Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

1. přikázání:

Pro tazatele: pokud někdo máte dotaz, tak ho tak označte tím, že slovo "Dotaz" vložíte do titulku. Výrazně zvyšujete svou šanci, že váš dotaz nebude přehlédnut a někdo na něj odpoví

Pro odpovídající: jelikož se zde často rozvine na dané téma delší debata, je vhodné používat novou funkci okouna, která umožňuje zobrazit celé vlákno (thread) debaty, ovšem na to je nutné odpovídat pomocí funkce "odpovědět" vedle každého příspěvku. To, že je nějaká odpověď částí určitého vlákna, poznáme podle Re na začátku, tento odkaz nám také zobrazí příspěvek, na který bylo odpovídáno (u delších debat to nemusí nutně být původní dotaz). Celé vlákno debaty možno zobrazit klepnutím na Thread, zde možno názorně vyzkoušet. Používáním této funkce zvýšíte šanci, že si vaší odpovědi při pozdějším pročítání diskuse někdo všimne. Ovšem ani využití této funkce by vám nemělo zabránit uvést rovněž nick toho, komu odpovídáte

Specializovane kluby: s problematikou digitální (ale asi i klasické) fotografie vám pomohou v klubu Digitální fotografie, s obecnými dotazy na spotřební zboží (je lepší pračka XY nebo AB) to můžete zkusit v klubu Spotřebitel a pokud vás zajímá například co je to žudro či pantograf, zkuste klub Encyklopedie. Pokud mate dotazy tykajici se zdravi, leku, operaci, patologie a podobne, jiste se vic dozvite v klubu Medicina. Jak udělat pěkné zápatí ve Wordu? Jak na vzorečky v Excelu? Navštivte klub Kancelářský software. Obskurní dotazy uvítají diskutující v klubu Už jste si někdy všimli... respektive "Umí kočka couvat?" a další důležité otázky. Pokud tyto kluby nenavštěvujete, prosím, zkuste před položením svého dotazu použít funkci vyhledávání, zda se již někdo neptal na totéž.


A ještě jedna věc - pokud máte dotaz, týkající se počítačů, uveďte prosím platformu. Pokud čiročirou náhodou používate cokoliv jiného než Mac, ušetříte se (a nás) spousty hraběcích rad.

FAQ
Q: Jakým kouzelným postupem se dá do textu přímý odkaz, například jako tento
A: Pomocí HTML tagu. <a href="adresa, na kterou odkazuješ v těchto uvozovkách">to, na co se bude klikat</a>

Q:Založil jsem nový klub a nevidím ho na titulní stránce, proč?
A: Musíš napsat správci kategorie, kde je klub zařazen, aby ho schválil.


stromka Happy now, bitch? 
dotaz
Takový ten reklamní proužek v mobilních aplikacích, ten se kupuje jak? Přes Google AdWords?
 
gorgona "cože?" ... to není otázka, to je epitaf 
jsem blbec, co nedočítá. díky )
Úplně dole na stránce "Přepnout na plnou verzi".
gorgona "cože?" ... to není otázka, to je epitaf 
dotaz
někde jsem si asi nastavila, aby se mi stránky idnes na monitoru (firefox) ukazovaly jako v telefonu. kde to zruším, prosím?
 
Aranel get up, get out,  you lazy lout
Za mě stále dobrá směnárna v Kaprovce, mají teda jen do 20:00 a o víkendu nevím.
Tander Lee  
Napiš jim, ať radši zůstanou doma, že u nás v Čečně je to úplné peklo...

Ale vážně, taxi AAA určitě bezpečné bude (nebo třeba City Taxi a další velké firmy), prachy po celém světě vybírám zásadně z bankomatu. Tak snad jim to půjde i u nás.

Hehe a ono jo! Kindle shorcut to byl :D
Čeká se ještě na kurzor, kdo by se drbal se zálohama.
ahura_mazda Čisté mufše, čisté 
A platit jako bude kdo? Z nějakého "miluji vás" si člověk koložvárius neuvaří!
lillyofthevalley   chci tam!

MILUJI VAS!!!!

Jsem debil. Ted jeste tu zahadu divneho kurzoru, prosim.
Dobrý směnárny jsou taky Charafli v pasáži z Jungmannky do zahrady a pak na Senovážným náměstí, taky nějakej Arab. Bez provize, s dobrým kursem.
to vyxpada na zdechly hardware, nejak... imho... Jinak teda ve W10 je shortcut na cernobyl/barevne Ctrl+Win+C, ale to nebude tenhle pripad dle vseho.
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Díky všem.
 
lillyofthevalley   chci tam!
lol, tak rozšířená obrazovka kurzory OK, ntb monitor kurzor hnusák, BW svět na obou
na Linuxu byla tuším nějaká možnost nastavit, aby kurzor nebyl zobrazován hardwarovou akcelerací, ale čistě softwarově, zkusil jsem to googlit pro Windows, ale asi smůla, narazil jsem akorát na odpovědi typu "proč by kdo chtěl něco takového"
 
the_majkl  
Jestli máš grafiku ATI/AMD Radeon, tak asi nepotěším, lidí, co to na dvou monitorech řeší, je spousta a univerzální řešení jsem na letmé googlení nenašel. Někomu zabere povolit u kurzoru, aby zanechával stopu, někomu najet myší do pravého horního rohu a několikrát tam s ní zašmrdlat.. Ale obecně se zdá, že karta je hw ok, někde hapruje software a těžko říct, jestli windows, nebo ovladače karty.
ahura_mazda Čisté mufše, čisté 
Pokud se jim podaří nějak ve zdraví a neokradeni dostat do města, pak doporučuji směnárnu v Nekázance (http://www.nekazanka-exchange.cz/). Já si tam měním vždycky, jejich spread na velké měny je naprosto minimální a nikdy jsem tam neviděl frontu. Nevím z čeho žijou, ale na ty drogy se zeptám příště.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Na letisti urcite nemenit penize.
mrmar Velký kus vlaštovčího zvratku? 
A když zavikláš spojovacím kabelem, tak se to nezmění/nezlepší?
lillyofthevalley   chci tam!
Jestli to znamená, že zase potáhnu sebou další ntb na opravu/výměnu, když už jeden ntb umřel a data se nezachránila, pak se setkáme ve vulgárním klubu.