Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéNové

Spravuje:

MH.RingoReklamaVítám všechny z MAGEA (které je nyní zrušeno) i ty, kteří tam nechodili :-)

kaleston  
Tahle hra u nas nikdy nevysla, takze se cesky nejmenuje jinak :) Muzes si ji pojmenovat sam :D
 
dotaz
jak se jmenuje česká verze hry So Long Sucker? Alternativní název Fuck you Buddy!
 
Tak už jen Ankh-Morpork, semafory a čaroděky už mám. Poslední dražený na ZH je na pěti tisících (nehraný, nevyloupaný).
Trauma_Zero_Mageo  
Ok vedu to v patrnosti. Já měl možnost před pul rokem koupit Ank-Morpork za 1200 a nakonec jsem to nevzal...to je jak z Bitcoinem :)
 
Tak už je to zase 3k+ Jestli byste někdo věděl o prodejci do těch tří tisíc, tak prosím kdyžtak vzkazníky, dík.
Dám vědět, jak dopadla dražba. Zítra má končit, ale oni s každým příhozem prodlužují termín, tak kdo ví...
Btw hrali jste nekdo deskovkove unikovky? Ma to cenu shanet/kupovat?
 
Muj svagr ankh-morpork ma a moc nehraje, mozna se taky necha prekecat :)
 
Zeptej, hlavně ten Ankh-Morkpork. AJ do 2,5k, v češtině do 3k. Mám teď sice přihozeno na dvě dražby s českou verzí na zatrolených hrách, ale jedna už je na 3,5 a druhá tam imho bude cobydup taky.
Trauma_Zero_Mageo  
Kolik jsi do toho ochotná dát ? A je nutná česká verze ? Známý je takový překupník deskovek mohu se ho zeptat...
Froggery Kvák?! 
Jo Studená válka je podobný případ, česká není a pravděpodobně jen tak znovu nebude, takže tam to taky poskočilo nahoru.
Číhám na ně už nějakou dobu a za tyhle peníze jsem je nikde ani nezahlédla.
Trauma_Zero_Mageo  
Čarodějky se dají koupit do 1000kč a Morpork tak do 1500kč...třeba na Aukru. Ale i tam znají většinou prodejci cenu. Ještě se dá koupit( nová hra ) pratchetova Zeměplocha: Semafory a myslím že je z těch tří her nejlepší (herně)

4Froggy - mě jen překvapilo že je tomu tak u Rex Her. Možná to vyšlo jen v malém nákladu. I když já třeba prodával českou nehranou Studenou Válku, též jsem ji koupil kdysi ve výprodeji za 800kč nehrál jsem ji, protože manželku nezaujala a po vydražení na bazaru ZH za 1500kč si chlap pro to osobně přijel a málem radostí skákal.

 
Tam dražit zkouším, wtz, ale mám určité, i když dost nadhodnocené, hranice. Nejstarší kluk se teď ale zažral do Pratchetta a protože doma hrajeme deskovky ve velkém, byl by tohle skvělý dárek. Takže na peníze až tak nekoukám, ale pět litrů za to taky hodlat nedám.
 
Froggery Kvák?! 
Je to jako u Mage Knighta, dokud byl dotisk českého vydání v nedohlednu, šplhaly ty ceny českých verzí vysoko, protože to nebylo kde jinde sehnat. Jinak mrk na bazar ZH, čarodějky i Ankh-Morpork tam jsou v dražbě, ale ten Ankh-Morpork lítá běžně fakt celkem vysoko.
Trauma_Zero_Mageo  
Obě Zeměplochy co vydali rexici jsou vysoce spekulativní komoditou na bazarech, jejichž cena se šplhá někdy nesmyslné vysoko, protože jsou to jen lehce nadprůměrné hry. Nevím zda si na to dotyční neprihazuji z druhých uctu
 
repost za bazaru, lehké OT
Neprodal byste někdo deskovku Zeměplocha? V češtině nebo v AJ, to je jedno. Ankh-Morpork i Čarodějky.
 
Froggery Kvák?! 
Už jsem to sem házel, když měli představovačku, zklamání no čekal jsem nějaký kampaňový režim jako je u saga rozšíření i pro normální hru a místo toho tahle zjednodušená záležitost, kde nevidím důvod proč bych to měl hrát, tyhle záležitosti, kde to člověka nutí platit, aby se dostal rychleji k dalším kartám a dobrodružstvím mě neberou. Když už bych chtěl hrát LOTR LCG na počítači tak si tam můžu rovnou hodit OCTGN, akorát tam nebude AI a budu si to ovládat sám jako při normálním hraní.
kaleston  
Koho bavilo LOTR LCG, tak Phantasy Flight Interactive planuje port na pocitace:
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2017/12/9/new-journeys-in-middle-earth/
 
kaleston  
Znate nekdo Defenders of the realm? Podle popisu je to takova trosku fantasy pandemic akorat misto nemoci clovek resi orky, draky etc. a misto obyc odstranovani se s nima i bojuje, jsou tam questy etc. etc. Docela me to zaujalo. Pandemic je na mne asi az moc abstraktni (a hlavne pro lidi co s nima hravam), ale tohle by mohlo byt zajimavejsi.