Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

1. přikázání:

Pro tazatele: pokud někdo máte dotaz, tak ho tak označte tím, že slovo "Dotaz" vložíte do titulku. Výrazně zvyšujete svou šanci, že váš dotaz nebude přehlédnut a někdo na něj odpoví

Pro odpovídající: jelikož se zde často rozvine na dané téma delší debata, je vhodné používat novou funkci okouna, která umožňuje zobrazit celé vlákno (thread) debaty, ovšem na to je nutné odpovídat pomocí funkce "odpovědět" vedle každého příspěvku. To, že je nějaká odpověď částí určitého vlákna, poznáme podle Re na začátku, tento odkaz nám také zobrazí příspěvek, na který bylo odpovídáno (u delších debat to nemusí nutně být původní dotaz). Celé vlákno debaty možno zobrazit klepnutím na Thread, zde možno názorně vyzkoušet. Používáním této funkce zvýšíte šanci, že si vaší odpovědi při pozdějším pročítání diskuse někdo všimne. Ovšem ani využití této funkce by vám nemělo zabránit uvést rovněž nick toho, komu odpovídáte

Specializovane kluby: s problematikou digitální (ale asi i klasické) fotografie vám pomohou v klubu Digitální fotografie, s obecnými dotazy na spotřební zboží (je lepší pračka XY nebo AB) to můžete zkusit v klubu Spotřebitel a pokud vás zajímá například co je to žudro či pantograf, zkuste klub Encyklopedie. Pokud mate dotazy tykajici se zdravi, leku, operaci, patologie a podobne, jiste se vic dozvite v klubu Medicina. Jak udělat pěkné zápatí ve Wordu? Jak na vzorečky v Excelu? Navštivte klub Kancelářský software. Obskurní dotazy uvítají diskutující v klubu Už jste si někdy všimli... respektive "Umí kočka couvat?" a další důležité otázky. Pokud tyto kluby nenavštěvujete, prosím, zkuste před položením svého dotazu použít funkci vyhledávání, zda se již někdo neptal na totéž.


A ještě jedna věc - pokud máte dotaz, týkající se počítačů, uveďte prosím platformu. Pokud čiročirou náhodou používate cokoliv jiného než Mac, ušetříte se (a nás) spousty hraběcích rad.

FAQ
Q: Jakým kouzelným postupem se dá do textu přímý odkaz, například jako tento
A: Pomocí HTML tagu. <a href="adresa, na kterou odkazuješ v těchto uvozovkách">to, na co se bude klikat</a>

Q:Založil jsem nový klub a nevidím ho na titulní stránce, proč?
A: Musíš napsat správci kategorie, kde je klub zařazen, aby ho schválil.


"Jsem si vědom, že lhát se nemá" asi nemá takovou váhu.
pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
Mně tak nějak obecně strašně štve tohleto vytváření právního bubu. Jak si může být běžný člověk vědom "právních důsledků"? Ono je hodně zajímavé se ptát poskytovatelů, jaké ty důsledky tedy jsou, že si vědom nejsem a žádám poučení.
Snoopy Brahous brahouna, houna saki 
Účelem je aspoň v nějaké míře odradit infekční lidi od courání po místech, kde nemají co dělat. "Říkáte, že jste nikde nebyl a nepřišel do styku s žádným nakaženým, tak mi to akorát tady podepište." "Jé, vidíte, teď jsem si zrovna vzpomněl, my se včera vrátili z Itálie a on tam jeden tak divně pokašlával." Pattern letošní březen u zubařů a jiných doktorů.
Chukcha nezcestovalý, opovrhující 
Úmyslné šíření nakažlivé nemoci je trestné. Asi je třeba promořit věznice.
asi kdyby se zjistil výskyt, tak se může operativně dohledávat. mohlo to nějak souviset s těmi sto detektivy, které nabízel Hamáček
pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
A co je jeho účelem? Trasovat případnou nákazu? OK, asi chápu. A co mají být ty právní následky?
po 21 dnech se skartuje
pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
Zdržovací lejstro
Jak se všude podepisuje a odevzdává takové to alibistické čestné prohlášení o neexistenci příznaků Covid-19, jaký je prosím jeho přesný smysl a co se s tím papírem děje dál?
 
V roce 2000 to byla uplne stejna zumpa plna premoudrelych hospodskych frantu jako ted. AFAIK to vzniklo jako projekt redaktoru z Cena/Vykon, pozdeji Computer. A bohumzel se tam sesli jejich nejvernejsi ctenari - IPP (inzenyr padesat praha) a ti meli Pravdu.
El_Diablo petaklic je parchant co mi rozbil vzkazn  Chucka Norrise!
Jestli potřebuješ poradit s počítačem, jdi raději na Pc-help.cz
vysmatej_kuauik  
Jako třeba tak v roce 98 nebo 2000 asi jo. Ale jinak je to fakt naprt.
cestujicivnoci  
Neptal bych se, kdyby mě na ten web plný reklamních hoven a zároveň zoufale postrádající užitečné informace občas nepřivedl sám microsoft skrz nápovědu w10, resp. bing.
cestujicivnoci  
Prosím vás, může mi někdo připomenout, jestli todlecto zive.cz mělo někdy nějakou dobrou pověst? Občas mě google přivede do jejich tzv. "poradny", která funguje velmi přibližně jako okouní kluby, ale podíl reálně radících ku zbytečným zmrdům je sotva 1:10.
 
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
 
Lukas63 Je to se mnou těžký. 
Děkuji
Lukas63 Je to se mnou těžký. 
Má někdo idnes premium? Dá se nějak odemnknout článek, nebo stačí klidně do vzkazníku překopírovat text z tohohle článku, prosím.

https://www.idnes.cz/brno/zpravy/ludek-hruby-bandita-zakrok-policie-taser-koma.A200914_570877_brno-zpravy_krut?zdroj=top
 
Nám tady reklamují nějaký problém s Vodafone.
Zkoušel jsem volat sám sobě a prý obsazeno. Mám panikařit?
Jde