Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

1. přikázání:

Pro tazatele: pokud někdo máte dotaz, tak ho tak označte tím, že slovo "Dotaz" vložíte do titulku. Výrazně zvyšujete svou šanci, že váš dotaz nebude přehlédnut a někdo na něj odpoví

Pro odpovídající: jelikož se zde často rozvine na dané téma delší debata, je vhodné používat novou funkci okouna, která umožňuje zobrazit celé vlákno (thread) debaty, ovšem na to je nutné odpovídat pomocí funkce "odpovědět" vedle každého příspěvku. To, že je nějaká odpověď částí určitého vlákna, poznáme podle Re na začátku, tento odkaz nám také zobrazí příspěvek, na který bylo odpovídáno (u delších debat to nemusí nutně být původní dotaz). Celé vlákno debaty možno zobrazit klepnutím na Thread, zde možno názorně vyzkoušet. Používáním této funkce zvýšíte šanci, že si vaší odpovědi při pozdějším pročítání diskuse někdo všimne. Ovšem ani využití této funkce by vám nemělo zabránit uvést rovněž nick toho, komu odpovídáte

Specializovane kluby: s problematikou digitální (ale asi i klasické) fotografie vám pomohou v klubu Digitální fotografie, s obecnými dotazy na spotřební zboží (je lepší pračka XY nebo AB) to můžete zkusit v klubu Spotřebitel a pokud vás zajímá například co je to žudro či pantograf, zkuste klub Encyklopedie. Pokud mate dotazy tykajici se zdravi, leku, operaci, patologie a podobne, jiste se vic dozvite v klubu Medicina. Jak udělat pěkné zápatí ve Wordu? Jak na vzorečky v Excelu? Navštivte klub Kancelářský software. Obskurní dotazy uvítají diskutující v klubu Už jste si někdy všimli... respektive "Umí kočka couvat?" a další důležité otázky. Pokud tyto kluby nenavštěvujete, prosím, zkuste před položením svého dotazu použít funkci vyhledávání, zda se již někdo neptal na totéž.


A ještě jedna věc - pokud máte dotaz, týkající se počítačů, uveďte prosím platformu. Pokud čiročirou náhodou používate cokoliv jiného než Mac, ušetříte se (a nás) spousty hraběcích rad.

FAQ
Q: Jakým kouzelným postupem se dá do textu přímý odkaz, například jako tento
A: Pomocí HTML tagu. <a href="adresa, na kterou odkazuješ v těchto uvozovkách">to, na co se bude klikat</a>

Q:Založil jsem nový klub a nevidím ho na titulní stránce, proč?
A: Musíš napsat správci kategorie, kde je klub zařazen, aby ho schválil.


Syn absolvoval Ag test před dovolenou a před příměstským táborem, pokaždé jsme čekali cca 15 minut a dostali do ruky papír s výsledkem.
Turambar Túrin, dagnir Glaurunga 
(jenom v případě, že to budeš mít s sebou :o/ )
DanielaS  
Tak ja budu otravovat a vyzadovat.
Ale nakonec to v tom kine stejne nebude nikoho zajimat.
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Zeptej se v testovacím laboratoři, obvykle papír vydávají i osobně (a nebo posílají, ale je v tom jakože připojený i podpis, mělo by to být stejné). Ale pokud to posílají, přišlo by mi to jako zbytečné tam chodit.
Národní tentonoc beztak moc nefunguje.
DanielaS  
Na Ag testu tady v krajskem meste poslou mail (aspon pred mesicem nepojistenemu manzelovi poslali, a to si priplatil 200 za anglicky papir. Aniprt.)
Turambar Túrin, dagnir Glaurunga 
Na Ag testu tady na vidieku vzdy dají do ruky papír s údaji a zaškrtnutým "negativní"/ pozitivní. Proč by to u Piccolina mělo být jinak. Když už mu test udělají, tak máš nárok na stejný servis ať už to platíš keš nebo tě zkásne pojišťovna. IMHO.
DanielaS  
No ja to zkusim. V 11 bude testovany, o pul ctvrte do kina.
Leknin jen cvok se diví leknínu na hladině  když jej tam sám dal
Jestli je pojištené v EU tak by mělo, ne?
DanielaS  
Opakuji dotaz
Chci jit s NEockovanym ditetem do kina. Kino chce (napriklad) antigenni test. Objednala jsem dite, bude otestovano - ale co pak v tom kine ukazu? Nejakou SMS? Narodni tentononc asi nedostane, neni tady pojistene.