Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

1. přikázání:

Pro tazatele: pokud někdo máte dotaz, tak ho tak označte tím, že slovo "Dotaz" vložíte do titulku. Výrazně zvyšujete svou šanci, že váš dotaz nebude přehlédnut a někdo na něj odpoví

Pro odpovídající: jelikož se zde často rozvine na dané téma delší debata, je vhodné používat novou funkci okouna, která umožňuje zobrazit celé vlákno (thread) debaty, ovšem na to je nutné odpovídat pomocí funkce "odpovědět" vedle každého příspěvku. To, že je nějaká odpověď částí určitého vlákna, poznáme podle Re na začátku, tento odkaz nám také zobrazí příspěvek, na který bylo odpovídáno (u delších debat to nemusí nutně být původní dotaz). Celé vlákno debaty možno zobrazit klepnutím na Thread, zde možno názorně vyzkoušet. Používáním této funkce zvýšíte šanci, že si vaší odpovědi při pozdějším pročítání diskuse někdo všimne. Ovšem ani využití této funkce by vám nemělo zabránit uvést rovněž nick toho, komu odpovídáte

Specializovane kluby: s problematikou digitální (ale asi i klasické) fotografie vám pomohou v klubu Digitální fotografie, s obecnými dotazy na spotřební zboží (je lepší pračka XY nebo AB) to můžete zkusit v klubu Spotřebitel a pokud vás zajímá například co je to žudro či pantograf, zkuste klub Encyklopedie. Pokud mate dotazy tykajici se zdravi, leku, operaci, patologie a podobne, jiste se vic dozvite v klubu Medicina. Jak udělat pěkné zápatí ve Wordu? Jak na vzorečky v Excelu? Navštivte klub Kancelářský software. Obskurní dotazy uvítají diskutující v klubu Už jste si někdy všimli... respektive "Umí kočka couvat?" a další důležité otázky. Pokud tyto kluby nenavštěvujete, prosím, zkuste před položením svého dotazu použít funkci vyhledávání, zda se již někdo neptal na totéž.


A ještě jedna věc - pokud máte dotaz, týkající se počítačů, uveďte prosím platformu. Pokud čiročirou náhodou používate cokoliv jiného než Mac, ušetříte se (a nás) spousty hraběcích rad.

FAQ
Q: Jakým kouzelným postupem se dá do textu přímý odkaz, například jako tento
A: Pomocí HTML tagu. <a href="adresa, na kterou odkazuješ v těchto uvozovkách">to, na co se bude klikat</a>

Q:Založil jsem nový klub a nevidím ho na titulní stránce, proč?
A: Musíš napsat správci kategorie, kde je klub zařazen, aby ho schválil.


george_killer  
Nyni ma dovolenou, ale tusim ze rikal, ze to ruzne kolisa nahoru a dolu, ale ze jinak ta skalice je zazrak a vyresila vsechny problemy. Celkem pry minimalni koncentrace, ale funguje to jen pri urcitem pH. Zjistim.
Dotaz
Dá se nějak poslouchat čt24 na mobilu na pozadí? Děkuji.
 
Had Nothing is ever easy... 
Dotaz
Nemáte někdo doporučení na půjčovnu aut, která by byla schopna zapůjčit auto na 14 dní s tažným zařízením? Ideálně kombík minimálně velikosti Oktávky, ale raději větší...
 
flames osran osraty hovnak otrocky 
Ah, tak to nevím.
Domů
flames osran osraty hovnak otrocky 
Domů, či průmyslově?
Dotaz
Nemá prosím někdo kontakt na ověřeného dodavatele klimatizací (split), s nímž by bylo možné prodiskutovat technickou a finanční náročnost různých způsobů řešení, dokáže dodat technické parametry a byl bych ušetřen mouder jako "jo, milej pane, to by bylo drahý", "to prakticky neslyšíte", "můžete tím levně topit" a podobně.
Východ Středočeského kraje, ideálně Kolín.
 
jacana líbance s pojidly; kazový řez 
ještě je možno zkusit TroubelínTroubelín
pKV Rem tene, verba sequentur. 
Chcete kupovat nový rošt po každém (druhém) vaření? Velmi vtipné.
skull Buchtingova sůl je nejlepší!  Každá jiná je mnohem větší šmejd!
Je otazkou, zda straveny cas a cena pouzitych chemikalii neprevysi cenu nuveho rostu ;)
cestujicivnoci  
Je to nejspíš litinový rošt, na něm možná nějaký smalt. S NaOH dělat umím a nebojím. Díky všem, zkusím vše navržené v tom pořadí, jak mi to přijde pod ruku.
lucipher ¯\_(ツ)_/¯  
louh nedoporucuju, pokud jsou tam nejake soucastky z masa a kosti. Sezralo by je to/
 
operator304 Your sister gave me diamonds  and I gave them to your wife
Ale az za strasne dlouho
louh nedoporucuju, pokud jsou tam nejake soucastky z hliniku nebo titanu. Sezralo by je to/
 
czekotay Po dobu mých závad služba vlasti žádná.  
strčím do sprcháce, postříkám louhem,nechám pracovat, oplachnu slauchem. hotové vybavene
pKV Rem tene, verba sequentur. 
Výborný byl Lynn Gril - ale ten už se bohužel nedělá!!! - Alternativou by mohl být Cleamen 240 (ale to si jen myslím, podle popisu, vlastní zkušenost s ním nemáme).
Momentálně si na tuhle špínu vystačíme pomocí kombinace 2 prostředků: 1) Codi + 2) Cif
Louhu sodného (NaOH) bych se raději vyhnul. Ne že by to nefungovalo, ale je to snad až příliš nebezpečné.
SAGITARIUS  
dotaz
Kdo pronesl citát, tuším že to byl nějaký starší americký potentát, něco ve smyslu: "To nejlepší co pro svou vládu můžeš udělat, nedůvěřuj jim" nebo alternativně "pro svou zemi, nedůvěřuj své vládě"?
 
vysmatej_kuauik  
Hnusný víno vylejváme taky....
multak12345  
ano, solfatan treba, vyborna vec