Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravují:

Douglas,
k0C0UR,
Cival,
Pavlovsky,
zidas

Může vás zajímatReklamaVítejte v diskuzním fóru českého filmového časopisu FILMAG, který vám každý měsíc bude přinášet rozsáhlé informace o kinopremiérách, nových DVD, filmech, pohyblivých obrázcích obecně a s nimi i nějaké to překvapení na DVD v příloze.

Těšíme se na vaše dotazy, názory, připomínky a pochvaly. No dobře, i výtky, pokud už to musí být a nedá se jinak...Nové stránky časopisu naleznete na adrese www.filmag.cz!

SOCHA jo, jo, jo, jen houšť a větší kapky 
Zidas, nestačilo by Vám moje upřímně míněné ujištění, že jste vopravdu, ale vopravdu božský, skvělí a vůbec nejlepčí?! Aha, nestačilo. Tak jo, no. Holt budeme muset počkat na ty nechutné statistiky prodeje. Pro začátek přesvědčím šéfa, že je nezbytné začít s nákupem vašeho bestseleru ihned, předplatné nepředplatné. Vzhledem k tomu, že vás kupujeme v několika výtiscích, mohlo by to lehce zvednout prodeje;-) P.S. Nad postel ses dostal jednou, za Batmana (ovšem s velkou pompou- donutils mě zkouknout dodatečně VŠECHNY Batmany- holt mám mezery ve vzdělání). Ale favorit jsi vždycky- pravidelně ve finále, jen to prvenství Ti občas vyfouknou, no.
 
KevSpa Why do we fall? So we can learn to pick  ourselves up
NAIVO!
 
zidas Dostatečně Vizuální Deviace 
že by hobitův, poté co prodělal lobotomii?
 
KevSpa Why do we fall? So we can learn to pick  ourselves up
čí je socha multak?
 
zidas Dostatečně Vizuální Deviace 
tak to je ještě větší paráda
 
Doufek Filmy jsou pro mě vše 
právě že to smrdí jak obět pana Bolesti po roce rozkladu
 
zidas Dostatečně Vizuální Deviace 
Paráda. Doufám, že když sereš, tak moc nesmrdíš.
 
Doufek Filmy jsou pro mě vše 
Zídku ty jsi u nás vylepený na WC, to aby se nám lépe sralo s pazdravem dědeček Hříbeček
 
zidas Dostatečně Vizuální Deviace 
draná fanynko číslo jedna. O předplatném přemýšlíme, kudy chodíme, ale nejdřív musí první čísla prodejů ukázat, že jsme fakt nejlepší. A to z jednoho prostého důvodu - nejdřív musíme zjistit jestli jsme skutečně tak božanský, jak si myslíme a jestli nás miluje dostatečný dav lidí. Pak můžeme uvažovat o tom že nalibujeme že budeme vycházet až do konce světa, jak jsme si naplánovali a ne do konce léta, což jsme si nenaplánovali, ale mohlo by se stát díky mizerným prodejům. Ale věř že už kvůli té cti být nad tvou postelí, pro to uděláme vše co je v našich nelidských silách. P.S. Kolikrát jsem byl nad postelí?
 
SOCHA jo, jo, jo, jen houšť a větší kapky 
Drahá redakce FILMAGu, váš úchvatný měsíčník DVDMAG pro mě objevil můj zaměstnavatel loni v říjnu a, neztráceje čas, pověřil mne jeho bedlivým prostudováním. Do dalšího vydání již nebylo třeba nátlaku, okouzlena vysokou kvalitou vašich recenzí jakož i vytříbeným jazykem recenzentů, očekávala jsem nové vydání jako na trní. Nyní jsem přesvědčila zaměstnavatele o nutnosti sabotovat původně předplacený DVDMAG a bryskně se vybrat za kvalitami nepoměrně hodnotnějšího FILMAGu. Tož bych, kurňa, potřebovala, abyste urychleně přišli na způsob, jak to zařídit s předplatným, ať ví, kam vám má ty prachy poslat, dyš už je jednou vypreparovanej, že jo! Taky musíte vzít do úvahy, že todleto vozdravný působení mýho šarmu nelze přeceňovat! S ohledem na to, že si pravidelně nad postel umisťuji fotografii autora nejlepší recenze (chybí mi jen Jenifer Zídková za recenzi Robotů), apeluji tímto na vás, povolané....KOUKEJTE SE NAD TIM ZAMYSLET, TODLETO JE ÚPLNĚ NELICKÝ, TO PŘECI NEMUŽETE SVÝ VĚRNÝ FANYNCE (a svým peněženkám) UDĚLAT, NO NÉ?!
 
Pet V Číně jsem ještě nebyl.  Je to tam hezký?
Doufek je nejlepší
 
Doufek Filmy jsou pro mě vše 
FILMAG je nejlepší
 
lembi There is the only one Arsenal. 
Stepi: Mas pravdu, pred chvilkou volala pritelkyne, ze uz ho taky koupila v Chodove.
Zidas: No je treba s tim neco udelat Festak uz je pomalu tady a Filmag nikde na stanku nenajdes.
 
zidas Dostatečně Vizuální Deviace 
lembi... dík za tip, dám vědět distribuci
 
stepi No konečně... 
lembi: Máš pravdu ve Varech vůbec není vidět, ale já ho sehnal v Chodově je to kousek a ještě ho tady mají.
 
lembi There is the only one Arsenal. 
Zidas: Myslim Karlovy Vary a stale jsem ho jeste nenasel, obchazim denne stanky a nikde nic, je mozny ze vubec nedorazi na stanky do KV??? Je to celkem divny.
 
Pet V Číně jsem ještě nebyl.  Je to tam hezký?
assa: MAG jako MAG. :)
 
Doufek Filmy jsou pro mě vše 
No jo ale Tesco je mimo mě
 
stepi No konečně... 
Chuckyho sémě mají v Tescu za 200,-Kč.
 
Doufek Filmy jsou pro mě vše 
No tak 300 jenom kvůli Chuckymu bych dal,ale mohli by vydat i zbylé 3 díly (nebo aspoň první dva)