Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Vítejte v diskuzním klubu časopisu DiViDi, kde můžete pokládat své názory, připomínky a postřehy.

Oficiální stránka: www.dividi.cz

box na Arabelu
Přeji všem dobrý den. Má už někdo z vás plechovou krabičku na Arabelu? Ptám se především těch, kdo jí měli předplacenou, jako já. Prý už jí dávno rozesílají, ale já jí ještě nemám.
 
Steve Coups Pour Coups 
...: Diky.
 
to Steve
Předplatíš si jenom dotyčný seriál, v tomto případě 799,-kč (3x DVD+časopis).
 
Steve Coups Pour Coups 
Kdyz mam zalusk na Navstevniky vcetne boxu, to musim predplacet na cely rok nebo jak je to?
 
boxy
V redakci mi sdělili, že box na Chalupáře i Arabelu bude až někdy na podzim. Jelikož na webu stále posouvali termín, tak už tam nebudou žádný psát a až boxy budou, tak to prý na webu rovnou oznámí. Asi aby to nemuseli stále opravovat, byly to nejčastější aktualizace jejich stránek :-) .
 
sběratelské boxy
Také sledujete web DiViDi ? V části důležité upozornění jsou někdy opravdu "zajímavé" sdělení ! Jako nyní o sběratelských boxech. Cituji : "SBĚRATELSKÉ BOXY VYCHÁZEJÍ POSTUPNĚ A JEJICH DOSTUPNOST JE GARANTOVÁNA PO 10ti MĚSÍCÍCH OD VYDÁNÍ POSLEDNÍHO DVD KONKRÉTNÍHO SERIÁLU". Sliby - chyby...
 
Tím mi jako chcete říct, že musím čekat ještě týden a pak mi pošlou Chalupáře 3 i se Sanitkou 1? Asi jo, protože mni sanitka ještě nepřišla.
chalupáři 3.
nezklamali... to by bylo, aby nebyl posunutý termín !
 
Já vím.
Freedome, no taak. to měl zcela jistě namyli ten třináctidáílný seriál a nee sérii čty vlastněpěti flmů z cyklu hříšní lidé že?
 
Tak si kup dnešní Květy s DVD.
Hlavně vydat Hříšné lidi města pražského!
 
Tak jsem hlasoval pro záhadu hlavolamu... To by mohlo vyjít v rámci dvou měsíců... Ale kdybych měl přijít o Pana Tau, Dobrodružství kriminalistiky a F. L. Věka, tak by mě to dost mrzelo... No ještě to odhlasuju na PC v práci:))
 
Anketa
Hlasujte v nové anketě na dividi.cz! Já se vůbec nemůžu rozhodnout:)
 
Bude to v půlce měsíce... na některých internetových obchodech si to už můžeš předobjednat...
 
DiViDi Seriál +
Nevíte někdo, kdy odstartují tu Nemocniční řadu? Sanitku a pak nemocnici?
 
plechovka na Arabelu
...tak koukám po delší době na web DiViDi a hle - další posunutý termín pro distribuci plechovky. A druhý díl Chalupářů jak by smet. No, snad se někdy dočkáme všeho co mají naplánováno...
 
časopis
prý vyjde ještě jedno číslo, někdy... říkali mi to přímo v redakci, ale už to tedy bylo někdy koncem února...
 
časopis
Mám dotaz. Zajímalo by mě, jestli ještě bude vycházet samostatný časopis. Mám ho sice předplacený, ale protože od září 2006 mají v redakci nějaké potíže s předplatným, přestal mi chodit a já si musím o každé číslo zavolat zvlášť nejméně 4x v měsíci. Podle jejich web stánek to vypadá, že asi přestal vycházet. Poslední číslo 11/2006 vyšlo v lednu a od té doby nic. Doufám že mi aspoň vrátí zbytek peněz.
 
Tož já su zvědavý, kdy vyjde ta Sanitka a Nemocnice na kraji mšsta.