Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

SUNicko,
Bornholm

Může vás zajímatReklamaZavzpomínejte na svoje dětství. Na to co jste dělali, na oblíbené televizní pořady, hračky, oblíbená jídla, prázdniny... prostě cokoliv. Snažte se nebýt moc OT. Dík.

Související kluby:

Související odkazy:


stromovous Už jsou zase vepři. 
Plch s hezkým ocáskem pro ilustraci:

stromovous Už jsou zase vepři. 
Gorodky musel znát každý z Vlka a zajíce.
Reakce na | Vlákno  
stromovous Už jsou zase vepři. 
Já neměla zaječí pacičky, ale plší ocásky. Na chatě jsme měli plchy a děda občas nějakého chytil, předvedl "ňuňu" a zastřelil. Potom uřezal ocásek a dal mi ho k vysušení. Ocásek se napnul na dřívko a byla z něj trofej. Zatímco v dětství mi to připadalo jako samozřejmost, někdy v pubertě se mi to začalo jevit jako nechutné a sadistické a ocásky skončily v popelnici. Stejně se ty plchy nikdy nepodařilo zlikvidovat, jejich chrastění ve stropě se ozývalo každou noc. Na půdě jich musely bydlet desítky.
S_M_Lomoz Znám já jeden krásný Šrámek  nedaleko Jičína
To už se nepěstují ani perversní hony?
 
Co se týče sportu gentleman provozuje pouze kriket, sázky na dostihy a lov na domorodce
skull Znám osobně pár chlapců z Okouna,  oblečených velice kýčovitě
Vybijená, chápu... ale k čemu ten míč?
Pan_Azathoth jako Fénix povstal z popela  a opět bude rozdávat radost.
Tak já předpokládám, že tělocvik na škole gentlemanské mládeže vypadá tak, že gentleděti sedí u ozdobně vyřezávaných stolků, popíjejí kávu, leští si bambitky a špacírky, a distingovaně hovoří o tom, jak by sportovali a cvičili, kdyby sportovali a cvičili. Na této úrovni se bezpochyby medicinbalem dá hrát i fotbal či basketball, nejen vybíjená.
 
arnost snad nechci tak  moks
zvlastni, my vybijenou medicimbalem hrali skoro porad, vetsinou variantu se tremi medicimbaly v jednom poli, kazdy proti kazdymu, stejne tak prehazovanou (varianta volejbalu s medicimbaly), na krale (velmi libova rezba) a co si vzpominam hraly to s nama i holky. Zrucnejsi z nas pak dokazali prehodit hodem obouruc spodem i telocvicnu na delku. (pripadne souruc vyruckovat po zebriku bez pomoci nohou pres dve sprusle)
 
6x propad a měl tedy náskok svalů.
radamec Staňte se členy  FRA
Jeden házel, jeden byl vybíjený a ostatní ho drželi.
jacana líbance s pojidly, kazový řez, 
hele já nevím o jakém věku mluvíš, ale průměrní žáci druhého stupně ZŠ hází/vrhají pětikilovým medicinbalem tak cca 3-3,5m a to nikoliv mockrát opakovaně - to jste museli mít nějaká zvláštní pravidla pro tu vybíjenou
Reakce na | Vlákno  
ocs sine ira et studio  OCSite
Patrně jste spolu s asskymem mívali ve škole pro lusu ty padesátikilové medicinbaly; to je mi líto.

My měli ve škole superhrdinů převážně pětikilové, a s těmi to bylo zcela bez problémů (když si člověk chránil obličej a jiné citlivější partie ;))

asskymo Asskymo Wlezl 
Ve škole superhrdinů (pana genetlemana se ani neodvažuji podezřívat z toho, že by navštěvoval nějakou jinou) jistě; ve škole pro lusu jsme měli co dělat, abychom jím vrhli alespoň metr. Inu - jiný kraj, jiný mrav.
Reakce na | Vlákno  
Brujah vreme de noapte...  ... galerie
s tim se dala hrat vybijena? Ja myslela, ze se to da maximalne nekoordinovane upustit asi tak maxialne pul metru od sebe. Natoz tim hodit! Tedy alespon mne se tim nic jineho nikdy nepovedlo :)
 
ocs sine ira et studio  OCSite
No, co vzpomínám, tak s medicinbalem bývala vybíjená mnohem zajímavější, než s volejbalovým míčem ;)
jacana líbance s pojidly, kazový řez, 
K medicimbalu jsem měla a mám dodnes dost nevraživý vztah. Vždycky jsem si říkala proč se mu takhle říká a odvozovala jsem si to z následující úvahy : medi - od lékaře ošetřujícího zhmožděniny tím těžkým hnusem způsobené, cim - fikaná náhražka za slovo cent, bal - balíkovitý balon
Medicinbal jsem nepochopila nikdy. Jen mi vzdycky pripominal medicinmany z mayovek.
 
vlad_tepes občas dělá  kravinki
von se kriket nejmenuje podle toho míčku!?
 
jacana líbance s pojidly, kazový řez, 
Co je kriket jsem zjistila až zhruba o prázdninách před druhákem na gymplu, poté co jsem se poprvé v životě setkala in natura s kroketem. Sadu vlastnila jedna její známá a hráli to na zahradě a při výkladu pravidel se zmínili i kriketu. Nutno dodat, že rodina značně disidentská. Psal se rok 77. Trochu legrační je, že jsem se v té době také stala členem jednoho z prvních softballových družstev v Praze.
Náš kriketový míček jsem si s kriketem stejně ani potom nespojovala, protože jsem si od dětství uchovala představu, že jde o speciální tréninkové sportovní náčiní vrhačů a hodařů - něco jako medicimbal pro baskeťáky. Asi mi taky mátlo, že krikeťákem házela ve školních letech už moje máma a že hod krikeťákem byl součástí všech atletických vícebojařských soutěží v žákovských a mládežnických kategoriích a často to byla volitelná náhradní disciplina za vrh koulí. Kamarád, kolega z céčka, syn naší první trenérky, původním povoláním koulařky, byl dokonce čtyřnásobným mistrem republiky (házel nějakých šílených 60-70 metrů, pokud si to dobře pamatuju)
 
Viz Hlustvisihák: "Co se vám musí zdát, abyste vsadil gorodky? To se mi nezdá nic, to nevím, co to je!"
Reakce na | Vlákno