Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravuje:

bookmakerReklama

Comeback je mazec, je to proste relax a ja na to rad koukam - dokonce radsi nez na Ordinaci.

Všechny epizody

1. díl
2. díl
3. díl
4. díl
5. díl
6. díl
7. díl
8. díl
9. díl
10. díl
11. díl
12. díl
poslední díl
první díl druhé série

Pan_Azathoth aTo já jsme  NOSTRADAMUS!!!
Přesně tak, nedotčen. Myslím to upřímně. O tydlecty kambeci jsem se začal zajímat až po prostudování tohoto klubu. Předtím to šlo absolutně mimo mě.
Pismeno999 psi štěkají,  But Caravana jde dál
Tomu nerozumime, chces rici, ze neprobihala velka kampan ve smyslu "A ted uvidite, co jste jeste nevideli?", nebo jsi z lesa a medii nedotcen a opravdu by sis rad precetl ta nadsena prohlaseni Mirky Spacilove i samotneho Tomase?
Pan_Azathoth aTo já jsme  NOSTRADAMUS!!!
Můžete mi dát odkazy na těch sedmdesát rozhovorů s Baldýnským? Děkuju.
bwian I'm a lucky bastard! 
Písmeno999: Ale sračky ať tady klidně lítají o 106. Přišlo mi zcestné to usilovné srovnávání se špičkou, která z části vznikla taky jenom díky spoustě sraček.
xixaxo Mrdám to.  Doucha.
Naznačovat, že autoři by jistě udělali něco lepšího s chytřejšíma fórama a uvěřitelnějšíma postavama, kdyby měli víc peněz, mi nepřipadá ani tak chytré, aby se to dalo označit za "přihlouplé"... A pokud člověk slyší na všechny výtky směrem ke scénáři a realizaci jen "máme málo peněz, a za to málo je to vlastně dobrý", tak se otázka po smysluplnosti práce a po uspokojení sama nabízí.
Pismeno999 psi štěkají,  But Caravana jde dál
Zdaleka ne vsichni soudi, pokud si pamatuju. Vetsina jen kritizuje. Ale i kdyby (nebudu grepovat prostorekeho sadru), pokud trener hokejistu male stredoafricke zeme da pred zimni olympiadou sedmdesat rozhovou, ze "TAKVOY HOKEJ, jaky my vam oredvedem, TO SE POSERETE, naucil nas to profik, kterej nosil hokejky v Kridlech Sovetu!!!", nemuzes se divit, ze obcas nekomu ulitne neco o srackach.
bwian I'm a lucky bastard! 
Pismeno999: Já přece nejsem proti srovnávání. Jenom ty závěry, které se z toho vyvozují... Například tvrzení, že když je proti A8 oktávia taková sračka, proč to vůbec někdo vyrábí, proč raději nedá výpověď.
Já jsem vůbec nechtěl naznačovat, že Comeback je víc nebo že má nějakou dobu hájení či co. Jestli je to sračka, tak je to sračka, bez ohledu na to, kolik moc je to "české a malé nebo levné". Ale naznačovat, že autoři jsou totální loseři, když se jim nepodařilo vyrobit nejlépe nového červeného trpaslíka, mi přijde přihlouplé.
Pismeno999 psi štěkají,  But Caravana jde dál
Ja to porad nechapu, proc mas za to ze srovnavat to je nefer? Srovnavat drahe amerikanske vozy se Skoda Superb se taky nesmi? A co tyhlety sporty? Je fer rict, ze hokejiste Burkina Faso hrajou proti Svedsku tuzku?
xixaxo Mrdám to.  Doucha.
Líbí se mi, jak se tu obhajuje blbý sitkom s trapnými fóry řečmi o tom, že je to české, maličké, za málo peněz, ale hurá! Konečně naše!
bwian I'm a lucky bastard! 
Líbí se mi, jak se tady srovnává maličký český sitcom se světovou špičkou a naznačuje se, že kdo nedovede překonat světovou špičku (která navíc sama byla vybrána z bahna průměru), ať raději netvoří vůbec. A to je férovej přístup!
Lokitrickster No more signings in last transfer window  Funny season it will be...
Což ale neznamená, že nemůžou existovat...