Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Jenže tak to v Thajsku nebo Malajsii přesně nestojí - buď zavřenej v rezortu, nebo chcípat mezi moskytama.
Ať si každý dělá, co chce, wtz, ale dvanáct hodin v letadle kvůli generickému resortu a animátorům mi přijde jako overkill.
Na Borneu jsem spal tady v tomto resortu https://tinyurl.com/2xhan39y , provezl nás tam stopem nějakej borec a po půldenním povalování na pláži a kontrole peněženky jsme postavili stan v altánku na kopečku nad resortem, kam se chodili hosté koukat na východ slunce nad Kota Kinabalu. Pravda, byli docela překvapeni, když nás ráno našli, jak tam zrovna snídáme vločky. Resorty jsou fajn :).
operator304 gotta say this is weird  even for an 80's band
Presne, jezdit do resortu nepovazuju za smysluplne. Namrdat se levnym chlastem muzu i u bazenu na letisti
Já to nemysel nijak pejorativně a cíleně na tebe, jen jsem antiposoval obecnou posu "resorty jsou fuj!"
Wednesday Studená jako mlha nad Královcem 
Rozčiluješ se hezky, ale úplně mimo mísu. Já jsem Operátorovi celkem jasně napsala, proč nemá jezdit do resortu. Protože to je v přímém rozporu s tím, o co usiluje. Prostě si to příště přečti celý. Včetně předchozí debaty v Ukaž se nám, na kterou Operátor odkazuje.
Ta posa na resorty je imho trochu sobecká. Nechť si každý užije dovolenou jak uzná za hodné, ne? Vláčet se někde mezi moskytama a jinýma domorodcema, aby člověk "nasál atmosféru a zažil život, jaký žijou místní" je pouze jeden z cílů cestování, který je zcela legitimně minimálně půlce lidí zcela u zádi. Ti naopak preferují koupit zájezd, na letišti se podnapít, nechat se odletět k moři, ubytovat v resortu, udělat si pár selfíček s palmou a ukonzumovat se xmrti all inclusive bary a restauracemi. A střihnou si pár pěkných předražených fakulťáků.