Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hudba a písničky

Spravuje:

queen_of_hellReklamaZdravim vas...Mili Purplofilove :-)

Současný složení
Ahoj, náhodou jsem na tehle web narazil a hned jsem tu našel pár nepřesností.... Duely Lord vs Airey znám i odjinud! Uvědomte si ale, že je to nemožný srovnání, protože Airey zatím nemohl předvést svý schopnosti naplno (vždyť I Got Your Number a Pictures Of Innocence jsou Lordovy songy) a taky srovnávat někoho, kdo s bandem hraje 3 roky s člověkem se kterým Gillan a spol dělal 30 let je nefér! Každopádně jsem rád, že DP po Lordově odchodu neskončili, protože bych přišel o svůj největší koncertní zážitek a Praha o nejlepší koncert DP, kterej kdy zažila! Spíš se často pouštím do soubojů Morse x Ritchie. U mě jasně vede Steve. Trumfy si ponechám pro případné boje :) A souboje Gillan vs zbytek (Evans, Coverdale/Hughes, Turner) vyloženě miluju. Souboje Burnovců a Machineheadovců jsou totiž neúprosné a přesto každej má svojí část pravdy! Ale protože u mě Gillan vede úplně (pro mě prostě neexistuje jinej člověk s tak kvalitním hlasem), tak je jasný, že patřim mezi Gillanovce a to i v bojích Ritchie x Ian. Snažme se bejt objektivní a přiznejme si, že je dobře, že Ritchie v bandu není (protože to by DP už 10 let neexistovali!) a myslim, že klávesovej duel v songu Bananas mezi Aireym a Morsem je ukázkou toho, že se od týhle hardrockový mámy máme ještě na co těšit :). Věřim, že se k nám ještě aspoň jednou přijedou podívat, protože každej jejich příjezd je zážitek na celej život!
 
Hughes nastoupil do Deep Purple v září 1973, natočil Burn, Stormbringer a skončil v létě 1976, kdy se po albu Come Taste The Band rozpadla celá kapela.
 
Jehovisti NP?  NP!
tušim, že 74 - 75
 
V jakym roce byl Glenn Hughes v DEEP PURPLE??????
 
Jehovisti NP?  NP!
Jo, myslíš tu bachovskou variaci, ta nemá chybu. A vůbec, teďka sem náhodou shlídnul v televizi na dvojce cosi o Bachovi a poznal typicky lordovský postupy. Občas holt klasika není od věci.
 
Lord je nejlepčejší. Onehdy jsem si zas po čase dal jeho sólo v Burn a zase mě sestřelilo...
 
Zdravím, založil jsem nový web s notama http://progline.wz.cz. V rozsáhlém archivu najdete i Deep Purple. Tak nás navštivte! Progline
 
Jehovisti NP?  NP!
Souhlas, a nemusi jit jenom o skladatelske schopnosti. I jako hrac mi prijde daleko lepsi.
 
pokud srovnam jejich skladatelske schopnosti, je Lord o 100% lepsi nez Airey ;)
 
Jehovisti NP?  NP!
Teda tady to ale žije! Je lepší Lord, nebo Airey? Třeba se někdo chytne...