Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravuje:

andelesvetlacz

Může vás zajímatReklamaPolitika je ovládací program ještě rafinovanější než média, neboť vytváří dojem v lidech, že je nezbytná a že bez ní by zde nic nefungovalo. Není tomu tak.Více na našem webu(w.andelesvetla.cz)-sdělení 2634, 2270 .Každý politik myslí především na sebe a nikoli na lidi. Toto je důležitá pravda. Proto je zde tolik zla a podvodů. Vytvořme společnost, kde platí jen ZÁKONY LÁSKY. POLITIK NEPRACUJE S LÁSKOU !

To chce si od něho něco přečíst. Já jeho dílo moc neznám, četl jsem zatím Dopisy Olze.
JollyJoker Už jsi někdy tancovala v měsíčním svitu  s ďáblem...
Názor na Havla
Drazí,

blíží se druhé výročí úmrtí našeho prvního prezidenta České republiky a občas je potřeba taky trochu zabilancovat.

Na tomto odkazu: https://www.surveymonkey.com/s/vaclavhavel se můžete k osobnosti Václava Havla naprosto svobodně vyjádřit.

Kdo to byl Václav Havel? Světec nebo hříšník, populista nebo demokrat, lhář či zastánce pravdy a lásky? Skvělý dramatik nebo neumětelský grafoman? Prezident číslo jedna nebo agent západních či východních mocností? Mírotvůrce? Válečný štváč? Bojovník za svobodu nebo za vlastní prospěch? Laskavý spasitel nebo loutka v rukou větších hráčů…….?

Václav Havel mohl být čímkoliv. Jeho zastánci opěvovaný, odpůrci zavrhovaný. A právě Váš názor nás právě teď zajímá. Co si o Václavu Havlovi myslíte Vy?

Jelikož si 18. prosince tohoto roku připomeneme, že nás opustil prezident Československé federativní republiky a České republiky taktéž, proto přispějte, prosím, i Vy do našeho výzkumu „Názory generace narozené po roce 1990 na Václava Havla“, neb je třeba si stále připomínat, že velké osobnosti naše životy ovlivnily, ač tu již jsou nebo ne. Samotné vyplnění dotazníku Vám nezabere více nežli 10 minut Vašeho času.

A pokud jste zrovna mezi těmi, kteří patříte do generací předrevolučního roku 1989, nebojte se jej poslat či sdílet s mladšími ročníky. Budeme Vám vděční. Vše je naprosto anonymní. Děkujeme.

Tento výzkum provádí studenti Katedry Psychologie, Filosofická fakulta UP v Olomouci.

https://www.surveymonkey.com/s/vaclavhavel