Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníKecárny a tlachárnyNové

Spravuje:

fisha_Reklama
Tak dnes jsem už bez teplot. V pátek půjdu na kontrolu k obvoďákovi a musím si ještě domluvit nový termín zákroku.
 
fisha_: kdyz jsem mel zanet ledvin, tak jsem mel horecku 39, hnedou moc a silene me boleli zada...
ja mam uplne zniceny ruce, samej mozol, v noci se budim jak me mravenci, no hruza
 
Že by ledviny?
Já jsem poslední dny jako přejetá parním válcem. Minulý týden jsem byla po dlouhé době na masáži, masér to vzal dost razantně, od té doby mám ztuhlý krk a dva dny mě dokonce bolela hlava. Dneska se mi hlava dokonce točila. Ale to může být i nevyspáním, v 3:30 mě vzbudily divné zvuky, takové jako temné dunění z dálky, potom jsem si vzpomněla, že nám bourají v noci mosty, je to sice tak 2-3km, ale máme okna tím směrem. A vůbec jsem nemohla znovu usnout.
 
Co se týče močového měchýře, tak je vše bez problémů. Moč je zbarvená normálně, nevyšel žádný kámen a močení bez problémů.
V pondělí jsem dostal horečku krátce po vyvenčení psa. V úterý jsem šel k doktorovi kvůli předoperačnímu vyšetření. V pátek jsem se měl ještě pro jistotu ukázat. Na páteční kontrole se doktorovi nelíbilo kolísání teploty během dne (bez teploty - zvýšená teplota - horečka - zvýšená teplota - bez teploty a to samé v noci), pobolívání zad v oblasti ledvin, točení hlavy, nápadná únava a moc zarudlý krk. Dostal jsem antibiotika a v pondělí mám zavolat doktorovi. Po antibiotikách mně několikrát kolísá teplota v intervalech bez teploty - zvýšená teplota.
To snad není možný, co všechno nemáš... Jdeš na další vyšetření? (Sedimentaci dělali?) Nemůže to být třeba od močáku?

Jinak dcera chytla další únavovou vlnu, tak jsem ji tento týden vzala na vyšetření krve a moči. Výsledky má úplně v pořádku, i železa má dost.
Tak jen úžeh to nebyl. V moči mám krev a bílkoviny. Dostal jsem antibiotika a mám odložen zákrok na rameni. :-(
 
včera sekal a skládal dřevo (jen tak lehce) a dnes záda, rameno (to už ale i před tím). loket překvapivě zatím dobrý. dneska si na to musím vzít bederní pás.
 
brutalne me boli slachy na predlokti na obou rukach...
 
Zítra 09:00 mám termín u očaře v jiném městě, naše vesnice žádného nemá. Pojedu autem, pak posedím hoďku či dvě na nějaké zahrádce na náměstí a pak zas pojedu do práce.
to je opruz. dej si radej pohov. ja jsem to kdysi davno dopracoval az k injekcim nevim ceho nekam do oka. odnesl jsem si z toho ponauceni, ze jezdit autem k ocarovi (a zpet, kdyz clovek fakt vidi jen mlhu) neni dobry napad. nastesti to tenkrat dobre dopadlo.
Radgost Pravda vyděsí. 
Všecho vidím jak zpoza vodopádu.
 
srdce
 
Radgost Pravda vyděsí. 
Kurwa, přestávám vidět.
 
Kurva, dostal jsem úžeh. V poledne z ničeho nic horečka 39 °C a byl jsem brutálně zesláblý. Teď už je to lepší, mám jen 37,6 °C.
 
Radgost Pravda vyděsí. 
obě oči. O víkendu jsem někde získal zánět spojivek.
 
Copak i ty jsi zbouchnutá a na dojezdu??? :-)
Oci
 
tygrice Homo homini lupus 
Ze by nejakej bacil nebo citlivost na zmenu pocasi?