Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéNové

Spravuje:

MH.RingoReklamaVítám všechny z MAGEA (které je nyní zrušeno) i ty, kteří tam nechodili :-)

rampa Strach zabíjí myšlení 
Ten odkaz na video snad i do záhlaví, IMHO se to hodí hodně lidem, co sem chodí.
Froggery Kvák?! 
Jinak zrovna vyšlo video deskofobie, kde jsou hezky popsané všechny podstatné techniky, doporučuju určitě se naučit pracovat s mokrou paletou a pro začátek právě ten wash a drybrush, s tím se už tvořit dá, po zvládnutí těhle základů už se dá zkusit i ten glazing a layering, já pak ještě třeba rád blending, který tam není, ale to už se dá pak dohledat na youtube.
 
Froggery Kvák?! 
S tím lakováním nevím, přecijen většinou je potřeba ještě přetírat barvou, aby wash byl jen prohlubních či při okrajích ploch a napravilo se to ušmudlání, který může udělat na barevných plochách, respektive u bojové techniky to tak vadit nemusí, na figurkách nestvůr či lidí je to řekl bych přeci jen potřeba víc poaladit. Ale jo wash se někde může hodit, třeba nějaké záhyby plášťů a větší plochy je ale lepší určitě stínovat tmavšími odstíny barev, zas třeba tady u těhle věcí do Descentu co dělala žena se wash hodí
To nic Bene, jsme na tom stejne :) a diky za preklad TZ :)
Tenhle elemental ma 4 utoky, kazdy reprezentuje 1 element, takze je to multi-elemental :) wash ma (ale mozna uz dosel)
Ale jinak kazdopadne diky za rady/napady, vyridim :)
 
Trauma_Zero_Mageo  
 
Trauma_Zero_Mageo  
figurka se nalakuje bezbarvým lesklým lakem, pak se na to nanese taková hrozně řídká povětšinou tmavá vodička která zateče do spár a prohlubní a z ploch se utře kapesníkem nebo uchošťourem. Pak se to přelakuje polomatným lakem
 
Benedikt We live for The One, we die for The One 
no ja si pri cteni pripadal jak kdyby to cele bylo psane nejakym jinym jazykem
Trauma_Zero_Mageo  
s čím je tam problém ? s moravským dialektem, nebo jedním anglickým slovem ?
 
Benedikt We live for The One, we die for The One 
to bylo v jakem jazyce?
Trauma_Zero_Mageo  
Tipuji že je to nějaký elementál, ale oheň z vody ? Jinak mu doporuč ať se naučí techniku washe, takhle je to dost ploché a bez zvýraznění neexistujícího detailu, je to práce na 10 minut a výsledek je o 100 lepší. Nabarvenou figurku zalakovat lesklým lakem, švácnout na to už nějaký hotový wash (nemusí se zrovna pidlit s olejovkama a sansodorem), utřít aby to ulpělo ve spárách a znovu zalakovat polomatem
 
Dalsi kousek :)
Svagra to zacalo nejak moc bavit, aby jel pro nove barvicky :D
 
Fotrik Pařezofil 
najs! :)
Z meho svagra se klube latentni mistr kreslir :)


Jeho prvni figurka :P
 
Trauma_Zero_Mageo  
Je to tak jak píšeš, pokud se týmu nedaří tak jen zrádce kontroluje situaci, zda se to položí samo a je to pro něj win-win strategie. Ale nám se dařilo a byly poslední dvě kola do konce a hlavní úkol byl blízko ke splnění. Nezbylo mu než vystoupit z anonymity malou sabotáží, kterou jsme ustáli, a pak byl vyloučen, dostal kartu vyloučeného a ty úkoly už nedokázal splnit. Takže členové kolonie vyhráli a on vyloučený zrádce prohrál. Což se mi z hlediska roleplayingu líbilo. Doufám že jsme to nehráli blbě :)
 
Me prislo ze ten zradce je tam trochu divny. Zalezi asi na dilcim ukolu, ale defacto me prislo ze mu nezbyva nic jineho nez to tahnout s tymem a defacto mu pomahat aby vubec prezil a mel sanci ten dilci ukol splnit a az na posledni chvili ten tym zabit. Cimz padem nechapu jak jste ho mohli odhalit :D

No Gloomhaven se s mage knightem neda skoro vubec srovnavat. Mas na vyber ze 2 karet z nejakych 10... Navic nevis co budou monstra delat, nevis co budou spoluhraci delat (moc). Nezridka se mi stalo, ze jsem si naplanoval perfektni kolo a pak neudelal nic protoze se vsechno pohnulo drive nez ja a muj plan sel do kytek.
 
Trauma_Zero_Mageo  
Tam po třech partiích ZM začínám měnit názor. Když začnou vstupovat více karty osudu (nyní hrajeme se skrytým důsledkem, je to trochu víc vabang ty rozhodnutí, zato myslím záživnější) a dvakrát se nám podařilo mít v partě zrádce (jednou odhalen a vyloučen a jednou neodhalen) je to zábavnější. Hlavně ty dilemata spolupracovat/nespolupracovat.
 
Trauma_Zero_Mageo  
Memoir máme. Jo to ho baví dost, ale je to jen dvojkovka. Bude to chtít trochu dospělejší hry. Koukal na mě jak zjara když měl hrát v ZM feťáka. Ptal se mě co to je....(podotýkám že žijeme na jihomoravské vesnici, kde je největší dostupnou drogou nějaká polní maryška vypěstovaná za mlatevňou)
 
Fotrik Pařezofil 
Takže Memoir 44 asi je ideální volba! :) Za chvíli je potřeba kout železo a přejít na žetonky od GMT! :)
Froggery Kvák?! 
No jo pomalu z nej roste AT hrac :)
Trauma_Zero_Mageo  
No já už se musím pomalu začít dívat po "hrách s gulama" protože náš mladý se začíná ofrňovat nad hrami které jsou suché. Přestávají ho bavit takové ty poloabstraktní hry, bez konfliktu jen na VB. Už nechce hrát např Notre Dame, Santiago de Cuba, Empire Engine, Minutovku chce hrát jen Legendy. Na nějaké sušší rodinovky typu Poštovní Kurýr, Oregon nebo Ticket to ride ho vyloženě musím přemlouvat. Naopak ho lákají příběhy a proto jsem koupil Zimu Mrtvých. Jeho to velmi bavilo. Mě naopak méně, protože příběhy ve hrách jsou důležité jak příběhy v pornu. Naopak ho baví Summoner Wars, Neuroshima Hex ! kde mi může dát "facku kladivem do zubů"