell the truth-even when I lie 
Kurňa, děti moje, člověk odjede na pár týdnů pořešit nějaký problémy do Columbie a když se vrátí, tak tohle...
 
balba distributoří snažte se vydávat kvalitní 
Odpověď na mou stížnost ohledně předplatného
Dobry den,nize oficialni stanovisko vydavatelstvi k nové podobě časopisu DVDMAG + predplatne
Vydavatelství Trade & Leisure Publications se rozhodlo změnit zásadním způsobem podobu časopisu DVDMAG na základě analýzy trendu prodejů verze minulé a na základě neuspokojivého výsledku pokusu o distribuci DVDMAGu jako samostatného časopisu bez přílohy. Vzhledem k dlouhodobě nevyrovnaným prodejům a minimálnímu zájmu čtenářů o samotný časopis bez příloh byl zvolen nový ekonomický model, kladoucí důraz na filmové přílohy, doplněné o přehledný katalog filmů uváděných do kin a video distribuce. Zvolené řešení vychází z aktuální situace na trhu, z dlouhodobé distribuční zkušenosti vydavatelství i z reakcí na požadavky čtenářů a inzerentů na zpřehlednění obsahu časopisu. Čtenářům se dostane do rukou časopis, který klade větší důraz na svou funkci rádce pro nakupující/půjčující filmové fanoušky, doplněný každý měsíc žánrově sjednocenou dvojicí snímků, které jistě potěší každého milovníka hororů, thrillerů, sci-fi či akčních snímků. I když je nám líto, že nemůžeme už nadále vycházet vstříc všem příznivcům dosavadní podoby DVDMAGu, věříme, že jeho nová inkarnace, i díky mezi čtenáři populárnímu midi formátu a důrazu na stručnost a rychlost informací, má šanci zaujmout jeho stálé čtenáře i přilákat příznivce nové.

-red-


Pokud se jedna o predplatne od c. 5/06 davame vsem temto predplatitelum dalsi dvd po donbu trvani predplatitelskeho vztahu, takze pro predplatitele dodrzujeme slib casopis + tri filmy na dvd
Pro predplatitele od c. 6/06 uz budou soucasti casopisu dva filmy na dvou dvd za nezmenenou cenu - tak je to jiz uvedeno i na webu
Pokud se Vam tento model nelibi nabizime Vam jako bonus po dobu trvani predplatneho jeste zdarma dostavat navic casopis Mobil nebo Stereo & Video bez DVD
Preji hezky den
V.Socha
distribuce tlp
 
Pavlovsky "Miluji vůni komerce po ránu." 
Na úspěchu popřípadě neúspěchu DVDMAGu se ukáže, jak moc lidi zajímá časopis a jestli skutečně kupují magazín pouze kvůli DVD - třeba se fakt snažíme zbytečně. Ale doufám, že ne a že se FILMAG chytne. Už jen proto, že nám pomalu dochází názvy. Vezměte si naši anabázi: DVDMOVIE-DVDMAG-FILMAG... kdybychom chtěli založit další časopis, tak by se měl, aby se to zacyklilo, jmenovat FILMOVIE... což zní dost hovadsky.
 
assa ať chcípne morálka,ať žije chaoz  King forever!
zidas: dík za odpověď ,koukám že už se začínáte znovu stavět zpět na nohy a hlavně komunikujete:-)
 
rsimonyi Díky bohu za DVD přílohy 
Fuj
Tak na internetových stránkách DVDMAG už zrušili dotazy úplně! Asi je štvou zasloužené negativní reakce! A žádosti o vrácení předplatného. Jsem zvědavej jestli se na trhu udrží, ale myslím si že hodně brzo padnou. Ty DVD ze zahraničí je super nápad, alespoň by jste vydávali filmy, které u nás nevyšly. Přimlouvám se za Evil dead 1 :-) i když je to asi zbožné přání.
 
leoleu ...a zbytky chleba daly deti psovi. 
asi se ptam predcasne, ale bude i stihla verze bez priloh?
 
zidas Dostatečně Vizuální Deviace 
uvažujeme i u jiných zdrojech - vlastní nákup ze zahr.
 
Doufek Filmy jsou pro mě vše 
Budete vydávat filmy jen od Magic boxu a Hollywoodu nebo i od jiných společností
 
zidas Dostatečně Vizuální Deviace 
assa: filmy budou jak dva, tak i někdy tři, uvidíme jaké do double DVD dáme tématicky shodné tituly. Co máme v plánu za přílohy zatím, kvůli konkurenci, prozrazovat nebudeme.
 
zidas Dostatečně Vizuální Deviace 
Balba: internetové stránky přijdou na řadu až jako druhý chod. Teď je spousta práce s tvorbou a logistikou vydavatelství. D dotazy a spol samozřejmě budou, zatím, než se tak stane, jako kecárna bude sloužit toto historické auditko.
 
zidas Dostatečně Vizuální Deviace 
Kev: Upřímně řečeno nevím. Co jsem koukal do toho jejich časáku, žádné jméno, kromě šéfredaktora jsem pod recenzemi nenašel.
 
zidas Dostatečně Vizuální Deviace 
Dudek - žádná nová redakce není FILMAG tvoří a píší ti samí lidé, kteří dělali DVDMAG. Ten má novou redakci.
 
zidas: No znám, no. Jenom mi nějak nepasuje to ''Tvořího ho ti samí lidé, píší ho ti samí lidé'' s novou redakcí... I když tedy nejspíše došlo jen k odchodům, nikoli příchodům nových osob do redakce. Každopádně se rozhodnu až podle přílohy :)
 
assa ať chcípne morálka,ať žije chaoz  King forever!
tak to vede další Jiří:-)Budou ve Filmagu vycházet pořád tři filmy nebo to omezíte na dva?
 
balba distributoří snažte se vydávat kvalitní 
www.filmag.cz ?
Kdy budou internetové stránky? Doufám, že tam bude zase kecárna a D-Dotazy. Ty my budou teď dost chybět.
 
rsimonyi Díky bohu za DVD přílohy 
to KevSpa : ptal jsem se na stránkách současného DVDMAG - Proč jste na inetrnetových stránkách zrušili D-Dotazy. A odpověděli tohle: Pekny den Vzhledem k reorganizaci (zestihleni) redakce jsou d-dotazy docane pozastaveny. Verim, ze se k nim casem vratime. Za vas zajem dekuje Jiri Ruzicka (tak to je asi ta nová redakce)
 
Ruut Horor, horor, horor !!!  vidláci jsou fajn
Redakce
Aha tak tady je auditko FILMAGu. Taky by mě celkem zajímalo kdo že to tak parádně zmrčil novou podobu DVDMAGu. Škoda že vycházíte až kolem poloviny června. Tak aspon odtajněte z čeho zhruba vybíráte jako nové přílohy. Aspon žánr. Díky.
 
KevSpa Why do we fall? So we can learn to pick  ourselves up
Dotázek? Jací lidé teď dělají DVDMag, když jste odešli?