Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

1. přikázání:

Pro tazatele: pokud někdo máte dotaz, tak ho tak označte tím, že slovo "Dotaz" vložíte do titulku. Výrazně zvyšujete svou šanci, že váš dotaz nebude přehlédnut a někdo na něj odpoví

Pro odpovídající: jelikož se zde často rozvine na dané téma delší debata, je vhodné používat novou funkci okouna, která umožňuje zobrazit celé vlákno (thread) debaty, ovšem na to je nutné odpovídat pomocí funkce "odpovědět" vedle každého příspěvku. To, že je nějaká odpověď částí určitého vlákna, poznáme podle Re na začátku, tento odkaz nám také zobrazí příspěvek, na který bylo odpovídáno (u delších debat to nemusí nutně být původní dotaz). Celé vlákno debaty možno zobrazit klepnutím na Thread, zde možno názorně vyzkoušet. Používáním této funkce zvýšíte šanci, že si vaší odpovědi při pozdějším pročítání diskuse někdo všimne. Ovšem ani využití této funkce by vám nemělo zabránit uvést rovněž nick toho, komu odpovídáte

Specializovane kluby: s problematikou digitální (ale asi i klasické) fotografie vám pomohou v klubu Digitální fotografie, s obecnými dotazy na spotřební zboží (je lepší pračka XY nebo AB) to můžete zkusit v klubu Spotřebitel a pokud vás zajímá například co je to žudro či pantograf, zkuste klub Encyklopedie. Pokud mate dotazy tykajici se zdravi, leku, operaci, patologie a podobne, jiste se vic dozvite v klubu Medicina. Jak udělat pěkné zápatí ve Wordu? Jak na vzorečky v Excelu? Navštivte klub Kancelářský software. Obskurní dotazy uvítají diskutující v klubu Už jste si někdy všimli... respektive "Umí kočka couvat?" a další důležité otázky. Pokud tyto kluby nenavštěvujete, prosím, zkuste před položením svého dotazu použít funkci vyhledávání, zda se již někdo neptal na totéž.


A ještě jedna věc - pokud máte dotaz, týkající se počítačů, uveďte prosím platformu. Pokud čiročirou náhodou používate cokoliv jiného než Mac, ušetříte se (a nás) spousty hraběcích rad.

FAQ
Q: Jakým kouzelným postupem se dá do textu přímý odkaz, například jako tento
A: Pomocí HTML tagu. <a href="adresa, na kterou odkazuješ v těchto uvozovkách">to, na co se bude klikat</a>

Q:Založil jsem nový klub a nevidím ho na titulní stránce, proč?
A: Musíš napsat správci kategorie, kde je klub zařazen, aby ho schválil.


I pokud je čelní sklo připojištěné v rámci povinného nebývá problém, pokud ho jeden nechce měnit více než 1x ročně (a druhá věc taky je, kolik to tak pojišťovnu potom stojí, no).
Já myslím, že to bude dobrý.
Tranquillizer Šetřete přírodu - netiskněte tento text 
U České pojišťovny jsou role likvidátora a mobilního technika oddělené. K vám by jel MT, nafotil auto, sepsal zprávu a dál už byste to řešili s likvidátorem.
cestujicivnoci  
Ideálnějších pojištěnců než rozbité okno je nějakých 97 procent imho.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Do mně najela lampa na parkovišti, 2 hodiny po nákupu vozidla, vytlačila mi zadní sklo a ...........nějak se to vysvětlilo.
(Šak jo, nám přistál nám šutr ve skle dvakrát, podruhé při první cestě po první výměně, a nedělali vofuky)
vysmatej_kuauik  
Pokud je na okně nějaký ten chytrolín (senzor deště, laser pro brždění, kamera pro čtení značek), tak je to sklo za 30000 ani nevíš jak.
Pojistku jsem zvýšila z prostého důvodu, že jsem zjistila, že za tu cenu žádné sklo nevyměním.
To nebude tak horké, mám i havarijní a pořád jenom platím a nic nečerpám. To sklo bude stát míň než jedna roční pojistka. Jsem takový ideální pojištěnec.
Ajaj, to se panu MohuVámNabídnoutKoňak nebude líbit
Naštěstí jsem si vloni zvýšila pojistné na skla, asi jsem měla předtuchu.
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Napište do Textíku, někdo vám obratem jistě přinese nové.
Děkuji všem zúčastněným, to bude ono. (Mám rozbité přední sklo.)
Bloodrat Inkwizytora z planet tańczących mongołów 
To je pan "MohuVámNabídnoutDortíkAPanáčkaKoňakuBysteSiNedal"
inspektor?
the_majkl  
Likvidátor?
Dotaz: Jak se prosím nazývá člověk z pojišťovny, který osobně přijede zkontrolovat stav auta po havárii?