Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hudba a písničky

Spravuje:

TristitiaReklamaHrajete na dechový nástroj? Na jaký? Kde jste ho sehnali a kolik Vás stál? Byla to dobrá investice? Znáte nějaký dobrý obchod s dechovými nástroji? Setkali jste se s nějakým netradičním dechovým nástrojem? Máte jeho obrázek? Sem s ním! Jak o svůj nástroj pečujete? Válí se v koutě oslintaný a poprskaný nebo je vycíděný, že se leskne jako zrcadlo? Podělte se o to s námi...

Snoopy Brahous brahouna, houna saki 
Včera jsem konečně zkusil hrát přes ten bezdrát, a tam skutečně vnímám takovou latenci a jakoby odlišnou citlivost na dech, takové ořezávání. Ale při hraní na sluchátka nebo na reprák propojený drátem to tam není.
Snoopy Brahous brahouna, houna saki 
Akai dorazilo, dost jsi mě nalomil, trochu jsem byl nervózní, ale po pár hodinách zkoušení jsem zatím moc spokojený. Latenci žádnou nevnímám, na přepínání zvuků snad má existovat fígl s přeprogramováním nějakých kombinací kontrol kláves a zvukových kláves jako hotkeys, uvidím. Akorát jsem nějak mlčky předpokládal, že to v sobě bude mít reproduktorek, musím přijít na to jak to propojit s věžičkou, předpokládám že to půjde. Na sluchátka super.
arnost Snad zas nechci tak  moks
je tam docela velka latence, se kterou se musi clovek naucit hrat. trochu tomu zlobi baterky a obcas se to vybije behem hrani (coz na podiu je trochu neprijemne). Prepinani zvuku taky neni nejrychlejsi. Ale z tech slozitejsich kontroleru je to na uvladani hodne podobne sagu.
To jsou mi věci!
Snoopy Brahous brahouna, houna saki 
Po delším váhání a vybírání jsem si objednal akai EWI 5000, tak jsem na to zvědav