Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

1. přikázání:

Pro tazatele: pokud někdo máte dotaz, tak ho tak označte tím, že slovo "Dotaz" vložíte do titulku. Výrazně zvyšujete svou šanci, že váš dotaz nebude přehlédnut a někdo na něj odpoví

Pro odpovídající: jelikož se zde často rozvine na dané téma delší debata, je vhodné používat novou funkci okouna, která umožňuje zobrazit celé vlákno (thread) debaty, ovšem na to je nutné odpovídat pomocí funkce "odpovědět" vedle každého příspěvku. To, že je nějaká odpověď částí určitého vlákna, poznáme podle Re na začátku, tento odkaz nám také zobrazí příspěvek, na který bylo odpovídáno (u delších debat to nemusí nutně být původní dotaz). Celé vlákno debaty možno zobrazit klepnutím na Thread, zde možno názorně vyzkoušet. Používáním této funkce zvýšíte šanci, že si vaší odpovědi při pozdějším pročítání diskuse někdo všimne. Ovšem ani využití této funkce by vám nemělo zabránit uvést rovněž nick toho, komu odpovídáte

Specializovane kluby: s problematikou digitální (ale asi i klasické) fotografie vám pomohou v klubu Digitální fotografie, s obecnými dotazy na spotřební zboží (je lepší pračka XY nebo AB) to můžete zkusit v klubu Spotřebitel a pokud vás zajímá například co je to žudro či pantograf, zkuste klub Encyklopedie. Pokud mate dotazy tykajici se zdravi, leku, operaci, patologie a podobne, jiste se vic dozvite v klubu Medicina. Jak udělat pěkné zápatí ve Wordu? Jak na vzorečky v Excelu? Navštivte klub Kancelářský software. Obskurní dotazy uvítají diskutující v klubu Už jste si někdy všimli... respektive "Umí kočka couvat?" a další důležité otázky. Pokud tyto kluby nenavštěvujete, prosím, zkuste před položením svého dotazu použít funkci vyhledávání, zda se již někdo neptal na totéž.


A ještě jedna věc - pokud máte dotaz, týkající se počítačů, uveďte prosím platformu. Pokud čiročirou náhodou používate cokoliv jiného než Mac, ušetříte se (a nás) spousty hraběcích rad.

FAQ
Q: Jakým kouzelným postupem se dá do textu přímý odkaz, například jako tento
A: Pomocí HTML tagu. <a href="adresa, na kterou odkazuješ v těchto uvozovkách">to, na co se bude klikat</a>

Q:Založil jsem nový klub a nevidím ho na titulní stránce, proč?
A: Musíš napsat správci kategorie, kde je klub zařazen, aby ho schválil.


nebo je zavzdušněné, pokud je to fakt poslední patro.
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
dotaz - znalci polské reklamy
Před pár lety (cca 3-5) běžela v Polsku reklama na pivo, kde hraje nějakou roli Olda nebo Oldřich.
Nedokázal by to někdo najít?
(že je to úkol jako dělaný pro Hasalíka vím, ale nemám na platbu vč. DPH mimo Nové Butovice)
 
Máte to topení špatně seřízené. Nebo se zasekl ten ventil. Je to zjevný technický problém a měl by ho někdo řešit, pokud o tom ale ví.
Moc tomu nerozumím. Chápu, že z nějakých důvodů máš radiátory jen vlažné. Ale to se musí projevit na těch měřácích, co jsou přilepené na radiátorech, tj. mělo by to naměřit minimální spotřebu, ergo - za co tě kasírují? A že se nahoru nevytlačí horká voda, to je IMHO způsobeno blbě navrženou otopnou soustavou v konkrétním baráku - nemyslím si, že by to bylo obecně platné pravidlo.
A co mi povíš na tohle? Panelák, na radiátoru snímač, co jsem do počítače, dodnes nevím kde vlastně je, ventil 1-5. V zimě můžu dát stupeň jakýkoliv a je mi zima furt, protože v radiátoru je vlažná voda. Podle mně zlodějna teplárna. Sousedi říkají, že to je nevýhoda vyššího patra (to jsem nidy neslyšela, že by voda cestou z přízemí vystydla). Ale co je na ho ... že zoufale pouštím pětku v naději že se ohřeji ... abych pak za trvalae vlažný radiátory doplácela majlant. Já se neumím bránit, taxem si holt koupila malej teplomet a příští zimu radiátor asi vypnu úplně.
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
Ano mohou … pamatuju, ze pred nejakou dobobou (tusim zacatkem roku, jakoze unor nebo tak), se to probiralo i v medii, a netykalo se to jenom yellow. Slusni dodavatele energii ti poslou dopis … ale prekupnici na to serou.
Bloodrat Inkwizytora z planet tańczących mongołów 
Dotaz
Koukám, že mi od dubna Yellow Energy zvedli zálohy naprosto bez upozornění, prostě mi najednou přišla upomínka. Pět měsíců od uzavření smlouvy.
To mohou?
Ve smlouvě teda mají že mohou, ale celkem se mi nelíbí že neposlali ani mail.
 
+mnoho!
Jak by ji ohrival, ma prece "studenu vodu pre ohrev teplej vody". A ta muze byt treba... co ja vim... vratna?
Omladina si tu dala sraz ;-)
 
Ja su o kousek starsi, v 1983 uz jsem chodil do skoly a tohle byl muj uplne prvni kalendar na vlastnim psacim stole - 2. trida to tusim byla.
klidně i mohlo být: já se narodil 1979, takže to bylo prostě "v dětství". v klubu RETRO už mi našli kalendář, z něhož si pamatuju pár vtipů, ale možná bylo i něco víc, klidně to mohl být ještě tenhle
Nedík, to hrozně nutně potřebuju!!!!!!
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Na Slovensku se letos urodilo hodně písmenek.
 
Někdo tu má špatnou karmu?
 
Kupodivu... bum bum tsss... JO! (Jak se kua řekne slovensky objem? Metry krychlové? 1/2500 olympijského bazénu?)
;-)
Takze ta studena je to co u ineho tepla+studena, ak nema vlastne kotle.
Šlo o objem vody... Ohrivej si ji jak chceš, ale jde furt jen o objem vody... Ročně... O ceně sem se nebavil (teplá/studená)