Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

1. přikázání:

Pro tazatele: pokud někdo máte dotaz, tak ho tak označte tím, že slovo "Dotaz" vložíte do titulku. Výrazně zvyšujete svou šanci, že váš dotaz nebude přehlédnut a někdo na něj odpoví

Pro odpovídající: jelikož se zde často rozvine na dané téma delší debata, je vhodné používat novou funkci okouna, která umožňuje zobrazit celé vlákno (thread) debaty, ovšem na to je nutné odpovídat pomocí funkce "odpovědět" vedle každého příspěvku. To, že je nějaká odpověď částí určitého vlákna, poznáme podle Re na začátku, tento odkaz nám také zobrazí příspěvek, na který bylo odpovídáno (u delších debat to nemusí nutně být původní dotaz). Celé vlákno debaty možno zobrazit klepnutím na Thread, zde možno názorně vyzkoušet. Používáním této funkce zvýšíte šanci, že si vaší odpovědi při pozdějším pročítání diskuse někdo všimne. Ovšem ani využití této funkce by vám nemělo zabránit uvést rovněž nick toho, komu odpovídáte

Specializovane kluby: s problematikou digitální (ale asi i klasické) fotografie vám pomohou v klubu Digitální fotografie, s obecnými dotazy na spotřební zboží (je lepší pračka XY nebo AB) to můžete zkusit v klubu Spotřebitel a pokud vás zajímá například co je to žudro či pantograf, zkuste klub Encyklopedie. Pokud mate dotazy tykajici se zdravi, leku, operaci, patologie a podobne, jiste se vic dozvite v klubu Medicina. Jak udělat pěkné zápatí ve Wordu? Jak na vzorečky v Excelu? Navštivte klub Kancelářský software. Obskurní dotazy uvítají diskutující v klubu Už jste si někdy všimli... respektive "Umí kočka couvat?" a další důležité otázky. Pokud tyto kluby nenavštěvujete, prosím, zkuste před položením svého dotazu použít funkci vyhledávání, zda se již někdo neptal na totéž.


A ještě jedna věc - pokud máte dotaz, týkající se počítačů, uveďte prosím platformu. Pokud čiročirou náhodou používate cokoliv jiného než Mac, ušetříte se (a nás) spousty hraběcích rad.

FAQ
Q: Jakým kouzelným postupem se dá do textu přímý odkaz, například jako tento
A: Pomocí HTML tagu. <a href="adresa, na kterou odkazuješ v těchto uvozovkách">to, na co se bude klikat</a>

Q:Založil jsem nový klub a nevidím ho na titulní stránce, proč?
A: Musíš napsat správci kategorie, kde je klub zařazen, aby ho schválil.


arnost Snad zas nechci tak  moks
Něco podobného používají i muzikanti, když maj v tabletech třeba noty. Ale ty držáky nejsou moc praktické k náročnější manipullaci jakou je natáčení. To drží jen když stativ stojí na jednom místě. Obecně se mi vyplatilo v rámci jakýchkoli držáků včetně stativů vybírat ze sortimentu blíže k tomu hitechu.
Cyklo držáky bývají docela pevné, ale umístění na noze není moc praktické. Na stativu potřebuješ často použít právě ten kloub.
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
Nejaky takovy ten drzak pro cyklisty by nestacil? Netusim jak vypada tvuj stativ, ale znamy cyklodrzakem pridelaval tablet na nohu trojnozky.
V Alze jsem dostal ještě relevantnější odpověď. Našlo mi to batohy.
arnost Snad zas nechci tak  moks
To jsem take dokazal, ale mnozstvi vracenych obrobku mne vedlo k uvaze, jestli bych se radsi nemel zeptat v Koline.
arnost Snad zas nechci tak  moks
Potreboval bych nejaky drzak na tablet, ktery by se nasroubovat na stativ za ucelem vyroby jednoduchych animovanych filmu. Nemusi to byt uplne hitech, ale ani lowend.
 
Dneska doporučuješ výrobek z Ruska? Vždyť nás chtějí všechny vyhladit... ;) :D
I pokud je čelní sklo připojištěné v rámci povinného nebývá problém, pokud ho jeden nechce měnit více než 1x ročně (a druhá věc taky je, kolik to tak pojišťovnu potom stojí, no).
the_majkl  
Tý jo... tuhle cenu jsem nenašel.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
the_majkl  
Jo tak.. pokud jsi odsouhlasila i sklo z vrakáče, tak to pak jo.
Bloodrat Inkwizytora z planet tańczących mongołów 
(jestli to někomu stojí za rizika a mrcasení tak taky ok, pro mne v tom případě už jen kávičku, ale stejně bych řekla kontakty a vrakáč. Teď jsem poptávala do budoucna žhavicí svíčky a cena prý je 1600,- komplet a kus divočáka až bude. :) )
(Já tomu věřím, akorát že to sklo bude asi nějak prohnáno přes nějaké povinné ručení někoho, aniž o tom možná víš)
Bloodrat Inkwizytora z planet tańczących mongołów 
(Fakt. Inu vesnice + známosti + pravděpodobně sklo není funglovka ač tak vypadá)
the_majkl  
(4200 nemůže být cena nového skla + materiál + práce, tomu nevěřím).
Bloodrat Inkwizytora z planet tańczących mongołów 
(prasklé přední sklo jsem měnila teď u Oktávky v pátek, řekla bych že těch 4200,- co jsem platila komplet vyšlo levněji než by mne stála pojistka)
 
Já myslím, že to bude dobrý.
Tranquillizer Šetřete přírodu - netiskněte tento text 
U České pojišťovny jsou role likvidátora a mobilního technika oddělené. K vám by jel MT, nafotil auto, sepsal zprávu a dál už byste to řešili s likvidátorem.
cestujicivnoci  
Ideálnějších pojištěnců než rozbité okno je nějakých 97 procent imho.