Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravuje:

bookmakerReklama

Comeback je mazec, je to proste relax a ja na to rad koukam - dokonce radsi nez na Ordinaci.

Všechny epizody

1. díl
2. díl
3. díl
4. díl
5. díl
6. díl
7. díl
8. díl
9. díl
10. díl
11. díl
12. díl
poslední díl
první díl druhé série

Lokitrickster No more signings in last transfer window  Funny season it will be...
Precetl jsem vsechny tve prispevky jeste jednou a naprosto nechapu, jak te muze jakekoli provazani tvoji osoby a slova prumernost byt jen vzdalene urazit.
dr.FeelGood  
loki a zbytek
V rámci své zmatečné argumentace ze mne děláš fandu CB /což nejsem/ a urážíš mě řečmi o průměrnosti. Já řekl jediné: CB by rozumný kritik neměl vytýkat špatné řemeslo, formu, levné kulisy...Vrtat se v hnidech. Špatný humor jistě vytýkat lze. Ten /i když jen z části/ prachy skutečně nezaručí. Srovnávat s Amerikou je nesmysl. To, že jsem si dovolil zde na adresu CB postnout smířlivej comment některé zdejší bardy velmi rozdráždilo. Tak jen ať adrenalin trochu proudí. Sami jste jeho hybateli. Kdo CB zcela nezatracuje je průměrnej. Tedy opět další zřetelná zpráva o "objektivitě" zdejších pisatelů. unbook
MacPhisto vkládá často nesmyslné příspěvky  na další internetové weby
Nerdí sitcom Comeback buď rozhodně není, nebo naopak velmi je. Pro mě osobně je to je slušnej úlet, ale to vlastně jenom díky tomuhle klubu a informacím o dřeni v zákulisí.

To jsem ale nemyslel, spíš mě zarazilo to "Trpasík se mi nelíbí - Comeback se mi nelíbí - vypadá to, že to stálo zhruba stejně => obojí je to teda stejná sračka". To je plácání o hovně.
Lokitrickster No more signings in last transfer window  Funny season it will be...
Jenze Comeback neni nerdi sitcom. Je to průměrnej (ve smyslu cílení) jakože trochu feelgood sitcom pro lidi jako průměrnej Dr. feelgood. Pomni, jaké bylo Vorhausovo zadání- hledáme české Přátele. A to ve špičce. Pokud to nevyjde, hledáme českého Kutila Tima, ale pro mladší cílovku, tedy víceméně mínus ten klasickej rodinnej půdorys. Jistě, dá se na tom nerdovat (lidi převlečený za Ozzáka si představit dokážu, dokonce i sraz saskejch Ozzáků si dokážu představit) a Paci možná bude mít taky někde nějakou tuhletu fan stránku. Ale budou na tom nerdovat lidi, který nechci nikdy potkat.
majo mám dubovej klobouk a ve vousech roj  mý jméno je Rumcajs a to je Můj boj!
přesně tak
MacPhisto vkládá často nesmyslné příspěvky  na další internetové weby
Troufal bych si odhadovat, že se kvůli Comebacku nebudou nerdi jednou ročně scházet v tělocvičně a hrát si na Ozzáka nebo Lexu. Nedej bože nerdi zahraniční.