Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníKecárny a tlachárnyNové

Spravuje:

fisha_Reklama
Radgost Pravda vyděsí. 
Mám virózu, ale jaxviňa. První role hajzlpapíru na smrkání padla. A před sebou víkend, krerý jsem si chtěl užit na kole. Nos ven z chalupy nevystrčím.
 
No tohle jsou už druhé moje boty, hned jak to začlo tak jsem si koupila nové a další jsem zkoušela z půjčovny a bylo to ještě horší. Prostě se musím přepnout z lyžování na výkon na lyžování na zážitky. Já jsem nikdy nebyla skvělá lyžařka (začala jsem lyžovat dost pozdě), ale sjela jsem všechno celkem rychle, měla jsem z toho radost. Možná by pomohlo zhubnout a zapracovat na kondičce, ale myslím že hlavní problém je jinde.
S těma zádama to už mám podruhé, tenkrát jsem po doktorech lítala a moc to nepomohlo. Po čase přešla ta ztuhlost, pomohlo cvičení.
Vem si brufen fakt zabere...nebo pak na pohotovost na injekci popripade na internu na kapacku...Solden(tam jsem jeste nebyl) ale podle vseho to bude parada...zkus si na jeden den zajit do pujcovny a zkusit jiny boty, jestli je to v nich nebo v nohach.
Solden, konec sezóny je malinko levnější a je tam míň lidí.
Já prášky neberu a fakt to nebolí. Akorát jsem ráno skoro nevstala. No když to přičtu k mým chronickým problémům s botama - nohama, na žádné velké výkony to nevypadá. I permice si raději budu kupovat na každý den zvlášť. (Přitom zrovna tam se mi lyžuje skvěle, našla jsem optimálně dlouhou a náročnou sjezdovku, nahoru se jede kabinou, takže si zase odpočinu.)
Kam pojedete? Tux? Na zada 2x brufen denne a suchy teplo, jemne cvicit a bude to v pohode.
Radgost Pravda vyděsí. 
Buď rád za naše zdravotnirtví. V Anglii nebo Itálii bys už byl bez ruky.
I_LIKE_IT některé informace ledacos vysvětlují  Gerasimova doktrína
tenisový loket forever
Právě mám výročí s loktem dva roky. Po ortopedii (ortoped s nejlepší pověstí v nemocnici), neurologii (jestli to není od páteře), rehabilitaci (10x laser, 5x rázová vlna celkem za pár tisíc) jsem ještě včera zašel k fyzioterapeutovi (kvalitnímu). Říkal jsem si, než půjdu na operaci, posbírám ještě nějaké názory.

Měl jsem to zrovna v takové klidné fázi, že mě bolel fakt jen ten jeden konkrétní úpon.
Promačkal mi to tak, že se těch svalů dneska skoro nemůžu dotknout. Chvilku to trvalo, než našel ten sval co působí ty hlavní problémy (je hodně hluboko) a ten mi prohmatal tak, že au, au, au. Jeho závěr je, že mám ty svaly na předloktí přetížené a stažené a ta bolest úponu je přenesená z celého toho předloktí. Když si to budu důkladně masírovat jak mi ukázal 2-3 týdny 3x denně, tak to bude pryč.

Jestli má pravdu, tak co to kurva vypovídá o našem zdravotnictví?
 
yakuza Neserte Japonce. 
Kostrč, do prdele!
 
Chytly mě záda, mám je celé ztuhlé. Naštěstí skoro nebolí. Průšvih je, že v sobotu strávím 12 hodin v autě a od neděle bych měla být schopná lyžovat. Budu se snažit to nějak rozhýbat, ale dneska to opravdu vůbec nešlo.
 
Práci strojům!
s dlouho neprstil?
TVL, aspoň 5x jsem to musel projít než mi konečně cvaklo ;-)
To je pravda!...
vole :-))))
 
yakuza Neserte Japonce. 
nevkradlo se ti tam jedno O navíc?
tygrice Homo homini lupus 
Boli me vlevo na zebrech z nacviku vyprosteni z auta. Ten chvat je dost bolestivej! :)
 
tygrice Homo homini lupus 
V takovych pripadech si rikam, ze chyba je i v nejblizsim okoli, ze to proste nepozna vcas nezasahne, nepomuze. Stacilo by pomoc a poradit..
Pokud ho tak nejak poskladas... Pripadne trochu polames nohy, no.
tygrice Homo homini lupus 
Myslis, ze berou i skoro dvoulety? :-)
Těch už je!! A přesto jsem nedávno četla o mámou zabitém miminu:-((