Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

1. přikázání:

Pro tazatele: pokud někdo máte dotaz, tak ho tak označte tím, že slovo "Dotaz" vložíte do titulku. Výrazně zvyšujete svou šanci, že váš dotaz nebude přehlédnut a někdo na něj odpoví

Pro odpovídající: jelikož se zde často rozvine na dané téma delší debata, je vhodné používat novou funkci okouna, která umožňuje zobrazit celé vlákno (thread) debaty, ovšem na to je nutné odpovídat pomocí funkce "odpovědět" vedle každého příspěvku. To, že je nějaká odpověď částí určitého vlákna, poznáme podle Re na začátku, tento odkaz nám také zobrazí příspěvek, na který bylo odpovídáno (u delších debat to nemusí nutně být původní dotaz). Celé vlákno debaty možno zobrazit klepnutím na Thread, zde možno názorně vyzkoušet. Používáním této funkce zvýšíte šanci, že si vaší odpovědi při pozdějším pročítání diskuse někdo všimne. Ovšem ani využití této funkce by vám nemělo zabránit uvést rovněž nick toho, komu odpovídáte

Specializovane kluby: s problematikou digitální (ale asi i klasické) fotografie vám pomohou v klubu Digitální fotografie, s obecnými dotazy na spotřební zboží (je lepší pračka XY nebo AB) to můžete zkusit v klubu Spotřebitel a pokud vás zajímá například co je to žudro či pantograf, zkuste klub Encyklopedie. Pokud mate dotazy tykajici se zdravi, leku, operaci, patologie a podobne, jiste se vic dozvite v klubu Medicina. Jak udělat pěkné zápatí ve Wordu? Jak na vzorečky v Excelu? Navštivte klub Kancelářský software. Obskurní dotazy uvítají diskutující v klubu Už jste si někdy všimli... respektive "Umí kočka couvat?" a další důležité otázky. Pokud tyto kluby nenavštěvujete, prosím, zkuste před položením svého dotazu použít funkci vyhledávání, zda se již někdo neptal na totéž.


A ještě jedna věc - pokud máte dotaz, týkající se počítačů, uveďte prosím platformu. Pokud čiročirou náhodou používate cokoliv jiného než Mac, ušetříte se (a nás) spousty hraběcích rad.

FAQ
Q: Jakým kouzelným postupem se dá do textu přímý odkaz, například jako tento
A: Pomocí HTML tagu. <a href="adresa, na kterou odkazuješ v těchto uvozovkách">to, na co se bude klikat</a>

Q:Založil jsem nový klub a nevidím ho na titulní stránce, proč?
A: Musíš napsat správci kategorie, kde je klub zařazen, aby ho schválil.


metalMARIA us
dobre si rozmysli komfortnot zalevani, slysela jsem, ze to muze byt ne zcela snadne
Wolfii White bracelet  in ward #7F ⚢
Gardena na to dělá nějakou sadu city gardening, nádrž + řízený zavlažování, cca. 2 - 3 tisíce za celej systém. Nezkoumal jsem blíž.
jacana myše s kocoury, Důchodce v krabičce 
můžeš zbastlit samozavlažovák podomácku z normálního použitím knotů a z něčeho vyříznuté vložky. Na zeď se dají koupit různé závěsné kapsy (plast) - samostatně, alebo sdružené např po třech, možná by šlo použít i nějaké ty venkovní bloky truhlíků na zeď (cosi snad i Ikea).
Viděl jsem to pouze velkoprostorové (cca 10 × 4 m) a dost za tím vlhla a plesnivěla zeď.
Saggy I am the beast I  worship
dotaz
Máte někdo zkušenosti s "vertikální zahradou" v interiéru, tedy hromadou truhlíků s kytkami, co jsou namontované na zdi? Nejlépe samozavlažovací. Díval jsem se na nějaké samozavlažovací květináče/truhlíky, ale jsou drahé a se zdí 300cm x 120cm bych se docela prohl. Zkoušel jsem i nějaké aliexpressy, ale tam jsem našel jen závěsy z látky s kapsami, což se mi vůbec nelíbí.

Případně ocením i nějaké zkušenosti z provozu. Mám v úmyslu tam nacpat nějaké filodendrony a podobné odolné věci.