Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

1. přikázání:

Pro tazatele: pokud někdo máte dotaz, tak ho tak označte tím, že slovo "Dotaz" vložíte do titulku. Výrazně zvyšujete svou šanci, že váš dotaz nebude přehlédnut a někdo na něj odpoví

Pro odpovídající: jelikož se zde často rozvine na dané téma delší debata, je vhodné používat novou funkci okouna, která umožňuje zobrazit celé vlákno (thread) debaty, ovšem na to je nutné odpovídat pomocí funkce "odpovědět" vedle každého příspěvku. To, že je nějaká odpověď částí určitého vlákna, poznáme podle Re na začátku, tento odkaz nám také zobrazí příspěvek, na který bylo odpovídáno (u delších debat to nemusí nutně být původní dotaz). Celé vlákno debaty možno zobrazit klepnutím na Thread, zde možno názorně vyzkoušet. Používáním této funkce zvýšíte šanci, že si vaší odpovědi při pozdějším pročítání diskuse někdo všimne. Ovšem ani využití této funkce by vám nemělo zabránit uvést rovněž nick toho, komu odpovídáte

Specializovane kluby: s problematikou digitální (ale asi i klasické) fotografie vám pomohou v klubu Digitální fotografie, s obecnými dotazy na spotřební zboží (je lepší pračka XY nebo AB) to můžete zkusit v klubu Spotřebitel a pokud vás zajímá například co je to žudro či pantograf, zkuste klub Encyklopedie. Pokud mate dotazy tykajici se zdravi, leku, operaci, patologie a podobne, jiste se vic dozvite v klubu Medicina. Jak udělat pěkné zápatí ve Wordu? Jak na vzorečky v Excelu? Navštivte klub Kancelářský software. Obskurní dotazy uvítají diskutující v klubu Už jste si někdy všimli... respektive "Umí kočka couvat?" a další důležité otázky. Pokud tyto kluby nenavštěvujete, prosím, zkuste před položením svého dotazu použít funkci vyhledávání, zda se již někdo neptal na totéž.


A ještě jedna věc - pokud máte dotaz, týkající se počítačů, uveďte prosím platformu. Pokud čiročirou náhodou používate cokoliv jiného než Mac, ušetříte se (a nás) spousty hraběcích rad.

FAQ
Q: Jakým kouzelným postupem se dá do textu přímý odkaz, například jako tento
A: Pomocí HTML tagu. <a href="adresa, na kterou odkazuješ v těchto uvozovkách">to, na co se bude klikat</a>

Q:Založil jsem nový klub a nevidím ho na titulní stránce, proč?
A: Musíš napsat správci kategorie, kde je klub zařazen, aby ho schválil.


ertegun staromládenecký divnočlověk/lidový mudrc 
(Případná další hlášení v příslušných klubech.)
ertegun staromládenecký divnočlověk/lidový mudrc 
Tak Pat s Matem přišli, dvacet minut chodili a mumlali, ale nic neudělali. Potřebují zásuvku, ale nesmějí si ji udělat. Ještě si tu zapomněli schůdky. Užiju ještě spoustu legrace v něčím, co nechci.
Dotaz - notebook
Notebook Lenovo flex 2 - 14.
Zapnu ho. Vše vidím normálně. Ale nefunguje klávesnice. Tedy - funguje.
Ale on je to ten typ, co jde ohnout. A když ho ohnete na druhou stranu, tak na něj nemůžete psát na klávesnici (protože ta je nyní směrem dolů), ale píšete na softwarovou klávesnici.
Problém je, že Lenovo si myslí, že v tomto otočeném stavu notebook je. A proto nefunguje klávesnice.
Když notebook vezmu a otočím ho o 90°, tak vše funguje - prostě se tam nějak poblbnul ten senzor.
Tušíte, kde se takový senzor nachází? Někde v tom kloubu? Co mám googlit na youtube, abych viděl, na co kouknout?
Děkuji.
 
ertegun staromládenecký divnočlověk/lidový mudrc 
Hurá!
optika bude koncit v nejakem switchi, u vas to dal pojede po stejnych kabelech jako doted.
ertegun staromládenecký divnočlověk/lidový mudrc 
Tak jo, tak dík všem. Jsem teda zvědavý, jak mi slušně natáhnou ten nový optický kabel až ke stolu, u něhož sedávám. Ten dosavadní (prý kovový) je pěkně schovaný a zpod podlahy lezou asi jen posledni čtyři nebo pět stop. Jak jsem si procházel proposice, tak veřejnou ip adresu snad nebudu muset mít. Vlastní wifi nehodlám, stačí společné domovní.
lucipher ¯\_(ツ)_/¯ 
Získáte z porna mylný dojem o tom, jak rychle dorazí instalatér když ho potřebujete.
Micana Finish your plokta. 
+1

U nás v baráku se hlasovalo, jestli to tam chceme, nebo nechceme. Nakonec chceme, ale bylo to o fous. Dost mě ten odpor překvapil, trochu mi to přišlo jako takové ty obce, co před sto padesáti lety nechtěly, aby skrz ně vedla železnice, protože kdo ji potřebuje.
Chukcha nezcestovalý, opovrhující 
+1
operator304 i feel such rapture  and the comfort is so strong
nechte si to zavest. Je to jako vodovod. Bude to tam, zhodnoti to trochu nemovitost, i kdyz to nebudete pouzivat.
!
ertegun staromládenecký divnočlověk/lidový mudrc 
Jak říkám, nechám si poradit.
Snoopy Brahous brahouna, houna saki 
Orgonit imho
ertegun staromládenecký divnočlověk/lidový mudrc 
Díky, tak já uvidím - jestli moc nenašlapou nebo nebudou chtít sekat rýhu do zdi, tak je raději nechám udělat, zač je platí. Pak na to dám alobal, vyoctuju a rozmístím šungitové mehiry.
arnost Snad zas nechci tak  moks
imho jste za stale v norme i ted:

https://www.cable.co.uk/broadband/guides/broadband-streaming/

(ale nam se jednou ve firme stalo, ze jsme podobne vyhodnou nabidku odmitli a poskytovatel (je to ten, co uz par mesicu neposkytuje) nam v tichosti snizil hodnoty tak, ze to firme uz nepostacovalo. Z nejakeho duvodu jsem to pak resil ja a nez stacilo v komunikaci dojit na ostrejsi vyrazy, tak prijel chlapik, VYMONTOVAL a NEVRATIL nejakou soucastku a vse se srovnalo na puvodni hodnoty. Od te doby trochu verim na kurvitka.)
ertegun staromládenecký divnočlověk/lidový mudrc 
Ano, takže kolik?
zalezi, v jakem to chcete rozliseni. V high-definition jsou filmy mnohem hezci. Low def vypada jak mizerna kopie i na male obrazovce
ertegun staromládenecký divnočlověk/lidový mudrc 
Kolik by to žralo? (Mně tu pořád leží njaké boxy s blurayi Lynche a jiných okouních oblíbenců, na které jsem se nepodíval an nepamatuju. Navíc jsem nezvládl rozchodit ani miracast, takže mi asi žádné velkolepé projekty v tomto směru vážněji nehrozí. Na obrazovce notebooku se nejspíš můžu dívat online i teď.) Bay nebyla mejlka: Nechám si poradit, nerad bych údržbáře odbyl a do roka do dne se doprošoval.
no rychlejsi pripojeni se vam bude hodit, az budete chtit koukat na filmy po internetu
ertegun staromládenecký divnočlověk/lidový mudrc 
Rozežere ikonku?