Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

1. přikázání:

Pro tazatele: pokud někdo máte dotaz, tak ho tak označte tím, že slovo "Dotaz" vložíte do titulku. Výrazně zvyšujete svou šanci, že váš dotaz nebude přehlédnut a někdo na něj odpoví

Pro odpovídající: jelikož se zde často rozvine na dané téma delší debata, je vhodné používat novou funkci okouna, která umožňuje zobrazit celé vlákno (thread) debaty, ovšem na to je nutné odpovídat pomocí funkce "odpovědět" vedle každého příspěvku. To, že je nějaká odpověď částí určitého vlákna, poznáme podle Re na začátku, tento odkaz nám také zobrazí příspěvek, na který bylo odpovídáno (u delších debat to nemusí nutně být původní dotaz). Celé vlákno debaty možno zobrazit klepnutím na Thread, zde možno názorně vyzkoušet. Používáním této funkce zvýšíte šanci, že si vaší odpovědi při pozdějším pročítání diskuse někdo všimne. Ovšem ani využití této funkce by vám nemělo zabránit uvést rovněž nick toho, komu odpovídáte

Specializovane kluby: s problematikou digitální (ale asi i klasické) fotografie vám pomohou v klubu Digitální fotografie, s obecnými dotazy na spotřební zboží (je lepší pračka XY nebo AB) to můžete zkusit v klubu Spotřebitel a pokud vás zajímá například co je to žudro či pantograf, zkuste klub Encyklopedie. Pokud mate dotazy tykajici se zdravi, leku, operaci, patologie a podobne, jiste se vic dozvite v klubu Medicina. Jak udělat pěkné zápatí ve Wordu? Jak na vzorečky v Excelu? Navštivte klub Kancelářský software. Obskurní dotazy uvítají diskutující v klubu Už jste si někdy všimli... respektive "Umí kočka couvat?" a další důležité otázky. Pokud tyto kluby nenavštěvujete, prosím, zkuste před položením svého dotazu použít funkci vyhledávání, zda se již někdo neptal na totéž.


A ještě jedna věc - pokud máte dotaz, týkající se počítačů, uveďte prosím platformu. Pokud čiročirou náhodou používate cokoliv jiného než Mac, ušetříte se (a nás) spousty hraběcích rad.

FAQ
Q: Jakým kouzelným postupem se dá do textu přímý odkaz, například jako tento
A: Pomocí HTML tagu. <a href="adresa, na kterou odkazuješ v těchto uvozovkách">to, na co se bude klikat</a>

Q:Založil jsem nový klub a nevidím ho na titulní stránce, proč?
A: Musíš napsat správci kategorie, kde je klub zařazen, aby ho schválil.


Wolfii White bracelet  in ward #7F ⚢
I po normách. I na mrtvoly jsou normy.
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Děkuji.
Dvacet3 Právě teď lžu. 
Oddělené třeba dveřmi? Ne. Je to jako byste doma házela odpadky do kouta. V ostatních hypotetických supermarketech tohoto řetězce jsem nebyl. Ale domnívám se, že nařízení mít lis zamčený a vyhazovat smí jen vedoucí, se týká celého řetězce.
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Je toto hypotetické místo nějak oddělené od zbytku skladu? Nachází se takové místo ve většině těchto supermarketů?
O hygienických normách nic nevím, jen mě to zajímá pro kamaráda...
až k normám jsem si myslela, že jsem v Jak se zbavit mrtvoly.
Dvacet3 Právě teď lžu. 
dotaz
Pokud by se v nějakém supermarketu ve skladu nacházelo místo, kde je skoro trvale zamčený lis na komunální odpad a z toho důvodu by se tam často po zemi povalovaly pytle s odpadky, někdy i mimo pytle, občas s tekutinami vytékajícími z těchto pytlů, je to předpokládám podle hygienických norem a nikdo by proti tomu nemohl říct ani ň.