Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

1. přikázání:

Pro tazatele: pokud někdo máte dotaz, tak ho tak označte tím, že slovo "Dotaz" vložíte do titulku. Výrazně zvyšujete svou šanci, že váš dotaz nebude přehlédnut a někdo na něj odpoví

Pro odpovídající: jelikož se zde často rozvine na dané téma delší debata, je vhodné používat novou funkci okouna, která umožňuje zobrazit celé vlákno (thread) debaty, ovšem na to je nutné odpovídat pomocí funkce "odpovědět" vedle každého příspěvku. To, že je nějaká odpověď částí určitého vlákna, poznáme podle Re na začátku, tento odkaz nám také zobrazí příspěvek, na který bylo odpovídáno (u delších debat to nemusí nutně být původní dotaz). Celé vlákno debaty možno zobrazit klepnutím na Thread, zde možno názorně vyzkoušet. Používáním této funkce zvýšíte šanci, že si vaší odpovědi při pozdějším pročítání diskuse někdo všimne. Ovšem ani využití této funkce by vám nemělo zabránit uvést rovněž nick toho, komu odpovídáte

Specializovane kluby: s problematikou digitální (ale asi i klasické) fotografie vám pomohou v klubu Digitální fotografie, s obecnými dotazy na spotřební zboží (je lepší pračka XY nebo AB) to můžete zkusit v klubu Spotřebitel a pokud vás zajímá například co je to žudro či pantograf, zkuste klub Encyklopedie. Pokud mate dotazy tykajici se zdravi, leku, operaci, patologie a podobne, jiste se vic dozvite v klubu Medicina. Jak udělat pěkné zápatí ve Wordu? Jak na vzorečky v Excelu? Navštivte klub Kancelářský software. Obskurní dotazy uvítají diskutující v klubu Už jste si někdy všimli... respektive "Umí kočka couvat?" a další důležité otázky. Pokud tyto kluby nenavštěvujete, prosím, zkuste před položením svého dotazu použít funkci vyhledávání, zda se již někdo neptal na totéž.


A ještě jedna věc - pokud máte dotaz, týkající se počítačů, uveďte prosím platformu. Pokud čiročirou náhodou používate cokoliv jiného než Mac, ušetříte se (a nás) spousty hraběcích rad.

FAQ
Q: Jakým kouzelným postupem se dá do textu přímý odkaz, například jako tento
A: Pomocí HTML tagu. <a href="adresa, na kterou odkazuješ v těchto uvozovkách">to, na co se bude klikat</a>

Q:Založil jsem nový klub a nevidím ho na titulní stránce, proč?
A: Musíš napsat správci kategorie, kde je klub zařazen, aby ho schválil.


Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Dost pochybuju. Při fyziologické těhotenství se rozhodně netrápí plod odběrem DNA jen tak z legrace, protože je to pro něj poměrně rizikové.
Existují metody sbírající malé množství DNA plodu z krve matky a používají se experimentálně k určení chromozomálních aberací (u nás jen za keš, pokud vůbec, není úplně jasné jak dobře fungují), ale nevím o tom, že by se někdo prakticky v našich končinách pokoušel z toho určovat i otce.

V USA jsou už napřed a už to nějakou dobu samozřejmě prodávají, ale to pořád nezaručuje, že je to srovnatelně validní jako klasický test paternity (teda jasné je, že to zatíms rovnatelně validované nebylo).
https://www.nytimes.com/2012/06/20/health/paternity-blood-tests-that-work-early-in-a-pregnancy.html
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle 
!
Pixycz: Protože to "ig" je koncovka přídavného jména, a to nemůžeš takhle řetězit.
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Cokoliv. Proto by bylo lepší, než se stresovat, kde mu co ukáplo, aby se jí prostě zeptal.
bwian I'm a lucky bastard! 
Zweiundvierzig.
:-D
Leknin wannabe drsňačka, démonská duše 
Nebo si je naopak jistá, že otcem je někdo jiný. Nebo plánuje dát dítě k adopci.
multak12345  
Dekuji. Budu citovat napric internety. Pro me okoungold
Gustav_Husak Jak poznáte, že Babiš lže?   Hýbou se mu rty.
"Konečným cílem němčiny je shrnout veškeré lidské vědění do jediného složeného slova".
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
dik, tam se sice moc casto nepohybuju, ale mam to na metru. zkusit to muzu, tady nejde o injekce, ale o inzulinovy pera, vetsinou nepouzity.
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Tak ji kontaktuj a zeptej se co a jak. Že Ti neřekla ani to, že čeká dítě může znamenat leccost. Jednak si nemusí být jistá otcovstvím, jednak může bejt nerozhodnutá co a jak, jednak o Tebe prostě nemusí stát jako o partnera nebo si může myslet, že bys Ty nestál o to bejt tátou.

Osobně fakt nechápu jedno - kurva, to si nemůžeš koupit šprcku? Přitom jsou všude k dostání.

A ostatní mají recht - tohle je lepší řešit v UL/UV.
Gazz God save the keg 
Koukám, že chca-nechca musím načrtnout základní údaje. Spali jsme spolu naposled 5.4 a vím to takhle přesně, páč mám, čistě náhodou z toho dne společnou fotku.A na fotkách je co? Na fotkách je datum. Jinak bych byl v řiti, ofkoz. Ona mi ani neřekla, že je v tom. No a před týdnem jsem se náhodou dozvěděl, že je a to cca v pátym. Je docela dobře možný, že až do porodu nebudu mít žádný jiný informace, takže jsem si chtěl vypočítat, kdy se mě to(podle data porodu)může týkat. Klub UL samozřejmě znám, ale než bych to tam všechno napsal, tak bych zešedivěl. Je ale fakt, že to teď nemám s kým probrat a tak trochu se dusím ve vlastní šťávě. Čili kdyby chtěl jít někdo na pivo, vyslechnout si to a pak to sem třeba i napsat, jsem pro. Trofo dík za info ohledně DNA testů, to že kdyby se do porodu vdala, tak jsem out bez možnosti se bránit, je teda...deprimující.
 
Aranel get up, get out,  you lazy lout
Ano! Díky!
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Ano! Díky!
Kontejnerek v několika velikostech k zakoupení v lékárně Polikliniky VFN na Karláku, odevzdán plný v jiné lékárně, vzali ho bez keců. Pro pacienty mají v čekárně upozornění, že použité jehly se mají odevzdávat takto.
Leknin wannabe drsňačka, démonská duše 
Kluby Unhappy Love a Unhappy vztahy jsou tu pro tebe.
multak12345  
ten pribeh me zacina zajimat
multak12345  
kolegova zena ted prenasela asi 11 nebo 12 dni, pak si ji uz vzali do hospializace a vyvolali
multak12345  
nebo to napis sem nejak tak, jak to je podle tebe idealni?
multak12345  
do vtipovych pravidelne nechodim, ale mohl tam vest nejaky odkaz z kompresoru apod