Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

1. přikázání:

Pro tazatele: pokud někdo máte dotaz, tak ho tak označte tím, že slovo "Dotaz" vložíte do titulku. Výrazně zvyšujete svou šanci, že váš dotaz nebude přehlédnut a někdo na něj odpoví

Pro odpovídající: jelikož se zde často rozvine na dané téma delší debata, je vhodné používat novou funkci okouna, která umožňuje zobrazit celé vlákno (thread) debaty, ovšem na to je nutné odpovídat pomocí funkce "odpovědět" vedle každého příspěvku. To, že je nějaká odpověď částí určitého vlákna, poznáme podle Re na začátku, tento odkaz nám také zobrazí příspěvek, na který bylo odpovídáno (u delších debat to nemusí nutně být původní dotaz). Celé vlákno debaty možno zobrazit klepnutím na Thread, zde možno názorně vyzkoušet. Používáním této funkce zvýšíte šanci, že si vaší odpovědi při pozdějším pročítání diskuse někdo všimne. Ovšem ani využití této funkce by vám nemělo zabránit uvést rovněž nick toho, komu odpovídáte

Specializovane kluby: s problematikou digitální (ale asi i klasické) fotografie vám pomohou v klubu Digitální fotografie, s obecnými dotazy na spotřební zboží (je lepší pračka XY nebo AB) to můžete zkusit v klubu Spotřebitel a pokud vás zajímá například co je to žudro či pantograf, zkuste klub Encyklopedie. Pokud mate dotazy tykajici se zdravi, leku, operaci, patologie a podobne, jiste se vic dozvite v klubu Medicina. Jak udělat pěkné zápatí ve Wordu? Jak na vzorečky v Excelu? Navštivte klub Kancelářský software. Obskurní dotazy uvítají diskutující v klubu Už jste si někdy všimli... respektive "Umí kočka couvat?" a další důležité otázky. Pokud tyto kluby nenavštěvujete, prosím, zkuste před položením svého dotazu použít funkci vyhledávání, zda se již někdo neptal na totéž.


A ještě jedna věc - pokud máte dotaz, týkající se počítačů, uveďte prosím platformu. Pokud čiročirou náhodou používate cokoliv jiného než Mac, ušetříte se (a nás) spousty hraběcích rad.

FAQ
Q: Jakým kouzelným postupem se dá do textu přímý odkaz, například jako tento
A: Pomocí HTML tagu. <a href="adresa, na kterou odkazuješ v těchto uvozovkách">to, na co se bude klikat</a>

Q:Založil jsem nový klub a nevidím ho na titulní stránce, proč?
A: Musíš napsat správci kategorie, kde je klub zařazen, aby ho schválil.


OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
(hmm, dostal jsem chuť na husu...)
Lukas63 Já jsem nikdy nic nedělal, tak nevím. 
Dotaz husa
Když jsme v tom, kam v Prase chodíte nebo byste šli na svatomartinskou husu?
 
Leknin jen cvok se diví leknínu na hladině  když jej tam sám dal
FreeRapid
Neví někdo proč se Freerapidu po připnutí na lištu změní ikonka?
 
Já doporučoval ten MS. Ale synek toho nakonec oběhl víc a vybral v Peek and Cloppenburg za velmi podobnou cenu ve výprodeji.
ahura_mazda ⌚  
!
Už to není OP Prostějov ale Móda Prostějov https://modaprostejov.cz/prodejny/prodejna-praha Za málo peněz opravdu hodně muziky. Aspoň před 2 lety.
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
(janouch trochu jakože nechápavá gumička)
fukung. starý fukung s novým heslem 
Op Prostejov
operator304 gotta say this is weird  even for an 80's band
Bandi Vamos, good enough.
ertegun Barbarus sum et nil barbari a me alienum 
+1 na celou U6 K ostatním tipům přidávám planetárium. A ZOO.
jabedeiah Nepřijímejte nic od kontaktu pete_ivan @  Jak balit ženy pomocí hypnózy
Oblek
Před časem tady (nebo v klubu vedle?) někdo doporučoval místo půjčovny nějakej kšeft, kde se dal za pár peněz pořídit oblek na takové ty pohřby a jiné promoce, konající se zatím jednou za sto let, za pár tisícovek v obstojné kvalitě. Reserved? Nebo to byl jinej Marksův spencr? Nemohu to teď dohledat. Dík
 
Agave co nejde silou, jde jeste vetsi 
Koupíš mu řízek přes půl talíře a bude v pohodě :)
ahura_mazda ⌚  
Díky! Tak doufám, že mi osmiletý kluk (ty mladší jsou holky) nebude nadávat :-)
Znalci doporučili pro tak staré děcka ten Malý svět U6.
ahura_mazda ⌚  
Velmi děkuji!
Zkusím to zjistit nějak přesněji.
ahura_mazda ⌚  
Kam tam? Velký svět technikay? Malý svět techniky? Ráno musím na jednu schůzku, když tam dojedem na jednu (mají podle webu do šesti), má to smysl? Šacuju, že ano a že po třech hodinách už toho budou mít plné kecky, jen pokud jste tam kdo byli, jaká je zkušenost z praxe?
Dolní oblast?
ahura_mazda ⌚  
Tvl, to už je taková klasika mého života:

“ Vážení návštěvníci Hornického muzea,

dne 26.10.2021 budou z technických důvodů (cvičení Zdravotnického záchranného systému Moravskoslezského kraje) uzavřeny expozice Hornického muzea na Landeku vč. důlního vláčku.”
Svět techniky v Dolních Vítkovicích, pak vyjet nahoru na kafe na Bolda.