Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Vítejte v diskuzním klubu časopisu DiViDi, kde můžete pokládat své názory, připomínky a postřehy.

Oficiální stránka: www.dividi.cz

Re:
freelance writer
 
Re:
freelance writer
 
Re:
I had got a desire to make my own commerce, however I did not have got enough amount of cash to do that. Thank heaven my close mate proposed to take the loan. Therefore I took the short term loan and realized my desire.
 
Re:
People deserve wealthy life time and personal loans or small business loan would make it much better. Just because freedom relies on money state.
 
Já nevím, mrzí mě dost to zpoždění Písařů, Nemocnice dobrá, ale pro ostatní:) Nebýt toho, už mohlo dojít na jiný dobrý seriál z jedné z anket...
 
v očekávání je třetí díl návštěvníků, snad do půl roku budou !
 
Já nevím, ale nepřijde mi, že by zas bylo tolik o co stát... leda, že bys už nemohl vydržet pohled na ty obaly samotné. Pak bych to chápal :-D
 
box ARABELA
tak dnes mi prisel domu, konecne :D:D
 
box na Arabelu
Ne. Ještě nic nepřišlo.
box na Arabelu
Přeji všem dobrý den. Má už někdo z vás plechovou krabičku na Arabelu? Ptám se především těch, kdo jí měli předplacenou, jako já. Prý už jí dávno rozesílají, ale já jí ještě nemám.
 
Steve Coups Pour Coups 
...: Diky.
 
to Steve
Předplatíš si jenom dotyčný seriál, v tomto případě 799,-kč (3x DVD+časopis).
 
Steve Coups Pour Coups 
Kdyz mam zalusk na Navstevniky vcetne boxu, to musim predplacet na cely rok nebo jak je to?
 
boxy
V redakci mi sdělili, že box na Chalupáře i Arabelu bude až někdy na podzim. Jelikož na webu stále posouvali termín, tak už tam nebudou žádný psát a až boxy budou, tak to prý na webu rovnou oznámí. Asi aby to nemuseli stále opravovat, byly to nejčastější aktualizace jejich stránek :-) .
 
sběratelské boxy
Také sledujete web DiViDi ? V části důležité upozornění jsou někdy opravdu "zajímavé" sdělení ! Jako nyní o sběratelských boxech. Cituji : "SBĚRATELSKÉ BOXY VYCHÁZEJÍ POSTUPNĚ A JEJICH DOSTUPNOST JE GARANTOVÁNA PO 10ti MĚSÍCÍCH OD VYDÁNÍ POSLEDNÍHO DVD KONKRÉTNÍHO SERIÁLU". Sliby - chyby...
 
Tím mi jako chcete říct, že musím čekat ještě týden a pak mi pošlou Chalupáře 3 i se Sanitkou 1? Asi jo, protože mni sanitka ještě nepřišla.
chalupáři 3.
nezklamali... to by bylo, aby nebyl posunutý termín !
 
Já vím.
Freedome, no taak. to měl zcela jistě namyli ten třináctidáílný seriál a nee sérii čty vlastněpěti flmů z cyklu hříšní lidé že?
 
Tak si kup dnešní Květy s DVD.