Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

1. přikázání:

Pro tazatele: pokud někdo máte dotaz, tak ho tak označte tím, že slovo "Dotaz" vložíte do titulku. Výrazně zvyšujete svou šanci, že váš dotaz nebude přehlédnut a někdo na něj odpoví

Pro odpovídající: jelikož se zde často rozvine na dané téma delší debata, je vhodné používat novou funkci okouna, která umožňuje zobrazit celé vlákno (thread) debaty, ovšem na to je nutné odpovídat pomocí funkce "odpovědět" vedle každého příspěvku. To, že je nějaká odpověď částí určitého vlákna, poznáme podle Re na začátku, tento odkaz nám také zobrazí příspěvek, na který bylo odpovídáno (u delších debat to nemusí nutně být původní dotaz). Celé vlákno debaty možno zobrazit klepnutím na Thread, zde možno názorně vyzkoušet. Používáním této funkce zvýšíte šanci, že si vaší odpovědi při pozdějším pročítání diskuse někdo všimne. Ovšem ani využití této funkce by vám nemělo zabránit uvést rovněž nick toho, komu odpovídáte

Specializovane kluby: s problematikou digitální (ale asi i klasické) fotografie vám pomohou v klubu Digitální fotografie, s obecnými dotazy na spotřební zboží (je lepší pračka XY nebo AB) to můžete zkusit v klubu Spotřebitel a pokud vás zajímá například co je to žudro či pantograf, zkuste klub Encyklopedie. Pokud mate dotazy tykajici se zdravi, leku, operaci, patologie a podobne, jiste se vic dozvite v klubu Medicina. Jak udělat pěkné zápatí ve Wordu? Jak na vzorečky v Excelu? Navštivte klub Kancelářský software. Obskurní dotazy uvítají diskutující v klubu Už jste si někdy všimli... respektive "Umí kočka couvat?" a další důležité otázky. Pokud tyto kluby nenavštěvujete, prosím, zkuste před položením svého dotazu použít funkci vyhledávání, zda se již někdo neptal na totéž.


A ještě jedna věc - pokud máte dotaz, týkající se počítačů, uveďte prosím platformu. Pokud čiročirou náhodou používate cokoliv jiného než Mac, ušetříte se (a nás) spousty hraběcích rad.

FAQ
Q: Jakým kouzelným postupem se dá do textu přímý odkaz, například jako tento
A: Pomocí HTML tagu. <a href="adresa, na kterou odkazuješ v těchto uvozovkách">to, na co se bude klikat</a>

Q:Založil jsem nový klub a nevidím ho na titulní stránce, proč?
A: Musíš napsat správci kategorie, kde je klub zařazen, aby ho schválil.


Nám tady reklamují nějaký problém s Vodafone.
Zkoušel jsem volat sám sobě a prý obsazeno. Mám panikařit?
Jde
vitmrazek PEN IS stronger than   vagina
operátor byl vždycky zlobivý.
multak12345  
Kdo ma t mobile, jde vam volat? Nevim, zda zlobi muj telefon,nebo operator
 
vitmrazek PEN IS stronger than   vagina
mínus socka, zdravko a dojíždění pět litrů, takže vlastně za 24.
(když jsem se nabízel do regionální reklamky vyrábějící potisknuté regály, na rovinu mi jednatel řekl, že nevěří, že já se svým portfoliem u něj vydržím makat za pěatdvacet netto a měl to, že se k němu hlásím skrzevá nějaké hnutí mysli
Přitom bych vlastnè vyšel líp)
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
A to všechno za 33 vočí měsíčně?
V nouzi poznáš přítele.
Tvůj přítel se jmenuje Covid-19.
vitmrazek PEN IS stronger than   vagina
ne o moc víc, než z Hasalíkovy Rukověti online marketingu a navazujících spisů.
Užitečné know-how typu "jak poznám, že si markeťák říká o úplatek a jak takový úplatek zavést do účetnictví" tam neni ani zbla.
czekotay 5013 
Zajímalo by mě, co se může člověk na takovém "koučování" dozvědět.
 
bigvilik Part-Time   Guru
Good luck, Mr. Gorski!
Snoopy Brahous brahouna, houna saki 
!!!!
smál jsem
Bych vám poradil nebejt zbytečně nasranej předem (ničemu to nepomůže), ale bejt jednoduše otevřenej a zvědavej. Nejhorší, co se může stát, že se nic novýho nedozvíte a můžete mít radost, že jste měl pravdu. V nejlepším se třeba něco zajímavýho dovíte.
„Pravdou je, že semináře firmy Business Success nejsou levné, ale nemám čas chodit na laciné semináře, které nic nového nepřinesou.“ !
vitmrazek PEN IS stronger than   vagina
!!!!
vitmrazek PEN IS stronger than   vagina
!! Ale to je výborný nápad.
Přesnou formu koučování nevím. Snad to bude jako vždy řečnění v zasedačce.
czekotay 5013 
!!!!!
czekotay 5013 
ok, začnu chodit do kostela, peklo fakt existuje.
Dvacet3 Právě teď lžu. 
čaj kombinující projímadlo a ahyahuasku by mohl přinést božské zážitky ze sraní
udelejte mu caj z dojimadla a pak za dverma kabinky teamove poslouchejte plakat.