Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funcluby

Spravují:

Vlaho,
Kirjat,
Tigo,
w_o_o_d_y,
majo

Může vás zajímat
"Pamatuju si, že Husák si taky stěžoval na Mitteranda, když snídal s chartou. Takže v tomhle to Klausovo přirovnání k disentu sedí. Ale jinak je to samozřejmě nepřítel lidu a bude odhalen, hned jak zvítězí globální zelená myšlenka, wtz."

[V paměť ID Vlaho, R.I.P.]

Ty jseš vážně kokot, co?
supr a teď pal do pyči
Tak tenhle príspěvek ko klubu o demagogii opravdu patří. Je totiž značný rozdíl mezi "využívat bezplatně výsledky cizí práce" a "vydávat výsledky cizí práce za své"
Nazgul Zdi zahrad naději  zub času hlodá
Já se nechci bavit o autorských právech. Toto je klub demagogie.
Rejpavej_krtek  
Tady je IMO docela sporný i to, jestli vůbec můžeš mít copyright na sken nějakýho díla. Jak dopad soud?
Jojo, otázka autorských práv je složitá. Přesně do té chvíle, než někdo přileze na tvůj několik let budovanej web, zkopíruje cca 600 skenů (=přibližně 2000-3000 hodin práce, licencovanej software) a použije je jako svůj produkt. Například.

Poté ti už otázka autorských práv přijde velmi jednoduchá. Uvidíš.
Nazgul Zdi zahrad naději  zub času hlodá
Ahoj, jsem tady správně v klubu "autoská práva"? Já myslel, že se sem mají psát demagogická tvrzení. A že zde jde o způsob argumentace, nikoliv o obsah tvrzení či o to, zda s uvedeným tvrzením souhlasíme či nikoliv.

"Porušování autorských práv není totéž co krádež" IMHO není demagogie. Otázka autorských práv je složitá, a existuje několik pojetí. S citovaným příspěvkem můžeme nesouhlasit, můžeme o něm diskutovat, ale demagogii v něm nevidím.

Naproti tomu tento příspěvek už demagogický IMHO je.