Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravuje:

bookmakerReklama

Comeback je mazec, je to proste relax a ja na to rad koukam - dokonce radsi nez na Ordinaci.

Všechny epizody

1. díl
2. díl
3. díl
4. díl
5. díl
6. díl
7. díl
8. díl
9. díl
10. díl
11. díl
12. díl
poslední díl
první díl druhé série

Pismeno999 psi štěkají,  But Caravana jde dál
Zdaleka ne vsichni soudi, pokud si pamatuju. Vetsina jen kritizuje. Ale i kdyby (nebudu grepovat prostorekeho sadru), pokud trener hokejistu male stredoafricke zeme da pred zimni olympiadou sedmdesat rozhovou, ze "TAKVOY HOKEJ, jaky my vam oredvedem, TO SE POSERETE, naucil nas to profik, kterej nosil hokejky v Kridlech Sovetu!!!", nemuzes se divit, ze obcas nekomu ulitne neco o srackach.
bwian I'm a lucky bastard! 
Pismeno999: Já přece nejsem proti srovnávání. Jenom ty závěry, které se z toho vyvozují... Například tvrzení, že když je proti A8 oktávia taková sračka, proč to vůbec někdo vyrábí, proč raději nedá výpověď.
Já jsem vůbec nechtěl naznačovat, že Comeback je víc nebo že má nějakou dobu hájení či co. Jestli je to sračka, tak je to sračka, bez ohledu na to, kolik moc je to "české a malé nebo levné". Ale naznačovat, že autoři jsou totální loseři, když se jim nepodařilo vyrobit nejlépe nového červeného trpaslíka, mi přijde přihlouplé.
Pismeno999 psi štěkají,  But Caravana jde dál
Ja to porad nechapu, proc mas za to ze srovnavat to je nefer? Srovnavat drahe amerikanske vozy se Skoda Superb se taky nesmi? A co tyhlety sporty? Je fer rict, ze hokejiste Burkina Faso hrajou proti Svedsku tuzku?
Pacowski šetří na  Polsko
 
Pacowski šetří na  Polsko
už jsem to jednou psal, ale projděte si http://www.okoun.cz/boards/choking_hazard ChkH klubiki. Je to to samý - zlej svět, ketrej nepochopil poetiku první český zombiekomedie vs Rotki & spol
 
MacPhisto vkládá často nesmyslné příspěvky  na další internetové weby
Nerdí sitcom Comeback buď rozhodně není, nebo naopak velmi je. Pro mě osobně je to je slušnej úlet, ale to vlastně jenom díky tomuhle klubu a informacím o dřeni v zákulisí.

To jsem ale nemyslel, spíš mě zarazilo to "Trpasík se mi nelíbí - Comeback se mi nelíbí - vypadá to, že to stálo zhruba stejně => obojí je to teda stejná sračka". To je plácání o hovně.
Pan_Azathoth aTo já jsme  NOSTRADAMUS!!!
Líbí se mi to tady. aTo děkujme.
 
xixaxo Mrdám to.  Doucha.
Líbí se mi, jak se tu obhajuje blbý sitkom s trapnými fóry řečmi o tom, že je to české, maličké, za málo peněz, ale hurá! Konečně naše!
bwian I'm a lucky bastard! 
Líbí se mi, jak se tady srovnává maličký český sitcom se světovou špičkou a naznačuje se, že kdo nedovede překonat světovou špičku (která navíc sama byla vybrána z bahna průměru), ať raději netvoří vůbec. A to je férovej přístup!
Lokitrickster No more signings in last transfer window  Funny season it will be...
Což ale neznamená, že nemůžou existovat...
 
Lokitrickster No more signings in last transfer window  Funny season it will be...
Jenze Comeback neni nerdi sitcom. Je to průměrnej (ve smyslu cílení) jakože trochu feelgood sitcom pro lidi jako průměrnej Dr. feelgood. Pomni, jaké bylo Vorhausovo zadání- hledáme české Přátele. A to ve špičce. Pokud to nevyjde, hledáme českého Kutila Tima, ale pro mladší cílovku, tedy víceméně mínus ten klasickej rodinnej půdorys. Jistě, dá se na tom nerdovat (lidi převlečený za Ozzáka si představit dokážu, dokonce i sraz saskejch Ozzáků si dokážu představit) a Paci možná bude mít taky někde nějakou tuhletu fan stránku. Ale budou na tom nerdovat lidi, který nechci nikdy potkat.
majo mám dubovej klobouk a ve vousech roj  mý jméno je Rumcajs a to je Můj boj!
přesně tak
Jo. A první díly mě bavily. Pak se to nějak rozplizlo, ale IMO se to dalo.
pepa.sadra účastník nebyl schopen  napsat jediný souvislý text
jj, skončilo jistě - ale to je jedno, jenom jsem chtěl ty novácké úspěchy pochválit tak nějak globálně a v té rychlosti mě zrovna nenapadlo nic srandovnějšího a na začátku sledovanějšího
Viděl někdo ze zúčastněných slovenský sitcom Susedia?
 
Nějak mi v hlavě už delší dobu hlodá myšlenka, že u nás zřejmě bude všech těch různých "schvalovatelů", co do výsledné práce scénáristů kecají, nějak přespočet, takže se původně zamýšlený fór vším tím kafráním buďto totálně naředí nebo naopak zase "převysvětlí". Myslím to tak nějak obecně, ne přímo jen na CB.
 
pepa.sadra účastník nebyl schopen  napsat jediný souvislý text
dochtor fpoho
nicméně tobě stále uniká, že tímto způsobem to chtěl srovnávat pixy, ne já - já si bohatě vystačím se srovnáváním scénářů, čtvrtou epizodu by nezachránilo, i kdyby ji tak, jak byla napsaná, odehráli Pythoni (ale asi bych se smál, protože bych to bral jako jasnou parodii)

kdybychom teď aktuálně dostali 10 natáčecích hodin na 13 minut a celkový budget řekněme 850 (btw, jde o produkčně náročnější formát), budu úplně spokojenej a tyhle věci by byly poslední, na co bych se vymlouval, kdyby mě pak okouní ultras dissovali za trapnost a upachtěnost
MacPhisto vkládá často nesmyslné příspěvky  na další internetové weby
Troufal bych si odhadovat, že se kvůli Comebacku nebudou nerdi jednou ročně scházet v tělocvičně a hrát si na Ozzáka nebo Lexu. Nedej bože nerdi zahraniční.
 
Gunny grafik ve výslužbě,  teoretik v praxi
Jasně, že to je (i) problém peněz. Na napsání scénáře je třeba čas a pokud to má nějak vypadat, tak ten musí někdo zaplatit. Samozřejmě tam nefunguje přímá uměra (scénář psaný dvakrát déle nebude nutně dvakrát lepší), ale určitě by to pomohlo. (Mimochodem asi tady budu v menšině, ale Red Dwarf i Black Books mi připadají srovnatelně dobré/špatné jako Comeback.)
xixaxo Mrdám to.  Doucha.
Klid. Jasně že to není problém peněz. Peníze neudělaj z blbýho a topornýho humotu vybroušenej fór. Ani kdyby to hrály sitcomové hvězdy se sedmiciferným honorářem, tak nezahrajou víc, než co jim námět a scénář dovolí. aTo je ten problém, ne to, že nemůžou točit před živými lidmi v padesáti kulisách každý díl tři týdny...