Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéNové

Spravují:

Fotrik,
MH.RingoReklamaVítám všechny z MAGEA (které je nyní zrušeno) i ty, kteří tam nechodili :-)

fukung. starý fukung s novým heslem 
Pruzení by bylo, kdybych mu laskavě po okouním napsal: Ty kokote, nedělej před otazníkem mezeru, píšeš jak vožralej arabonegr.
Froggery Kvák?! 
Bezte si s kravinama prudit do svych klubiku.
 
Nedělej hloupýho. Díky.
fukung. starý fukung s novým heslem 
no vida, tečky umíš, tak by to s otazníky nemuselo být jiný.
Fotrik Pařezofil 
Sám nevím. Přitom v řadě případů tam jsou papírové mapy. Sice cena je pak třeba kolen 1500, ale i tak mi to přijde přestřelené, ale to je GMT games prostě. Ovšem ty poslední tituly už mě docela namíchly. Je pravda, že jsem mohl v rámci P500 si to přímo předobjednat u GMT a pak bych to měl asi levněji, ale zase o moc ne, protože dopravné je taky smrtící.
Trauma_Zero_Mageo  
Nedělej nácka. Díky. Stačí že jsme si jednoho z magea dotáhli.
 
fukung. starý fukung s novým heslem 
pls, otazník bez mezer. Dík.
Trauma_Zero_Mageo  
Co na tech zetonkach tolik stojí? Dělá se to jen v omezeném nákladu ? Náročný betatesting ? Exkluzivita ?
 
Fotrik Pařezofil 
Tedy ty ceny her od GMT se nějak spirálně vytáčí nahoru. Na Světu her v předobjednávce Hitler's Reich za 1799, přitom tam toho moc zase není, letecká bitva Skies above the Reich (což je defacto solitér) stojí opět v předobjednávce 2399 a Galipoli 1915 alias Churchillův gambit dokonce 2699. Jako za to by byly 4 eurohry :(( Já bych ty první 2 chtěl :)
 
Trauma_Zero_Mageo  
Ač se to tak může zdát, tak nekupuju deskovky na kila, a nechávám si doma jen to co doopravdy hrajem. Více než tři roky si poctivě vedu statistiku odehraných her a ta mi říká že v cca 1200 odehraných partiích je 75 různých deskovek , které jsme hráli za ty tři roky víc jak pětkrát. taky jsopu tam ale hry které jsme hráli více než padesátkrát. Snažím se nakupovat na bazaru ZH i tam čile prodávám to co nás nezaujme. Takže je jasné že ve sve sbírce mám ležáky, ale jsou to spíš relikty z doby komunismu, všechny PANovky, Dostihy a Sázky atd...na které už asi nikdy nesáhnu, nebo bych je neprodal. Taky je tam cca 20 her ketré jsem si pnp vytiskl a vyrobil.

Specializujeme se na deskovkářský mainstream v podobě rodinových her, což není taková láce, za těch pár let jsem v těch bazarovkách za +- 20 000kč což je třetina jedné Froggyho hry a pár Fotříkových žetonovek.

Fotrik Pařezofil 
Jinak Traumáči, na Zatrolkách někdo sepsal dojmy ke Comuni, jak jsi se nedávno na to ptal.
 
Fotrik Pařezofil 
U mně je zajímavej ten "vývoj", kdy jsem začínal fakt na těch Carcassonech, pak hned druhá hra PuertoRico (tenkrát horká novinka), hráli jsme pořád eurovky, sbírka se rozrůstala, já pročetl pravidla snad 200 her a pak si vybíral. Pak děti vyrostly a herná elán (rodinný) opadl. Takže jak jsem se těšil, že budu hrát ty heavy hry se staršíma dětma, tak nic. Takže nyní jsem objevil kouzlo žetonkových wargames, které bud jsou solitér, nebo jsou multiplayerové, ale dá se hrát solitérně vždy za každou stranu. Tedy to, co jsem si nikdy nedovedl představit a vždy jsem se tomu posmíval, že to musí být zoufalci, co to takto hrajou :))
 
Froggery Kvák?! 
Tak já jsem na tom nejhůř 14 her, 136 rozšíření (to nafukuje hlavně LOTR LCG a Descent), s tím, že už nové hry ani nechci, jen doplňuju rozšíření. Víc her už by nebyla u mě šance dostatečně za rok protočit (Descent i Kingdom Death mají kampaně na desítky hodin, to nějaký čas sežere).
 
Fotrik Pařezofil 
asi 80 her. Před pár lety jsem už nastavil strop a nyní už to spíš redukuje.
kaleston  
120 to uz je slusne cislo :) To bysis mohl skoro zalozit nejaky klub deskovkovy. Na scoregeek kouknu.
 
Trauma_Zero_Mageo  
doma máme cca 120 her a registruju to pomocí scoregeeku, na desktopu je zdarma, na mobilu pak za 80kč nebo kolik
 
Kolik mate doma her? :D
A cim si registrujete ty vysledky? Taky bych mohl zacit se svagrem, at se jenom necitim jako daleko lepsi hrac ale mam i nejaky dukaz :D
 
Trauma_Zero_Mageo  
jo přesně...ta série mu skončila na 9 výhrách, včera ztroskotal na Steam Parku, kde začal vymýšlet nějakou neortodoxní taktiku
 
Umim si predstavit ten vyvoj od "a tak dneska nebudu kruty a mozna ho necham vyhrat" k "Sakra dneska musim vyhrat, prece nejsem takova lama" :D
 
Trauma_Zero_Mageo  
Ten pocit, když s námi naše dítě osmkrát po sobě vytře podlahu....