Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

1. přikázání:

Pro tazatele: pokud někdo máte dotaz, tak ho tak označte tím, že slovo "Dotaz" vložíte do titulku. Výrazně zvyšujete svou šanci, že váš dotaz nebude přehlédnut a někdo na něj odpoví

Pro odpovídající: jelikož se zde často rozvine na dané téma delší debata, je vhodné používat novou funkci okouna, která umožňuje zobrazit celé vlákno (thread) debaty, ovšem na to je nutné odpovídat pomocí funkce "odpovědět" vedle každého příspěvku. To, že je nějaká odpověď částí určitého vlákna, poznáme podle Re na začátku, tento odkaz nám také zobrazí příspěvek, na který bylo odpovídáno (u delších debat to nemusí nutně být původní dotaz). Celé vlákno debaty možno zobrazit klepnutím na Thread, zde možno názorně vyzkoušet. Používáním této funkce zvýšíte šanci, že si vaší odpovědi při pozdějším pročítání diskuse někdo všimne. Ovšem ani využití této funkce by vám nemělo zabránit uvést rovněž nick toho, komu odpovídáte

Specializovane kluby: s problematikou digitální (ale asi i klasické) fotografie vám pomohou v klubu Digitální fotografie, s obecnými dotazy na spotřební zboží (je lepší pračka XY nebo AB) to můžete zkusit v klubu Spotřebitel a pokud vás zajímá například co je to žudro či pantograf, zkuste klub Encyklopedie. Pokud mate dotazy tykajici se zdravi, leku, operaci, patologie a podobne, jiste se vic dozvite v klubu Medicina. Jak udělat pěkné zápatí ve Wordu? Jak na vzorečky v Excelu? Navštivte klub Kancelářský software. Obskurní dotazy uvítají diskutující v klubu Už jste si někdy všimli... respektive "Umí kočka couvat?" a další důležité otázky. Pokud tyto kluby nenavštěvujete, prosím, zkuste před položením svého dotazu použít funkci vyhledávání, zda se již někdo neptal na totéž.


A ještě jedna věc - pokud máte dotaz, týkající se počítačů, uveďte prosím platformu. Pokud čiročirou náhodou používate cokoliv jiného než Mac, ušetříte se (a nás) spousty hraběcích rad.

FAQ
Q: Jakým kouzelným postupem se dá do textu přímý odkaz, například jako tento
A: Pomocí HTML tagu. <a href="adresa, na kterou odkazuješ v těchto uvozovkách">to, na co se bude klikat</a>

Q:Založil jsem nový klub a nevidím ho na titulní stránce, proč?
A: Musíš napsat správci kategorie, kde je klub zařazen, aby ho schválil.


jacana myše s kocoury, Důchodce v krabičce 
můžeš zbastlit samozavlažovák podomácku z normálního použitím knotů a z něčeho vyříznuté vložky. Na zeď se dají koupit různé závěsné kapsy (plast) - samostatně, alebo sdružené např po třech, možná by šlo použít i nějaké ty venkovní bloky truhlíků na zeď (cosi snad i Ikea).
Viděl jsem to pouze velkoprostorové (cca 10 × 4 m) a dost za tím vlhla a plesnivěla zeď.
Saggy I am the beast I  worship
dotaz
Máte někdo zkušenosti s "vertikální zahradou" v interiéru, tedy hromadou truhlíků s kytkami, co jsou namontované na zdi? Nejlépe samozavlažovací. Díval jsem se na nějaké samozavlažovací květináče/truhlíky, ale jsou drahé a se zdí 300cm x 120cm bych se docela prohl. Zkoušel jsem i nějaké aliexpressy, ale tam jsem našel jen závěsy z látky s kapsami, což se mi vůbec nelíbí.

Případně ocením i nějaké zkušenosti z provozu. Mám v úmyslu tam nacpat nějaké filodendrony a podobné odolné věci.
 
Saggy I am the beast I  worship
Já na tohle používám chat sám se sebou ve Slacku.
Reakce na | Vlákno  
vysmatej_kuauik  
https://cl1p.net/
jsi zkoušel?
Reakce na | Vlákno  
Myslíš jako chat, ve kterým si sám? Co používáš za komunikátor?
Reakce na | Vlákno  
Radši bych něco jednoduššího a rychlejšího, Google Keep myslím nebude úplně instantní, nebo ano?
Wolfii White bracelet  in ward #7F ⚢
Google Docs?
Reakce na | Vlákno  
vysmatej_kuauik  
Google Keep nestačí?
Reakce na | Vlákno  
Sdílení textu mezi počítači snadno
Znáte někdo/používáte webovou stránku, kterou bych měl otevřenou na dvou počítačích a když bych do ní na jednom něco pastnul, tak by se to na tom druhém objevilo a vice versa?

Něco málo jsem vygooglil, ale zatím nic, co by odpovídalo co nejpřesněji tomuto zadání.

De-facto potřebuju sdílený clipboard, což jsem až doposud měl, ale nějakému pošahanému sekuriťákovi to přišlo jako ohrožení bezpečnosti, takže to potřebuju nahradit s co nejmenším oserem (a nemůžu rozhodně nic instalovat).
 
Syn absolvoval Ag test před dovolenou a před příměstským táborem, pokaždé jsme čekali cca 15 minut a dostali do ruky papír s výsledkem.
já to chci taky vědět!
Micana Tady bude do prdele hygge.  .
vzkazník!
Vysvětlím ti asi cokoliv, pokud nebudeš vyžadovat přímo českou terminologii.
Turambar Túrin, dagnir Glaurunga 
(jenom v případě, že to budeš mít s sebou :o/ )
DanielaS  
Tak ja budu otravovat a vyzadovat.
Ale nakonec to v tom kine stejne nebude nikoho zajimat.
Micana Tady bude do prdele hygge.  .
Ha, tam jsem v životě nenakoukla!
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Zeptej se v testovacím laboratoři, obvykle papír vydávají i osobně (a nebo posílají, ale je v tom jakože připojený i podpis, mělo by to být stejné). Ale pokud to posílají, přišlo by mi to jako zbytečné tam chodit.
Národní tentonoc beztak moc nefunguje.
Micana Tady bude do prdele hygge.  .
To se mi moc nechce, do Kolína není ani od AF daleko. Radši bych si odehnala nějaký informovaný kus od stáda a vytěžila ho.
Wolfii White bracelet  in ward #7F ⚢
*Klub přátel sportu