Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravuje:

bookmakerReklama

Comeback je mazec, je to proste relax a ja na to rad koukam - dokonce radsi nez na Ordinaci.

Všechny epizody

1. díl
2. díl
3. díl
4. díl
5. díl
6. díl
7. díl
8. díl
9. díl
10. díl
11. díl
12. díl
poslední díl
první díl druhé série

Jo. A první díly mě bavily. Pak se to nějak rozplizlo, ale IMO se to dalo.
pepa.sadra účastník nebyl schopen  napsat jediný souvislý text
jj, skončilo jistě - ale to je jedno, jenom jsem chtěl ty novácké úspěchy pochválit tak nějak globálně a v té rychlosti mě zrovna nenapadlo nic srandovnějšího a na začátku sledovanějšího
Viděl někdo ze zúčastněných slovenský sitcom Susedia?
 
Nějak mi v hlavě už delší dobu hlodá myšlenka, že u nás zřejmě bude všech těch různých "schvalovatelů", co do výsledné práce scénáristů kecají, nějak přespočet, takže se původně zamýšlený fór vším tím kafráním buďto totálně naředí nebo naopak zase "převysvětlí". Myslím to tak nějak obecně, ne přímo jen na CB.
 
pepa.sadra účastník nebyl schopen  napsat jediný souvislý text
dochtor fpoho
nicméně tobě stále uniká, že tímto způsobem to chtěl srovnávat pixy, ne já - já si bohatě vystačím se srovnáváním scénářů, čtvrtou epizodu by nezachránilo, i kdyby ji tak, jak byla napsaná, odehráli Pythoni (ale asi bych se smál, protože bych to bral jako jasnou parodii)

kdybychom teď aktuálně dostali 10 natáčecích hodin na 13 minut a celkový budget řekněme 850 (btw, jde o produkčně náročnější formát), budu úplně spokojenej a tyhle věci by byly poslední, na co bych se vymlouval, kdyby mě pak okouní ultras dissovali za trapnost a upachtěnost
MacPhisto vkládá často nesmyslné příspěvky  na další internetové weby
Troufal bych si odhadovat, že se kvůli Comebacku nebudou nerdi jednou ročně scházet v tělocvičně a hrát si na Ozzáka nebo Lexu. Nedej bože nerdi zahraniční.
 
Gunny grafik ve výslužbě,  teoretik v praxi
Jasně, že to je (i) problém peněz. Na napsání scénáře je třeba čas a pokud to má nějak vypadat, tak ten musí někdo zaplatit. Samozřejmě tam nefunguje přímá uměra (scénář psaný dvakrát déle nebude nutně dvakrát lepší), ale určitě by to pomohlo. (Mimochodem asi tady budu v menšině, ale Red Dwarf i Black Books mi připadají srovnatelně dobré/špatné jako Comeback.)
xixaxo Mrdám to.  Doucha.
Klid. Jasně že to není problém peněz. Peníze neudělaj z blbýho a topornýho humotu vybroušenej fór. Ani kdyby to hrály sitcomové hvězdy se sedmiciferným honorářem, tak nezahrajou víc, než co jim námět a scénář dovolí. aTo je ten problém, ne to, že nemůžou točit před živými lidmi v padesáti kulisách každý díl tři týdny...
majo mám dubovej klobouk a ve vousech roj  mý jméno je Rumcajs a to je Můj boj!
Tak zrovna čundrcountryšou skončilo jako těžce ztrátový, btw.
xixaxo Mrdám to.  Doucha.
Boží teorie
Aha... Ještě že ten Twain měl tolik peněz že mohl bejt vtipnej, kdyby žil v chudobě, tak by psal leda tak manuály ke kočárům.
Ještě že ti maníci, co natočili Red Dwarf, měli takovou spoustu peněz, že díky nim udělali úžasně vtipnej sitkom. Co by asi natočili, kdyby měli ze začátku jen tři herce a papundeklový kulisy?
Kolik peněz je tedy třeba k tomu, aby fór nebyl doslovně přeříkán, ale aby byl "naznačenej"? A je to opravdu otázka peněz? Jako že scénárista za 15kKč/díl napíše "(Všichni přečtou) Pomáhat a chránit + záběr na prdel" a scénárista za 50kKč/díl napíše jen "(záběr na prdel)"? Nějako se mi to nezdá...
Pacowski šetří na  Polsko
a čí je ten fílgůd mulťák?
 
dr.FeelGood  
Jasně, že je to jen a jenom o humoru. Jenže pokud jsou prachy, tak se nemusí sekat jeden díl za druhým a všechno se to dá promyslel, propracovat. No money, no funny... :)
 
eso DOG IS YOUR FRIEND. DOG IS YOUR FRIEND.  I'm Too White & Nerdy
Musim rict, ze ani me Black books moc nerozesmaly, ale jako surealismus se mi to libilo.
 
nejsem fundovaná, ale bristký humor mě spolehlivě zabíjí skoro pokaždé. takže imho je ten rozdíl v tom, že Black Books psali Britové
Tak tohle mi silně připomíná debatu z dob, kdy se začaly objevovat první komerční hry na PC. Zaznívay argumenty, že přece "Když je to český, musíme na to být shovívaví, protože každý pochopí, že u nás v Česku se přece nemůže udělat něco, co by konkurovalo těm nabitým prkenicím atd atd, blablabla..."

Spotřebitele to ale nezajímá. Tečka. A dnes už českost nebo nečeskost produktu v herní branži nikdo neřeší.

Jelikož jsem viděl jenom první díl a pak víceméně útržky, rozhodl jsem si doplnit vzdělání, a jelikož jsem byl postižen jízdou vlakem do Ostravy a zpět, na zpáteční cestu jsem si otevřel tři okýnka browseru a nechal jsem si nacachovat díly dva až čtyři. Po třetím pivu v jídelním voze jsem se odebral sledovat. Děj druhého dílu ubíhal relativně svižně, neměl jsem ani pocity větší trapnosti a u videonahrávky z 80. let a Gottových zvonků smál jsem. Ucho zaznamenalo i náznaky okouních patternů u "potřeboval peníze" a "plakal jsem 4x", takže potud OK. Karel pak prohlásil, že každá věc má rub i líc, když v tom mě překvapila záludná aktualizace systému a restart.

Frustrován jsem z disku vylovil Black Books, na které mi nikdy nevycházel čas a zkouknul jsem celou první sérii a smál jsem skoro pořád, jenom jsem litoval, že jsem místo piva nezvolil víno. Čili tímto Comebacku děkuji za hodnotný sitcomový zážitek.

Dodatek: Může mi někdo říct, v čem konkrétně by byly vyšší náklady na tvorbu Black Books v českém prostředí oproti CB? Já myslím, že tady je to jenom a jenom o humoru.
 
Rozhodl jsem se, že dnes budu cizí pointy comebackovsky vysvětlovat. To bude bžunda.
 
vlad_tepes  
mno, vysrat se na to, to je dost jednoduche, osobne je mi celkem smpaticke, ze to alespon zkusil a dal kuzi na trh, dovedu si predstavit, ze jako kritik, ktery asi uz nekomu slapl na kuri oko, pocital s tim, ze na tom nezustane nit sucha. takovej frajer co vymyslel kompost, pere se s pomejem a ma patent na rozum prece... aTo baldachyna osobne neznam
 
Vylez mi z hlavy, příspěvek o vysrání se na takovouhle práci jsem měl přichystanej pro Baldachýna osobně, až se materializuje.
xixaxo Mrdám to.  Doucha.
Ono ani když to srovnáš s Kutilem Timem nebo se Ženatým se závazky, tak to není o moc lepší.
Kdyby to točil ten vrátnej za 2M díl, tak by si najmul nejlepší lidi, jak tu někdo psal. Aha. A já myslel, že právě ten sitkomovej vorkšop měla být obdoba toho "najdeme nejlepší lidi"... No, asi ne.
xixaxo Mrdám to.  Doucha.
Shrnutí:
Comeback nelze zjevně srovnávat s ničím, protože z jakéhokoli srovnání vyjde nedobře. To už víme a nikomu to neuniklo. Je točenej v těžkejch podmínkách za málo peněz. To už taky víme. Za všechno špatné, od nezajímavých postav přes mátožné herecké výkony až po trapné a doslovné fóry může málo peněz a málo času. Hm. Skoro by si člověk říkal, jestli by nebylo lepší se na takovou práci vysrat a nedělat ji vůbec, když už ji nemůžu dělat pořádně. Ale já tvůrce nejsem a tohle není moje dilema. S tím ať se srovnají autoři.