Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravuje:

andelesvetlacz

Může vás zajímatReklamaPolitika je ovládací program ještě rafinovanější než média, neboť vytváří dojem v lidech, že je nezbytná a že bez ní by zde nic nefungovalo. Není tomu tak.Více na našem webu(w.andelesvetla.cz)-sdělení 2634, 2270 .Každý politik myslí především na sebe a nikoli na lidi. Toto je důležitá pravda. Proto je zde tolik zla a podvodů. Vytvořme společnost, kde platí jen ZÁKONY LÁSKY. POLITIK NEPRACUJE S LÁSKOU !

ochutnat chlupy tý děvky
 
Tetrev humor a  satira
Myslel jsem, že je to audírko pana23
 
Diskuse o teorii
Ahoj, pokud by se chtěl někdo seriózně a věcně zapojit do diskusí o teoretických základech pro politiku následujících desetiletích, můžete využít https://www.facebook.com/groups/421368772514609. Snad to není spam - cílem je diskutovat věcně právě s ohledem na teorii.
 
SPLKA
Vzniká další protestní strana SPLKA. Možná půjde do korytace s hnutím PEHN ;-)
 
Je to čistě věc názoru. Já až tak ČSSD nemusím, ale asi nemám cit na lidi...
To chce si od něho něco přečíst. Já jeho dílo moc neznám, četl jsem zatím Dopisy Olze.
Nazgul Nejsou to tvoje slova,  čí vlastně jsou?
Nefunguje
JollyJoker Už jsi někdy tancovala v měsíčním svitu  s ďáblem...
Názor na Havla
Drazí,

blíží se druhé výročí úmrtí našeho prvního prezidenta České republiky a občas je potřeba taky trochu zabilancovat.

Na tomto odkazu: https://www.surveymonkey.com/s/vaclavhavel se můžete k osobnosti Václava Havla naprosto svobodně vyjádřit.

Kdo to byl Václav Havel? Světec nebo hříšník, populista nebo demokrat, lhář či zastánce pravdy a lásky? Skvělý dramatik nebo neumětelský grafoman? Prezident číslo jedna nebo agent západních či východních mocností? Mírotvůrce? Válečný štváč? Bojovník za svobodu nebo za vlastní prospěch? Laskavý spasitel nebo loutka v rukou větších hráčů…….?

Václav Havel mohl být čímkoliv. Jeho zastánci opěvovaný, odpůrci zavrhovaný. A právě Váš názor nás právě teď zajímá. Co si o Václavu Havlovi myslíte Vy?

Jelikož si 18. prosince tohoto roku připomeneme, že nás opustil prezident Československé federativní republiky a České republiky taktéž, proto přispějte, prosím, i Vy do našeho výzkumu „Názory generace narozené po roce 1990 na Václava Havla“, neb je třeba si stále připomínat, že velké osobnosti naše životy ovlivnily, ač tu již jsou nebo ne. Samotné vyplnění dotazníku Vám nezabere více nežli 10 minut Vašeho času.

A pokud jste zrovna mezi těmi, kteří patříte do generací předrevolučního roku 1989, nebojte se jej poslat či sdílet s mladšími ročníky. Budeme Vám vděční. Vše je naprosto anonymní. Děkujeme.

Tento výzkum provádí studenti Katedry Psychologie, Filosofická fakulta UP v Olomouci.

https://www.surveymonkey.com/s/vaclavhavel
 
pivni_skaut  
Autentická pravice v Evropě...
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Škoda.
 
Pardon, neodolala jsem nadpisu tohoto příspěvku.

Pohybová "báseň" i pro pohybově nenadané.

(Recitátor v závěrečném verši při slově jedna zvedne pravou ruku se vztyčeným prostředníkem a vzápětí při slově druhá zvedne i levou ruku taktéž se vztyčeným prostředníkem a těmito gesty umocní vyvrcholení básně.)

VYVÁŽENOST.

Pravice, levice,
levice, pravice!
Která je která?
Na sebe vřeštíce
plní jen své lžíce!
Jedna jak druhá.
Altercor  
pravá nebo levá, stejně daně zvýší
http://ekonomika.idnes.cz/vlada-otaci-dane-pristi-rok-zvysi-vsem-zaminkou-jsou-povodne-pti-/ekonomika.asp?c=A100809_202452_ekonomika_abr
 
vaclavova_letuska drsná, divoká, vynalézavá  neobyčejně mo(u)drá
...bílé Vánoce pro každou rodinu

...bílé Vánoce pro každou rodinu, konec se sněžením v březnu, Češi mistři světa v hokeji napořád, Sáblíková i příští rok mistryní světa v krasobruslení, levnější dálnice, zvýšení platů, třinácté, čtrnácté a patnácté důchody, snížení státního dluhu, zlevnění elektřiny a plynu a vody, bezpečný internet zdarma do všech obcí (konečně bez pornografie a jiných nevhodných stránek), CD Michala Davida pro každého voliče zdarma, obnovení trestu smrti za vlastizradu: veřejná poprava důchodce z Vysočiny na Staroměstském náměstí den po volbách zdarma pro všechny příznivce (každý dvacátý návštěvník obdrží záznam této události moderované Pavlem Vítkem a Kateřinou Brožovou na DVD), zrušení třicetikorunových poplatků ve zdravotnictví, zrušení zdravotnictví...

 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
!
 
...stejně by se mělo hlasovat esemeskama jak ve zlatém slavíkovi... když už to má být šaškárna, tak ať i s Markem Ebenem a monstrózním vyhlášením
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
To jo, ale ti si na něj půjčujou, zatímco mí favoriti "přijde šetření" se pravděpodobně k dostatečně silnýmu vládnutí nikdy nedostanou... Speciálně když každej volí kdejakakou pidistranu a nemyslí to jako recesi.
 
jj, na "přijde blahobyt" už tu máme osvědčené a proklepnuté lidi
 
vytrznik Hodné kluky si nikdy nezapamatují -  na zlé nikdy nezapomenou
Ano, zahoďte svůj hlas volbou skupinky ufňukaných přechytralých kriplů bez reálného programu, jejíž jediná vize je "všichni jsou špatní, zkuste nás a přijde blahobyt". Před každými volbami lze vybírat z desítek možností!
 
 
vaclavova_letuska drsná, divoká, vynalézavá  neobyčejně mo(u)drá
pravda a láska se spláchla do hajzlu
Share photos on twitter with Twitpic