Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

SUNicko,
Bornholm

Může vás zajímatReklamaZavzpomínejte na svoje dětství. Na to co jste dělali, na oblíbené televizní pořady, hračky, oblíbená jídla, prázdniny... prostě cokoliv. Snažte se nebýt moc OT. Dík.

Související kluby:

Související odkazy:


Taky mám ten pocit. Snad Samuil Maršak? Celé je to takhle: Pres Afriku tece reka krokodyl tam tise ceka. A kdyz vidi cernouska hned mu septa do ouska: "Nazdar kloucku, dobre rano, budeme se honit? Ano?" Cernousek se tomu smeje: "Ze je rano? Jejda! Jeje! To ti nikdo neveri, ja musim jit k veceri. Noc a tma se rychle blizi, maminka mi vari ryzi. Musim bezet domu honem, krokodyle, nazdar, sbohem." Kdyz pak kloucek prisel domu, dostal ryzi, maso k tomu, to on prave velmi rad, ale krokodyl mel hlad.
Taky se mi zdá něco v tom smyslu. Snad Samuil Maršak?
Taky se mi zdá něco v tom smyslu. Snad Samuil Maršak?
Taky se mi zdá něco v tom smyslu. Snad Samuil Maršak?
schrodingerova   .
myslela jsem, že jsem ve freudovkách!
lillyofthevalley   chci tam!
Ve Smažce vzpomínky vánoční osvětlení mne dostalo až k blogu, kde jsou staré vánoční papíry. Legrační, z dnešního pohledu neuvěřitelné, že třeba tohle byly ty lepší balící papíry:

Více.

 
Aha, vlákno vede jinam.
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Tohle si pamatuju, byl to jeden z těch zlomových okamžiků. Uvědomil jsem si tehdy, že to, po čem hrozně toužím, je vlastně šíleně laciná, úplně zbytečná kravina.
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
Asi jim stačí, když pevně visí.
(budu dočítat)
Proč je na tom stromku pověšený penis?
K nugetě mám pořád láskyplný vztah, nuttely a jiné pochutiny se s tím nedají srovnávat. Já jsem holt na ty buráky, no.
Cokoladova figurka vpravo do kulicek.
Zrovna včera jsem je zahlédl na blešáku na vánočních trzích v Brně. Měl jsem cukání je zakoupit. Co v tom bylo, když je to od Figara?
lillyofthevalley   chci tam!
A celkově byly dost hnusné.
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
Ty vločky se tak strašně zachytávaly a zamotávaly :)
 
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
 
cestujicivnoci  
Taky neznám. Ale přesto znám:
- víčko z měkkého PVC, vím přesně, jak to bylo měkké a pružné a používáním vznikaly mj. ty malé otřepy, které provokovaly k tomu, aby je člověk zkusil utrhnut, což jen pomocí nehtů vůbec nešlo.
- univerzální flašku, vím, jaká byla na omak, jak kov, tak papír. Vím, kolik to vážilo prázdné, vím jak to znělo, když tam byly ty broky a zahrkalo se tím.
- to malé písmo vpravo s jistotou, logo "barvy a laky" samozřejmě taky. Písmo použité pro "SPRAY" se začalo používat až v 80. letech. Teď mně dochází, že jsem někde na přání zákazníka použil někde nemlich stejné asi před rokem.
jacana líbance s pojidly; kazový řez 
eh, ten místní koloniál byl ve vesniče takto střediskové
lillyofthevalley   chci tam!
Měli sousedi. Mamka tím opovrhovala, tudíž jsem to mohla jen obdivovat u sousedů, jakož i chomáčky vaty a stříbrné alobalové třásně umně rozfoukané po celém tělese stromku.